Kim ne derse desin, Warband EFSANEDİR

Users who are viewing this thread

Arkenhes

Knight at Arms
6 ay, 1 yıl, 2 yıl, 3 yıl...
Bannerlord öyle ya da böyle çıkacak. Bannerlord çıktığı an herkes bu oyuna akın edecek. 500-600 kişilik multiler mi dersiniz, yoksa 1000'e 1000 singleler mi dersiniz orasını bilemem. Bannerlord'un gayet iyi bir proje olacağı açık. Herkes bu oyunu oynayacak. 3 ay, 6 ay, 1 yıl, 3 yıl... orasını da bilemem. Tüm bunlar olurken Warband'ın pabucu dama atılacak. Artık "Kergitler Türk'tür" yerine "Khuzait'ler Türk'tür" akımı başlayacak. Artık Sultan Hakim, Kral Harlaus, Kral Graveth gibi isimler unutulacak ve yerine nice gavur kral gelecek. Ancak bir gün içimizden birisi o efsanevi oyunu özleyecek...
Daha kötü grafikler, daha kötü sistem, daha kötü bir motor, daha kötü animasyonlar... Ancak sadece özlediği için doyasıya oynayacak. Evet soruyorum dostlar, aramızda Warband'ı 1000-2000 saat oynayanlar var biliyorum, Steam'dan görüyorum ara sıra. Onlara soruyorum: Bannerlord'u da 1000 saat oynayabilecek misiniz? Belki oynanılır ama Warband gibi belli bir süre sonra kendini tekrar eden bir oyunu 1000 saat oynamak sabır ve gerçek bir bağımlılık ister. (Steam'de 147 saat kayıtlı oynanışım var, bana bakmayın)

Uzun lafın kısası dostlar, Bannerlord'u oynayın ancak Warband'ı unutmayın.

Back
Top Bottom