Need More Info KLAN SORUNU

Users who are viewing this thread

xxgsxxcx28

Recruit
Oyuna başladım 10 saat kadar sonra bir krallığa dahil olmak istedim ama krallıklar benim klanımın savaşta olduğu klanlarla dost olduğu için hiçbir krallığa giremiyorum. Klanlar arası barış yapmak için klan sekmesini baştan sona inceledim. Klan sekmesinden barış yapılmıyor, düşman olduğum klanın liderini buldum. Barış yap gibi bir seçenek asla yok. Bu iş böyle olmayacak deyip düşman klandaki bütün herkesi öldürdüm hala krallıklara gidiyorum klanım savaşta olduğu için giremiyorum oyunum takılı kaldı bu noktada lütfen yardımcı olabilecek birisi var mı nasıl hallolacak bu iş?

Bu bir teknik hata değil ama yine de sorunu cevaplıyacağım barış yapmak için krallığın o anki liderini bulup onunla konuşuyorsun seçeneklerde o sana saldırıyorsa dur belki savaş yapmamıza gerek yoktur seçeneğine tıkladıktan sonra krallıklarımız barış yapmalı seçeneği var onu seçip altın silah eşya gibi şeyler ile barış antlaşmasını sağlayabilirsin soldaki barın tamamen kırmızı olması lazım antlaşmayı imzalaman için

Öncelikle ben bu yazıyı yazdığımda oyunda klanlar arası barış yapma işlemi yoktu. İkincisi yazımı baştan sona okumamışsınız sanırım, karşı klandaki herkesi öldürdüğüm ve ruhlarıyla konuşacak halim olmadığı için karşı klan lideriyle konuşamıyorum. Karşı klandaki herkes ölü olmasına rağmen hala krallıklara düşman klanım olduğu için giremiyorum. İlginiz için teşekkürler.

Merhabalar, geç geri dönüş için üzgünüz. Geçtiğimiz güncellemelerle birlikte bir çok sorunu çözdük ve oyun performansında iyileştirmeler yaptık. Sorunlarınızı oyunu, gerekli sürücüleri ve işletim sisteminizi güncelleyip oyun dosyalarını Steam üzerinden doğrulayıp oyuna güvenlik programınızda gerekli izinleri verdikten sonra da yaşamaya devam ediyorsanız lütfen bize bildirin.

Back
Top Bottom