Mağazada kaliteli zırh satılmıyor

Users who are viewing this thread

Evet başlıktada belirttigim gibi mağazada heavy armor'lar gibi pahali armor'lar satılmıyor oyunda 100k'ya yakın param var fakat harcayacak yer bulamıyorum. Sadece 20 defans puani verilen küçük armorlar satılıyor. ne yapabilirim?

Evet başlıktada belirttigim gibi mağazada heavy armor'lar gibi pahali armor'lar satılmıyor oyunda 100k'ya yakın param var fakat harcayacak yer bulamıyorum. Sadece 20 defans puani verilen küçük armorlar satılıyor. ne yapabilirim?
Aynı sorun bende de var, sadece zırh değil sağlam bi kılıç vesaire de yok bende.

O sorun için ben düzelene kadar şimdilik kısa süreliğine oyunun hilelerini aktive edip hile eşya sekmesinden istediğim eşyaları çekip, karşılığı olan altını her hangi bir lorda hediye ederek çözüyorum şuan.

O sorun için ben düzelene kadar şimdilik kısa süreliğine oyunun hilelerini aktive edip hile eşya sekmesinden istediğim eşyaları çekip, karşılığı olan altını her hangi bir lorda hediye ederek çözüyorum şuan.
oyunda hilemi var?

oyunda hilemi var?
Belgeler > Mount and Blade II Bannerlord > engine_config.txt dosyasındaki cheat_mode = 0 satırını cheat_mode = 1 şeklinde değiştirirsen hileler aktive oluyor ancak bir kaç hile henüz oyuna getirilmemiş. Ayrıca bence zorunda kalmadıkça hile modunu kapatın oyun zevkini aşırı yok ediyor.

Dün 655000 ve 350000 dinar gibi fiyatlara sağlam zırhlar görmüştüm oyunda. O zırhları satabilecek seviyede tüccarları bulmak gerekiyor sanırsam. Ama yinede ayar gerekli.

1.0.4'den sonra bende de bu sorun ortaya çıktı. Şehirlerdeki zırh ve silah üretimlerini değiştirdiklerinden beri düzgün zırh bulamaz oldum.

Dün 655000 ve 350000 dinar gibi fiyatlara sağlam zırhlar görmüştüm oyunda. O zırhları satabilecek seviyede tüccarları bulmak gerekiyor sanırsam. Ama yinede ayar gerekli.
Ya redditte xml dosyasindan bir ayari false'tan true'ya cekersek düzeliyormus diye gördümde fakat bunu yaparsam oyun bozulur diye korkuyorum ya asıl oyun boyleyse böyle zirh bulmak cok zorsa diye korkuyorum

Yoldaşları zaten biz giydiriyoruz :d
Sende giyinik yoldaş al. Bir tane yoldaş vardı tam hatırlamıyorum op bir zırhı vardı onu aldım. Hemde beleşe. 50 klık at zırhı falan vardı bide. 10 Kya aldığım yoldaştan fena kar yaptım. Ne ticaret adamıymışım be.

Ayrıca oyun ilerledikçe pazara gelir diye hatırlıyorum.

Sende giyinik yoldaş al. Bir tane yoldaş vardı tam hatırlamıyorum op bir zırhı vardı onu aldım. Hemde beleşe. 50 klık at zırhı falan vardı bide. 10 Kya aldığım yoldaştan fena kar yaptım. Ne ticaret adamıymışım be.

Ayrıca oyun ilerledikçe pazara gelir diye hatırlıyorum.
Sence bir ustteki yorumumu yapiyimmi yoksa dedigin gibi oyun ilerledikce pazara gelirmi. Ulan oyunda bir sehrim bir kalem var ama hebele hubele diye gezuyom ortalikta

Sence bir ustteki yorumumu yapiyimmi yoksa dedigin gibi oyun ilerledikce pazara gelirmi. Ulan oyunda bir sehrim bir kalem var ama hebele hubele diye gezuyom ortalikta

Adam akıllı zırh bulmak için şehir şehir gezmek zorundasın maalesf. Yapana kadar dediğim tricki yapsan hoş olur bence üstünde idareten kalır. ( zırh fena da değil bu arada )

Düzgün eşya bulmak için refahı yüksek şehirleri gezmeniz lazım bende 650.000'lik zırh fiyatını hatırlamadığım satışı 200.000 olan yay var
tier 6 eşyaları refahı yüksek şehirlerden bulabiliyorsunuz ve her bölge farklı bir eşyayı üretiyor.

Düzgün eşya bulmak için refahı yüksek şehirleri gezmeniz lazım bende 650.000'lik zırh fiyatını hatırlamadığım satışı 200.000 olan yay var
tier 6 eşyaları refahı yüksek şehirlerden bulabiliyorsunuz ve her bölge farklı bir eşyayı üretiyor.
bu bilgi iyi oldu işte sağol dostum :smile:

Her şehirde ayrı zırh ayrı kalkan ayrı silah baltalar atlar mevcut. Üşenmeyin boydan boya gezin.
Ha ne oluyor. Güncelleme geliyor yeniden gezmek durumunda kalıyorsunuz.

Back
Top Bottom