[S] Prophesy of Pendor v3.7063 - Türkçe Dil Desteği Çalışması

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Merhaba sayın forumdaşlar,

Yamanın tamamlanmasına az bir süre kaldı. Hatta kalan kısmı yalnızca yoldaşların konuşmaları olarak belirtebilirim. (Yaklaşık 400- 450 satırlık bir kısım) Ertelenme olsun istemezdim, ancak geçen haftaki vizeler olsun bu hafta sonu olan ödevler olsun beni bayağı sıkıştırdı. Sözümde duramadığım için af edersiniz, fakat önceden de belirttiğim üzere hayatımda koşuşturmam gereken yerler olduğu için bir takım aksamalar olabiliyor. Yine de elimden geldiğince vakit bulduğumda çeviriye devam ediyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim. :smile:

Modda direkt görev yağmuruna tutulup yönlendirildiğimiz bir senaryo yok. Fakat haritada dolaşan partiler, yoldaşlar, lordlar, ordular hepsi bir hikayeye göre düzenlenmiş o çerçevenin içinde hareket ediyorlar. Mesela oyunda Elf ırkı bulunuyor ve bu ırkın neden diğer taraflarca dışlandığını onlarla ilişkinizi geliştirerek ve onlar için çeşitli görevler yaparak öğrenebiliyorsunuz.  Daha fazlası var modda ancak spoiler olmasın oynamayan arkadaşlar için. Bana sorarsanız direkt olarak görev verilmese de moda şans verin ve oynamayı deneyin. Henüz oynamayan birçok kişinin seveceğine eminim.

Sabırla bekleyen herkese çok teşekkür ederim. İyi forumlar. :smile:

Yild said:
çift post için kb
bu senaryayoyu nerden alıyoruz çözemedim bir yardım  :neutral:
(spoiler verebilirsiniz)

Öncelikle Elfler ile savaşta onlara yardım ederek ya da onları esir alıp serbest bırakarak ilişkinizi ilerletmeniz gerek. Bunu yaptıktan sonra Laria Şehrinde "Quigfen" adlı elf dostu bir insan çay içiyor. İlişkiniz yeteri kadar yükseldiğinde buradaki ağabey ile konuşursanız görevi başlatacaktır. (Yalnız görev kolay olmayacak uyarayım :smile:)

Elfler bağımsız bir ırk, Laria Şehrinin civarında dolaşıyorlar genelde. :smile:

Harita uzerinde partilerinin renkleri yeşildir. "Noldor" yazar imleci üzerine getirdiğinizde.

Aslında madem sadece yoldaşların diyalogları kaldı, bu halini yayınlayıp hem yayın tarihi sözünü yerine getirmiş olursun hem de çok eksik olmayacağı için biz oynarken çabuk bitirip yayınlama stresin azaldığı için daha rahat çalışırsın. Tabi çokta önemli değil sonuçta en fazla 1-2 hafta daha bekleyeceğiz gibi duruyor. :smile:

[size=12pt]modu indirdim böyle ekran geldi devletler bunlar değil yanlış bilmiyorsam. karakter sorunu da ayrı bi sıkıntı anlamadım gitti[/size]

Yild said:
hard02 said:

[size=12pt]modu indirdim böyle ekran geldi devletler bunlar değil yanlış bilmiyorsam. karakter sorunu da ayrı bi sıkıntı anlamadım gitti[/size]
oyun ingilizce olduğu için
yani ingilizce oyna oyunu boşuna tr yama çıkarmıyorlar
doğru haklısın

hard02 said:
Bir haftadır %90.
Zoruna mı gitti ha? kavga mı istiyorsun??? neden böyle yapıyorsun?? niye böyle diyorsun yazık günah değil mi????

Ben 15 yaşımdayım kasımın boyu 22cm insan ol yoksa seni köpeğime dövdürürüm he11!

Merhaba arkadaşlar,

Aldığım bir karara göre, bu hafta sonu pazar günü yamayı yayınlamayı düşünüyorum, ancak yoğunluğum dolayısıyla ufak bir kısmı eksik olacak. Bu eksik kısmı da gönüllü olan arkadaşlar tamamlayabilir ya da ben boş vakit bulduğumda ara ara çeviriye devam ederek ilerleyen vakitte  %100e ulaştıracağım bu nedenle dileyen arkadaşlar bekleyebilir de.

Önceden kaçırmış arkadaşlar olabilir diye ufak bir hatırlatma; yakın tarihte modun 3.8 versiyonu çıkacak ve yeni versiyon çıktığında Türkçe yama Modun içerisinde hazır bir şekilde gelecek. Yamayı bu sayfadan indirmeye gerek kalmayacak.

Teşekkürler :smile:

Rakun94 said:
Merhaba arkadaşlar,

Aldığım bir karara göre, bu hafta sonu pazar günü yamayı yayınlamayı düşünüyorum, ancak yoğunluğum dolayısıyla ufak bir kısmı eksik olacak. Bu eksik kısmı da gönüllü olan arkadaşlar tamamlayabilir ya da ben boş vakit bulduğumda ara ara çeviriye devam ederek ilerleyen vakitte  %100e ulaştıracağım bu nedenle dileyen arkadaşlar bekleyebilir de.

Önceden kaçırmış arkadaşlar olabilir diye ufak bir hatırlatma; yakın tarihte modun 3.8 versiyonu çıkacak ve yeni versiyon çıktığında Türkçe yama Modun içerisinde hazır bir şekilde gelecek. Yamayı bu sayfadan indirmeye gerek kalmayacak.

Teşekkürler :smile:

Öncelikle biz teşekkür ederiz :smile: Peki hangi kısımlarda eksiklik olacak?

hard02 hayranınım.Tüm iletilerini çay,kahve ile okuyorum.Çok neşeli adamsın.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom