Oyun Haritası

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

edipaliduman

Veteran
Arkadaşlar oyunun haritası skyrim gibi yapılamaz mı ? yani harita içinden yürüyebileceğimiz yani yukardan bakıp gözümüze kesen düşmanı seçip savaşçamıza yolda ordumuzla giderken şansa bala kim çıkarsa artık bahtımıza yapılabilirmi ?

öyle birşeyin olması çok zor olabilir . oyunun kendisinin değişmesi lazım ileriki oyunlarda belki çıkarabilirler . ama söylediğin gerçekten güzel olabilir :grin:

ontctl said:
öyle birşeyin olması çok zor olabilir . oyunun kendisinin değişmesi lazım ileriki oyunlarda belki çıkarabilirler . ama söylediğin gerçekten güzel olabilir :grin:
mantıken daha gerçekci ve zevkli olur tamamen bi çığır açar oyun dünyasında

Mertcan_Tr said:
edipaliduman said:
tamamen bi çığır açar oyun dünyasında

Zaten yapılmış bir oyunda daha ne çığırı.
Sen nası bi mantıkla düşündün bilmiyorum ama eğer skyrmi kasteddiysen orda teksin benim söylemek istediğim gerçekteki gibi örneğin 100 kişilik ordunla haritada yürüyosun artık nası bişi çıkarsa karşına öyle bişey yani

HikayeciAmca said:
Mertcan_Tr said:
edipaliduman said:

Çok fazla eksiği olan bir oyun çığır açabilmesi için bu eksiklikleri tamamlaması gerek.
Ya şimdi bannerlord mu ne var bence oda beklentileri karşılamycak bu oyunu yapanlar hiç önerilere bakmıyomu anlamıyorum çok mu zor böyle bişi yapmak ki nativeyi düşün 500 mb'lık oyun yani :smile:

Nerden biliyorsunuz beklentileri karşılamayacağını?Hem azar azar geliştirip habire yeni şeyler çıkarıp satmak daha çok kar getirir neden altın yumurtlayan tavuğu kessinlerki?

Sciliano said:
Nerden biliyorsunuz beklentileri karşılamayacağını?Hem azar azar geliştirip habire yeni şeyler çıkarıp satmak daha çok kar getirir neden altın yumurtlayan tavuğu kessinlerki?
Sende haklısın ama küçük hesaplar yapılcağına daha büyük oynamak gerekir

Sciliano said:
Büyük oynarsa kazanamazki :smile: .Call of Duty nin yapımcılarıda aynısını yapıyor.
Yav onu bunu bırakta söylediğim şey güzel olmazmı mount blade'de iyice uzattık konuyu hee :smile:

edipaliduman said:
Yav onu bunu bırakta söylediğim şey güzel olmazmı...
Daha önce pek çok kez Bannerlord konusunda tartışıldı. Ben özgün bir oyun olması taraftarıyım. Neden illa çok tutmuş bir oyuna benzemek zorunda? Zaten istenilse bile yapılamayacağını düşünüyorum. Sonuçta Skyrim yüzlerce kişi tarafından yapılmış bir oyun, Taleworlds'ün öyle büyük bir dünya yaratması yılları alır. Hadi onu da yaptılar diyelim 150 kişi haritada dolaşacaksan Skyrim haritası gibi bir harita da küçük gelecektir, hadi haritayı da çok daha büyük yaptılar diyelim, 150 kişi haritada dolaşamazsın, aşırı kullanışsız olur ve o 150 kişiye aynı anda bakınca bilgisayar çöker.

Mosin Nagant said:
edipaliduman said:
Daha önce pek çok kez Bannerlord konusunda tartışıldı. Ben özgün bir oyun olması taraftarıyım. Neden illa çok tutmuş bir oyuna benzemek zorunda? Zaten istenilse bile yapılamayacağını düşünüyorum. Sonuçta Skyrim yüzlerce kişi tarafından yapılmış bir oyun, Taleworlds'ün öyle büyük bir dünya yaratması yılları alır. Hadi onu da yaptılar diyelim 150 kişi haritada dolaşacaksan Skyrim haritası gibi bir harita da küçük gelecektir, hadi haritayı da çok daha büyük yaptılar diyelim, 150 kişi haritada dolaşamazsın, aşırı kullanışsız olur ve o 150 kişiye aynı anda bakınca bilgisayar çöker.

Bilgisayarla ne alakası var ufku dar kardeşim oyun geliştiricisi talewolrds ona göre bir ayar çekebilir yani warband en kötü yanı sıkıcı basit harita modu oyunun bütün gerçekçiliğini alıyor.

HikayeciAmca said:
Mosin Nagant said:
edipaliduman said:
Ben gerçekciliğe değinmek istedim o 150 kişininde bi çaresine bakılabilir ama şu oyun 500mblık bi oyun bence ona rağmen çok iyi bi oyun 5gb'lık oyunlar seviyesine gelse çok daha iyi şeyler olabilir

edipaliduman said:
HikayeciAmca said:
Mertcan_Tr said:
edipaliduman said:

Çok fazla eksiği olan bir oyun çığır açabilmesi için bu eksiklikleri tamamlaması gerek.
Ya şimdi bannerlord mu ne var bence oda beklentileri karşılamycak bu oyunu yapanlar hiç önerilere bakmıyomu anlamıyorum çok mu zor böyle bişi yapmak ki nativeyi düşün 500 mb'lık oyun yani :smile:

önerilere şiddetle bakıyorlar.mantık eksikliklerini olduğunu çok iyi bildikleri için önerilere ihtiyaçları var.zaten bir oyunda forum üyeleri bile çok role sahip oluyor.önerileri şiddetle okuyorlar.bannerlord konusunun 1.sayfasını bakmanı tavsiye ederim.

ayrıca pc ile çok alakası var.herkesin pcsi herşeyi aldırmıyor.ben de yeni pc alcam ama daha yeni xbox aldım diye alamıyorum.bannerlord kaldırmayacak birşey çıkmaz inş. :shock: :shock:

neyse dediğimiz gibi öyle birşey çok kötü olur.1000 kişililk ordu yapabilirsin oyunda.ve düşünemiyorum.sen süvarilerle giderken piyadeler arkada?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom