Mount&Blade Warband Hileleri

Users who are viewing this thread

RockndRoll said:
yok ya ctrl sol tık ve t felan olmazsa bıkkınlık geliyo yarım saat yol bazende görevler var bir görev için 2 dakka yol gidiyosun ..

ctrl+space yi kullan ozaman sol tıkla ticaret yapınca 2dk'da 20k dinar yaparım ben.T'de çok büyük hile  :smile:

t para hilesi değilki onu bazen yapıyorum . para hilesi kullanmıyorum soltık+ctrl ışınlanma demek ctrl+t hertarafı görme ..

T y i biliyorum adamların bütün derebeylerinin nerde olduğunu görüyorsun sonuçta neresi boşta sefer düzenliyorlarmı bunları gördünmü iş biter.
ışınlanma hileside hem derebeylerinde kaçmada (yakalamada) hem para kasmada ( zamanı geçirmeden ticaret yapabilirsin) kullanabildiğin için onada büyük hile dedim.

Hilecisin kabul et.  :twisted:

Hilemi benmi pff  :shock:

Şimdi ilk baş karakteri ihraç ediyorum sonra statları 50,10,475 yapıyorum.Sonra cheatmenudan item diziyorum nam,onur,yönetme hakkını arttırıyorum ( çünkü ay senin namın yok ay balam sen yönetemessin falan diyorlar sinir oluyorum.)Sonra rodokların yarısını alıyorum npcleri derebeyi yapıyorum hilelerin hepsini kapatıyorum. Bundan sonra normal oynuyorum.(Çünkü bunları hilesiz yapmak o kadar uzun sürer ki zaten sadace tatilde oynayacağım.)

Byler Ben Foruma Yeni Katıldım Bu Konuyu Aradım Durdum Sonunda Buldum  :grin:. Cheat Engine Hileleri Var Byler Kendi Yapımım Çok Kolay

admin eklememiş karakter ekranına girip sol alt köşedeki istatistiklere giriyoruz karakteri ihraç et dedikten sonra belgelerime girip oyunun kayıtlı olduğu mount and blade warband dosyasını açıyoruz ardından karakter dosyasına girip kendi karakterimizin isminin olduğu dosyayı not defteri ile açıyoruz oradan karakterin xp sini parasını gücünü vb. arttırıyoruz dosyayı kaydettikten sonra oyuna girip tekrar istatistiklerdeki karakteri ithal et butonuna tıklıyoruz ve yaptıklarımız karaktere geçiyor  :lol: :lol: :lol: ama hile ile tadı çıkmıyor  :lol: :lol: :lol:

erdlbil0 said:
admin eklememiş karakter ekranına girip sol alt köşedeki istatistiklere giriyoruz karakteri ihraç et dedikten sonra belgelerime girip oyunun kayıtlı olduğu mount and blade warband dosyasını açıyoruz ardından karakter dosyasına girip kendi karakterimizin isminin olduğu dosyayı not defteri ile açıyoruz oradan karakterin xp sini parasını gücünü vb. arttırıyoruz dosyayı kaydettikten sonra oyuna girip tekrar istatistiklerdeki karakteri ithal et butonuna tıklıyoruz ve yaptıklarımız karaktere geçiyor  :lol: :lol: :lol: ama hile ile tadı çıkmıyor  :lol: :lol: :lol:
Artık o hileyi bilmeyen kalmadı gibi bir şey desek doğru olur.

ben konsol açamıyorum ctr+é işe yaramıyor eskiden böyle değildi 1.153 yaptım böyle oldu çözüm önerisi olan var mı

Oyuna girin carakter
Statics'e tıklayın karakter export dıyın
sonra oyundan cıkın.
Belgelerıme gelın.Mount blade belgelerıne gırın
Carakter yazan yere gelın.
Export ettıgınız karakterın adını gorursunuz.
Dosyaya gırın karakterın gucunu,parasını,karızmasını ıstedıgınız gıbı artırın sonra kaydedın.
Ardından oyuna tekrar gırın kayıtlı oyununuzu acın karakter ımport dıyın.
Artırdıgınız tum seyler karakterınızde mevcut olacak D:
ornegın oyuna 5 dk once baslayıp 600-700 kısılık ordu kurma hakkına sınırsız paraya sahıp olabılırsınız :smile:
Eger bu konu forumda yoksa resımlı anlatım olarak baslık acabılırım.

Back
Top Bottom