[MÇE] Warsword Conquest Türkçe Yama Çalışması | %7 | Re-Started!

Users who are viewing this thread

Creataxh said:
Nahkrin said:
Heyecanla bekliyoruz son durum nedir?

Yama tamamıyla bitti, ancak foruma kısa bir ara veriyorum ve bu arada maalesefki paylaşamayacağım. Döndüğümde paylaşırım, beklemede kalın.
yama tamamiyle bitti ara veriyorum demişsiniz en son 23 ağustosta çevrimiçi olmuşsunuz neden linki paylaşmıyorsunuz

Tolkienist said:
Bu adamdan pek düzgün birşey bekleme kendisi düzgün bir adam değil çünkü.

Neden böyle birşey dediniz acaba? Bildiğiniz birşey varsa paylaşırsanız bizimle en sağlıklısı olur.

Tolkienist said:
@Meka33 Açıklamasam daha yararlı.

@TTThor Kardeşim sen kimsin?Tanımıyorum, etmiyorum ki sende beni tanımıyorsun.
Bende şahsi olarak tanımıyorum seni ama forumda sergilediğin hareketler neticesinde madalyonun görünen yüzü ortaya çıkıyor. Senin konumundaki birinin, birine bu şekilde bok atmaya hakkının olmadığını düşünüyorum. Mesela Anime Modu konusunda görmüştüm seni, çok da sinirlenmiştim sana. İnsanların yaptıkları şeyleri iğneleyici bir tutumla eleştiriyorsun, hatta eleştiri bile değil. Hiç gereği yokken yapıyorsun bunları. Forumda statüleri böyle olan bir adamın da gerçek hayatta pek farklı olacağını düşünmüyorum. İlginç bir Tolkien fanısın gerçekten.

Senin konumundaki birinin, birine bu şekilde bok atmaya hakkının olmadığını düşünüyorum
Kendinde o hakkı görüyorsun galiba. Tolkienist'in öyle deme sebebi konu sahibini sizden daha iyi bilmesidir. Creataxh biz kapanmayacagiz biz bir ekibiz diye girismisti fakat o da geldiği gibi gitti. Tolkienist'in öyle deme sebebi konu sahibi kişinin discorda gelip, güvenilmez izlenimi bırakması. Zaten forumda farklı, discordda farklı pek çok kişi.

@TTThor
(Anime modu için söylüyorum)
Bir kişinin 3 modda çalışması çok gereksiz.Aynısını ben yaptım halim ortada.2 tane güzel mod yapımını bırakıp, saçma bir anime modu yapması çok gereksiz ve saçma birşey.Son's of War ve 19th moduyla uğraşması gerekiyor.Bilip bilmediğin işlere karışma lütfen.Yapımcısını 1 seneden uzun süredir tanıyorum ayrıca.

Önce insanları tanımalı ve mod yapımından anlamalısın.

Tolkienist said:
@TTThor
Bir kişinin 3 modda çalışması çok gereksiz.Aynısını ben yaptım halim ortada.2 tane güzel mod yapımını bırakıp, saçma bir anime modu yapması çok gereksiz ve saçma birşey.Son's of War ve 19th moduyla uğraşması gerekiyor.Bilip bilmediğin işlere karışma lütfen.Yapımcısını 1 seneden uzun süredir tanıyorum ayrıca.

Hacı, gördüğün gibi anime modu küçük çaplı bir mod. Senin ona orada laf atman gereksiz zaten. Mod çıkar beğenmezsin, eleştirirsin. Adamın heveslenip yaptığı modun saçma olduğunu niye söylüyorsun ki hiçbir olay yokken? "Mod yapımından anlamalısın." diyorsun. Evet, anlamıyorum mod yapımından ama insanların uğraşlarına saygı göstermeyi biliyorum. Bilmediğim işlere de karışmak değil bu. Ben senin tutumunu eleştirdim sadece. Kimsenin moduna: "Şöyle olacak, böyle olacak." demedim, yakından ilgilendiğim 1-2 mod var zaten forumda.

@Lalaitha
Evet daha iyi bilebilir ama konunun altına gelip böyle şeyler yazmasına gerek yok, benim lafım böyle şeylerin gereksiz olmasına zaten. Creataxh mod yapmaya kalkışıp, kötü eleştiriler aldığında modu yapmayı bırakmasından dolayı bende de iyi bir izlenim bırakmadı. Ama belli de olmaz, konunun altına gelip böyle şeyler yazmaya gerek yok. "İzlenimler" den bahsediyoruz, değil mi? Tolkienist'in de forumda yazdığı yazılar bende yukarıda belirttiğim gibi bir izlenim bıraktı. "Senin konumundaki birinin, birine bu şekilde bok atmaya hakkının olmadığını düşünüyorum." olayına gelirsek o cümlemin yanlış olduğunu da biliyorum. Ama dediğim gibi; herhangi biri tolkienist'in yaptığı şeyleri yapsa ona da aynısını söylerim. Neyse gereksiz tartışma çıkarmış olabilirim. Özür diliyorum bunun için.

Tolkienist said:
Bu adamdan pek düzgün birşey bekleme kendisi düzgün bir adam değil çünkü.
Yama çıkarsa ve indirirsen adam değilsin. Lalaithanın ve senin, forumda yazdığınız çoğu mesajı okuyunca cringe oluyorum. Allah sizi ıslah etsin. Ne diyim...

Oynamadığım modun yamasını neden indireyim.İstediğin kadar cringe ol umrumda değil.Bu arada bu konu uzarsa izleme yiyeceğiz.

Edit : Adamlığım seni ilgilendirmez.

Beyler, kesin kavgayı. Öncelikle Tolkieniste aldırmayın, aramızda birkaç tatsız olay yaşandı. Arada sırada telefondan çevrimiçi oluyorum, Şuan yurtdışındayım. Tekrar döndüğümde paylaşım yapacağım. Peace.

Ek Not : Ekip sonlanmadı beyler, Taleworlds yıllardır çıkış tarihini erteliyor. Aynı şey. sadece biz Yıllarla değil aylarla hesap yapıyoruz. Bannerlordu yıllarca beklediniz. 1 Ayda çeviriyi bekleyebilirsiniz diye düşünüyorum. Bekleyemezseniz o ayrı konu, kendiniz yapabilirsiniz ozaman :smile: Lalaitha, sende insanlarda "BİTTİ" gibi bir izlenim oluşturma. Ben, ekip kapatıldı veya dağıldık diye açıklama yapmadığım sürece hertürlü çeviri devam ediyor, edecek demektir. Ertelemek doğal birşey, herkes yapıyor ve yapmayada devam edecek.

Tolkienist said:
Oynamadığım modun yamasını neden indireyim.İstediğin kadar cringe ol umrumda değil.Bu arada bu konu uzarsa izleme yiyeceğiz.

Edit : Adamlığım seni ilgilendirmez.
Ya hacım, sen yukarıda Creataxh için "Düzgün bir adam değil." demişsin. O "Adamlık" meselelerinde de şahsına edilen lafları paşa paşa alacaksın üzerine. Neyse, yazmayacağım artık.

Tolkienist said:
@TTThor

Evet tolkienisti mod yapımına başlamamdan önceki devirden beri tanıyorum lakin bilmediğiniz bişey var ki ben sons of war a yapacağımı yaptım arada sırada ethered bi iki şey isiyor onu yapıyorum
19.yy da da durum benzer onada arada aklıma geldikçe bi iki şey yapıyorum
Anime modu ise 2 haftada bu noktaya getirdiğim ve canım sıkıldıkça uğraştımğım bir mod yani açıkçası şuan yan gelip yatıyorum bir nevi çünkü gerekli görevlerimi tamamladım

TTThor said:
Tolkienist said:
@TTThor

Hacı, gördüğün gibi anime modu küçük çaplı bir mod. Senin ona orada laf atman gereksiz zaten. Mod çıkar beğenmezsin, eleştirirsin. Adamın heveslenip yaptığı modun saçma olduğunu niye söylüyorsun ki hiçbir olay yokken? "Mod yapımından anlamalısın." diyorsun. Evet, anlamıyorum mod yapımından ama insanların uğraşlarına saygı göstermeyi biliyorum. Bilmediğim işlere de karışmak değil bu. Ben senin tutumunu eleştirdim sadece. Kimsenin moduna: "Şöyle olacak, böyle olacak." demedim, yakından ilgilendiğim 1-2 mod var zaten forumda.

@Lalaitha
Evet daha iyi bilebilir ama konunun altına gelip böyle şeyler yazmasına gerek yok, benim lafım böyle şeylerin gereksiz olmasına zaten. Creataxh mod yapmaya kalkışıp, kötü eleştiriler aldığında modu yapmayı bırakmasından dolayı bende de iyi bir izlenim bırakmadı. Ama belli de olmaz, konunun altına gelip böyle şeyler yazmaya gerek yok. "İzlenimler" den bahsediyoruz, değil mi? Tolkienist'in de forumda yazdığı yazılar bende yukarıda belirttiğim gibi bir izlenim bıraktı. "Senin konumundaki birinin, birine bu şekilde bok atmaya hakkının olmadığını düşünüyorum." olayına gelirsek o cümlemin yanlış olduğunu da biliyorum. Ama dediğim gibi; herhangi biri tolkienist'in yaptığı şeyleri yapsa ona da aynısını söylerim. Neyse gereksiz tartışma çıkarmış olabilirim. Özür diliyorum bunun için.
Fazla kafana takma Tolkienist in tipik davranışları bunlar çoğu konuda benzer yanıtları var bu yüzden artık umursamıyorum yanıtlarını arada sırada takılmak oksun diye yanıtlıyorum bazen sadece

Creataxh said:
Beyler, kesin kavgayı. Öncelikle Tolkieniste aldırmayın, aramızda birkaç tatsız olay yaşandı. Arada sırada telefondan çevrimiçi oluyorum, Şuan yurtdışındayım. Tekrar döndüğümde paylaşım yapacağım. Peace.

Ek Not : Ekip sonlanmadı beyler, Taleworlds yıllardır çıkış tarihini erteliyor. Aynı şey. sadece biz Yıllarla değil aylarla hesap yapıyoruz. Bannerlordu yıllarca beklediniz. 1 Ayda çeviriyi bekleyebilirsiniz diye düşünüyorum. Bekleyemezseniz o ayrı konu, kendiniz yapabilirsiniz ozaman :smile: Lalaitha, sende insanlarda "BİTTİ" gibi bir izlenim oluşturma. Ben, ekip kapatıldı veya dağıldık diye açıklama yapmadığım sürece hertürlü çeviri devam ediyor, edecek demektir. Ertelemek doğal birşey, herkes yapıyor ve yapmayada devam edecek.

Bir kere bannerlord ertelenme sebebi sürekli olarak oyunun geliştirilmesidir.Ama sizin yamanızda (ki kendiniz söylediniz) yeni eklenecek bir şey yok.Yani aslında yama tamamen bitti.O zaman neden linki paylaşmamak adına ısrar ederek biz yama bekleyenleri boşu boşuna bekletiyorsunuz.Özellikle "Bekleyemezseniz o ayrı konu, kendiniz yapabilirsiniz ozaman :smile: " bunu demeniz ayrı bir saçmalık.Eğer biz bunu yapabiliyor olsaydık zaten bu yamayı beklemezdik...
Yurtdışında olsanız dahi bir link paylaşmak en fazla 1-2 saatinizi alır.Hadi siz bunu yapamayacak kadar meşgulsünüz o zaman ekipte bulunan herhangi birisi konuya yorum atarak linki paylaşabilir.

@TTThor,
Aslında gereksiz tartışma değil, Tolkienist'in başta dediği doğru değil ancak bana göre yanlış da değil. Ben zaten senin saldırgan ve kırıcı tavrını hedef aldım.

@Yıldırım,
Biliyor musun bende her haltı alıntı yapan tipleri görünce kanser oluyorum.
Lalaitha said:
Neden her şeye alıntı ile cevap veriyorsunuz? Alıntı piramidinden rapor edeceğim artık yeter, gözüm kanadı konuda. Sağ ol demek için bile adam alintiliyor. Bari son iletiyi alıntıla.
Sonra bu şahısların ben çatınca bana pm'den "Neden özelden demedin" tarzı şeyler yazması da kanser. Aynı şahısın bana neden özelden demedin deyip burada beni eleştirmeye çalışması.. neyse burayı es geçiyorum. Konu adamlık üzerinde çok dönmüş. Tolkienist bu modu indirince adamlığı mı elden gidiyor? Sen kimsin ki Hüseyin için? Hüseyin'i tanımadan forum üzerinden iki iletisini görüp adam değilsin vs diyorsun. Daha sesini duymadığın kişinin adamlığını vs sorguluyorsun, komik ya. Benim iletilerimden kanser oluyorsan engelleyebilirsin. Hem bende benim iletilerimi görüp bana cevap veren canlı toksitlerden kurtulmuş olurum. Bilmediğin konularda konuşmamanı tavsiye ediyorum, Hüseyin doğru bir şey söylemedi ancak bu kadar saçma yerlerden laf etmek yanlış.

Ekstra olarak şunu da ekleyeyim, zaten bende modu oynamayan biri olarak çeviriyi indirmeyeceğim. Fakat Crex'in yamayı paylaşmaması bekleyenler açısından iyi değil, o kadar büyük ekipsin git birine ver paylaşsın. SonSipahi zaten anlatmış olayı, ben sadece değiniyorum. Ayrıca Tolkienist'in kanser yanını görmüyorum. Yok umursamıyorum zaten deyip kendinizi kandırmayın, bal gibi umursuyorsunuz hatta kanayan yaranız olmuş adam. Buradan daha fazla tartışmayacağım, konu yeterince kirlendi.

Benle bi sorunu olan varsa steamden veya discorddan ekleyebilir, sorun neymiş bakar çözeriz. Buradan daha fazla yiyişmeye gerek yok.

Back
Top Bottom