Karakter Alışverişi

Users who are viewing this thread

snake57snake

Recruit
Arkadaşlar modlar arası karakter alışverişini nasıl yapabiliriz? Mesela ben diplomasinin yeni sürümünü indirdim, farklı mod olarak açtı. Karakter save dosyasını kopyaladım açmayı denedim hata verdi kapandı. .  Ve o karakterimi kaybetmek istemiyorum, ne yapabilirim?

snake57snake said:
Arkadaşlar modlar arası karakter alışverişini nasıl yapabiliriz? Mesela ben diplomasinin yeni sürümünü indirdim, farklı mod olarak açtı. Karakter save dosyasını kopyaladım açmayı denedim hata verdi kapandı. .  Ve o karakterimi kaybetmek istemiyorum, ne yapabilirim?

Export/İmport iş görebilir ama sadece karakterini alırsın, adamların filan gider

Mecburen yeni oyun açtım da, diplomasi yeni versiyonu diye http://www.mbrepository.com/file.php?id=1887 linkinden indirdim. Ama açtığım oyunun normal Nativeden hiç bir farkı yok gibi gözüküyor? :S Yalnış bir şey mi yaptım acaba? Türkçe yaması diye yüklediğim şeyler mi değiştirdi modu?

diplomasiyle de aynı hiç bir şey yokki. . :S Mesela 86 lık bir yay vardı çok seviyordum onu. Sonra 1130luk ok vardı onu da çok seviyordum. Yeni itemlerin hiç biri yok. 

Türkçe yamayla modun versiyon uyuşmazlığı var. Bence Türkçe yamayi kurma bir süre. TapınakŞövalyesi bu çeviriden anlıyormuş iyi de çeviriyor /bizim modda oradan biliyorum/ yakın zamanda onla beraber düzgünce çevirebiliriz ama ona daha sormadım...
Edit- diplomacy mod itemleri değiştirmiyorki hiç değiştimedi...

Tamam, eski haline nasıl getireceğim bilmiyorum, yedek almadım ama bakarım. Ve bende değişti vallaha :smile: Belki de aynı moddan bahsetmiyoruz. Bendeki modun tam adı; Diplomacy & Conquest beta V1.1.

Aynı mod mu? Çünkü bu modda gerçekten mükemmel itemler var.

snake57snake said:
Tamam, eski haline nasıl getireceğim bilmiyorum, yedek almadım ama bakarım. Ve bende değişti vallaha :smile: Belki de aynı moddan bahsetmiyoruz. Bendeki modun tam adı; Diplomacy & Conquest beta V1.1.

Aynı mod mu? Çünkü bu modda gerçekten mükemmel itemler var.

hayır, senin modun Diploması ile Fethi, bizim dediğimiz sadec Diplomasi :smile: bildiğim kadarı ile yapımcıları aynı :grin:

kenterte said:
Türkçe yamayla modun versiyon uyuşmazlığı var. Bence Türkçe yamayi kurma bir süre. TapınakŞövalyesi bu çeviriden anlıyormuş iyi de çeviriyor /bizim modda oradan biliyorum/ yakın zamanda onla beraber düzgünce çevirebiliriz ama ona daha sormadım...
Edit- diplomacy mod itemleri değiştirmiyorki hiç değiştimedi...

sormana gerek yok başkan :grin: yaparız bi ara

Peki, ben bu Diplomasi ve Fetih modunun item dosyalarınıa lıp yeni diplomasi modundakilerle değiştirsem aynı itemleri sorunsuz kullanabilir miyim? Yoksa hata mı oluşur? Çünkü o itemler cidden güzeldi :grin:

Ayar filan Ooo... :grin: Onu bilseydim ufaktan kendimce modlama yapar kodlarla oynardım :grin: Ben o zaman benim modun yenisinin çıkmasını bekleyeyim :smile: Off Off. . .

Back
Top Bottom