Kurtadam: Gece Ayazı | 12. Tur | Toor(lider) Kazandı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Herneyse uzatmayın. Bitti konu kilit bu olauda bitti uzatılmasın daha. İsteyen oynar istemeyen oynamaz. Eğer bie kişi istenilmiyorsa o oyunda oylama açılır kabul edilmezse oynamaz sonuçta burası forum. Oldu ve bitti.

Valla bana vampir olduğuna dair ss attığın halde nasıl böyle konuşabiliyorsun anlamıyorum. Ben zaten bunlar forum oyunlarında oynamayacaklar demedim. Yaptığınız şeyler bilinsin diye birkaç isim verdim Bay Kurnaz'a.

Dies Irae said:
Pff telefonum bozuldu, ordaki her şeyi sd kart a attım eski telefonu kullanıyorum şimdi. Bir an önce gelse keşke servisten.
Şundan dolayı ss atamıyorum. Yalan söyleyecek halim yok herhalde, benim sana karşı bi garezim falan da yok. Herkesi inandırmak gibi bir derdim de yok açıkçası, istediğin oyunda oynayabilirsin, umrumda da değil.

Yok ben de gayet hassasım. Ben yalan söylemiyorum sonuçta ve gelip burda kanıtla falan demeniz tuhafıma gitti biraz. Bana özelden NavY ve Wesley oyun hakkında bilgi verdi. Onlarınki çok önem taşıyan hareketler olmasa bile -ki navy kendini belli etti- söyledim Bay Kurnaz'a. Midnight Blue ve sen de rolünüze yönelik ss attınız.

Ayrıca Mucoya attığım ss'de ''Sen de attın ayrıca'' yazan kişi de sensin. Yani en azından bu muhabbetin içinde olduğun açık. Ve bence bu yeterli.

Neyse işte artık kim açıyor açsın gene bir oyun daha,şahsen ben Kurnazın açmasını istiyorum çok iyi idare etti bence.

Beyler yeter? SS attım deyip geçin ve uzatmayın. Atmadıysanız bu sizde kalsın. Eğer oyuna alınmayacaksa bu kişiler oylamaya sunulsum dedim daha da uzatmaya zulüm yok.

"Zulüm"? Oyuna alınmayacak diye bir şey de yok ayrıca. Sadece bir sonraki oyunu açan kimsenin bunları görüp bilmesi, buna göre oyuna kabul etmesi için yazılmış bir tablo. Hala neyi tartışıp da buraya yazıyorsunuz ki?

Bence konunun artık kilitlenme vakti geldi, geçmiş olsun.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom