Mount&Blade Warband Hileleri

Users who are viewing this thread

beyler bi şey sorcaktım M&B Warband multiplayer oynarken adamın teki bir hack kullanıyordu oyundaki bütün ülkelerin kıyafetlerini ve bütün kılıçlarını kullanabiliyordu şu an bu hacki aratırmaktayım eğer bu hackten benide haberdar edersenez sevinirim  :lol:  :lol:  :lol:

HAKKI_HAKKI_VAR

ya ben seni anladım onu bende yapıyorum :grin:.
oyunda hack yasadışı birşey ama onların yaptığı hack değil. eğer silah seçme ekranında herşeyini çıkarırsan Random itemler ile random abilityler geliyor.

Diğer
Grup ekranında birliğe tıkladıktan sonra ctrl + x e basarak 1000 exp kazandırabilirsiniz

Son olarak (Eğer en az 40 50 tane askeriniz varsa)
Kale kuşatırken muharebe büyüklüğünü önce büyük yapın.
Düşman birlikleri geldikten sonra
Muharebe büyüklüğünü en aza indirin
Ve onları hileyle veya hilesiz öldürün
Bu sayede yeni düşman birlikleri sizin birliğiniz max muharebe büyüklüğünü kapsadığı için gelmeyecek
ve muhabereyi kısa sürede kazanabileceksiniz!

MUHARABE BÜYÜKLÜĞÜ NEREDEN AYARLANIYOR???
BİDE BENİM OYUNDA ÇOĞU HİLE İŞE YARAMIYOR

crayz_furkan said:
Diğer
Grup ekranında birliğe tıkladıktan sonra ctrl + x e basarak 1000 exp kazandırabilirsiniz

Son olarak (Eğer en az 40 50 tane askeriniz varsa)
Kale kuşatırken muharebe büyüklüğünü önce büyük yapın.
Düşman birlikleri geldikten sonra
Muharebe büyüklüğünü en aza indirin
Ve onları hileyle veya hilesiz öldürün
Bu sayede yeni düşman birlikleri sizin birliğiniz max muharebe büyüklüğünü kapsadığı için gelmeyecek
ve muhabereyi kısa sürede kazanabileceksiniz!

MUHARABE BÜYÜKLÜĞÜ NEREDEN AYARLANIYOR???
BİDE BENİM OYUNDA ÇOĞU HİLE İŞE YARAMIYOR
Ne dedik biz sana?Rozetini koy yardım edelim dedik.

Battal_Gazi23 said:
hile buldum süper hemde bu arada komut satırını açıp aşağı tuşuna basınca verdiğiniz komutları gösteriyor

Hile:
1) Hani c ye basınca adamın modelinin altında ÇVK ZEKA fln var ya onların hemen altında "İstatistikler" var ona tıklıyoz
2) "Karakter ihraç et" diyoruz ya da "Export Character" diyip ALT+TAB yapıp masa üstüne geliyoruz XP bilmem Win7 Professionel'de C:/Kullanıcılar/Ağmed_Meğmed(kısaca: kullanıcı adı)/Belgelerim/Mont&bleyd vorbend/Çerektırs/metin belgesi
3) orda money falan var onu istediiniz sayın yapın (tavsiyem agility = 900 strengh = 9999999... Diğerleri faruk etmez) ve ayarları abartığınız an yenilmez abdulkadir (saçma oldu ama :razz:) olursunuz agility 900 olursa en hızlı atları yürüyerek geçersiniz 1000 de olur ama 999999... Yaparsanız o duvardan o duvara ışınlanırsınız

EDIT: Profil Resmi yeni Kalkan Kendi Eserimdir Ok Fırtınasından sonraki sonuç o kalkan
Eyvallah Kardesim Bilmiyordum Sagol

Bulaşmayın arkadaşlar, virüs gibi elini kaptıran kurtuamıyor. Nereden bulaştım diye hayıflanıyorum kendi kendime. 1 kere yaptığınızda devamı geliyor. :smile: Her sıkıştığınızda hemen eller kayıyor. En güzli hileyi kapatıp oynamak. O zaman daha zevkli oluyor. Hile ile istediğini erken elde ediyorsun oyunun zevki kaçıyor.

Ya beyler ben çok denedim, sürüm mount blade warband 1.143 fakat ctrl+space kısmen çalışmıyor. Bir yere tıklıyorum ctrl+space yapıyorum fakat karakteri birden duruyor etrafımdakiler hızlanıyor. Sizin anlayacağınız çok sıkıcı ve iğrenç bi sorun lütfen yardım edin :/

Karakterin tıkladığın yere kadar gideceği için, Ctrl basılıyken Boşluk tuşuna bastığında, tıkladığın yere ulaştıktan karakterin orada sabit durur ve durduğu yerde zamanın hızlanmasına neden olur Ctrl-Boşluk bileşimini kullanmaya o sürede devam etmen, ki bu da zaten oyuncu yararına bir şeydir, ne zaman tıklayacağını daha iyi kestirmeyi öğrenmen gerek yalnızca.
Tek tıklamayla en uzun mesafeyi gitmek, genelde şehire tıklayıp Ctrl-Boşluk bileşimini kullandığında olur. Tabi ki karakterin durmadan önce (tıkladığın yere gelmeden önce) daha ileri bir mesafeye tıklarsan, Ctrl-Boşluk bileşimini de kullanmaya devam ederek hiç duraksamadan gidebilirsin hızlıca.

Arkadaşlar haritada hızlı gitme nasıl oluyor..!!
+ arkadaşlar ben kral harlusla barıs ypacam gidiyorum yanına barıs dıyorum bana kılıcının üstüne otur rahat ve huzurlu olalım dıyor yardım edermsnz ??

LÜTFEN CABUK YANITLAYINIZ.!

Back
Top Bottom