Parasız, sınırsız ve deneyimli asker toplama taktiği...

Users who are viewing this thread

Sinsi07

Recruit
Öncelikle klan seviyeni 2 olmalı 3 ve üzerinde olursa daha hızlı olur ve sizin adınıza bir yerleşim yeri olmalı.

Klan denetim yerinden yeni bir parti oluşturduktan sonra yoldaşın askerlerini alıp birliği dağıtın, yoldaş en yakın yerleşim yerine gidiyor oradan yoldaşı tekrar yanınıza alıp aynı işlemi tekrarlayın. Bunu daha fazla yoldaş ile yapabilirsiniz. Yoldaşın döndüğü yerin yanında olursanız daha hızlı olur garnizonda doldurabilirsiniz. Bu şekilde ücretsiz, deneyimli ve uğraşmadan ordunuzu kurun.

Dikkat oyun keyfini azaltabilir :grin: (Umarım en kısa sürede düzeltilir)

Öncelikle klan seviyeni 2 olmalı 3 ve üzerinde olursa daha hızlı olur ve sizin adınıza bir yerleşim yeri olmalı.

Klan denetim yerinden yeni bir parti oluşturduktan sonra yoldaşın askerlerini alıp birliği dağıtın, yoldaş en yakın yerleşim yerine gidiyor oradan yoldaşı tekrar yanınıza alıp aynı işlemi tekrarlayın. Bunu daha fazla yoldaş ile yapabilirsiniz. Yoldaşın döndüğü yerin yanında olursanız daha hızlı olur garnizonda doldurabilirsiniz. Bu şekilde ücretsiz, deneyimli ve uğraşmadan ordunuzu kurun.

Başlık taktik değil de bug olmalıydı aslında :smile:

Bu dağıtma olayında askerler de garnizona mı katılıyor, daha önce birliği dağıttığımda yoldaş yerleşim yerine gidiyor ve askerler dağılıyor sanıyordum. Garnizona dikkat etmemiştim hiç.

Bu dağıtma olayında askerler de garnizona mı katılıyor, daha önce birliği dağıttığımda yoldaş yerleşim yerine gidiyor ve askerler dağılıyor sanıyordum. Garnizona dikkat etmemiştim hiç.

Onu bende bilmiyorum, ben kendim adamdan alıp garnizona atıyorum

+Companion eğer uzağa spawnlanırsa yanınıza ışınlayabilirsiniz. Şehriniz falan varsa governer olarak atayın sonra none falan yapın. Oraya ışınlanıyor direkt.

Mantıklı Ama Biz onun askerlerini alınca nüfusumuz felan düşerse daha mantıklıt olur

sesini duymuşlar :smile:

Fixed a bug that allowed players to repeatedly create and destroy new parties after reaching each clan tier to take the starting troops of the new party into their own. Player created parties now start with just 1 hero.

1 de çok kötü ya. Normal Tier 3 falan adam verince hemen yakalanıyorlar. Onu geçtim Tier 5 versem de yine yakalanıyorlar. Bari emir verelim şu bölgeden ayrılma diye. Her savaşa katılıyorlar. Üstelik full Tier 5 ordu verdim 105 kişi adam gitti party limitini aştı sonra Tier 5ler tek tek ordusunu terketti. Sonra yine yakalanıyorlar. Party kurmak ilişki ve para kasmak için güzel de çok yakalanıyorlar. Ya kendi krallığınızdayken kurun ya da hiçbir krallığa bağlı değilken. Savaşları siz yönetmezseniz çok kaybınız oluyor.

yoldaş partisinde moral bugı varmış sanırım tam emin değilim. moral düşük olunca sürekli firar söz konusu. ayrıca yoldaş partilerimin daha düzgün hareket ettiğini görmedim.

1 de çok kötü ya. Normal Tier 3 falan adam verince hemen yakalanıyorlar. Onu geçtim Tier 5 versem de yine yakalanıyorlar. Bari emir verelim şu bölgeden ayrılma diye. Her savaşa katılıyorlar. Üstelik full Tier 5 ordu verdim 105 kişi adam gitti party limitini aştı sonra Tier 5ler tek tek ordusunu terketti. Sonra yine yakalanıyorlar. Party kurmak ilişki ve para kasmak için güzel de çok yakalanıyorlar. Ya kendi krallığınızdayken kurun ya da hiçbir krallığa bağlı değilken. Savaşları siz yönetmezseniz çok kaybınız oluyor.

asker sayısını azaltmak yerine birliği dağıtınca ceza verilse -10 nüfuz gibi falan daha iyi olabilir

Kardeş ben bu bugu oyunun başından beri yapıyorum sırf bunu taktik adı altın da paylaştın diye taktik olmuyor bug tur dün fixlediler zaten de düşün bakalım böyle taktik olur mu

Back
Top Bottom