Oyunun Son Durumu Nedir?

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar çok uzun zamandır oyunu oynamıyorum. Hatalar ve oyun stabilitesi sağlanana kadar oynamama kararı almıştım. Oyunun son durumu hakkında bilgi verebilir misiniz? Oyunu 1.1.0 ile 1.2.0 arasında bir yamada bırakmıştım tam hatırlamıyorum şuanda. Şimdiden teşekkür ederim.

Hala mı kötü ya :/ Hiç mi ekleme olmadı ya da düzelme?
Oldu tabiki ama getirdikleri bazı yeni özellikler oynanışa bir katkı sağlamadı hatta oynanışı kötüleştirdi bence. Örneğin bir oylama sistemi getirdiler yarım yamalak, iyi çalışmıyor... Lordların hepsi ya barış istiyor ya da savaş istiyor kralın hiçbir ağırlığı kalmıyor. En son bir iki hotfix yayınlandı bu konuda bir düzeltme yaptılar mı diye test edemeden oyunu bıraktım şimdilik.

Yeni bir sefer açacaksan yakında bir patch gelecek gibi duruyor o patchi bekle derim.

Oldu tabiki ama getirdikleri bazı yeni özellikler oynanışa bir katkı sağlamadı hatta oynanışı kötüleştirdi bence. Örneğin bir oylama sistemi getirdiler yarım yamalak, iyi çalışmıyor... Lordların hepsi ya barış istiyor ya da savaş istiyor kralın hiçbir ağırlığı kalmıyor. En son bir iki hotfix yayınlandı bu konuda bir düzeltme yaptılar mı diye test edemeden oyunu bıraktım şimdilik.

Yeni bir sefer açacaksan yakında bir patch gelecek gibi duruyor o patchi bekle derim.
Teşekkür ederim hocam. Krallık kurmada ve diplomaside bir değişiklik var mı

Ramazan girmeden ara vermiştim 'ramazan sonu dönerim, bir dünya güncelleme gelir, daha çok zevk alarak oynarım' falan gibi düşünmüştüm. Foruma girdim en üstte bu konu, iyi denk geldi ? Ama görünen o ki bir süre daha bekleyeceğim.. (y)

Back
Top Bottom