Bannerlord Mod Yapımı Dersleri - Öldükten Sonra Savaşa Devam Etme

Users who are viewing this thread

Çok yararlı olmuş şahsen şuan mod işine bulaşmak istemesem de uğraşmak isteyen arkadaşlar için güzel bir kaynak olur. Merak ettiğim bir şey var bu arada mod tools ilerleyen dönemde geldiğinde başlığın hâla geçerliliği olacak mı?

Ona göre düzenlenecek.

yeni dersler yüklenecekmi

Şuan için hevesim kaçtı açıkçası. Oyun daha stabilize hale geldiğinde devam edeceğim derslere

Anladım hocam dediğim gibi olur da bu kısma hiç gerek kalmazsa emeğine yazık olur demeyeyim de uğraştığın kadarına değmez. Bir kaç ay daha bekleyip devam edebilirsin şu ana kadar yayımladığın içerik kısa vadede meraklılarını tatmin edecektir zaten

Herkese merhabalar. Öncelikle emeğinize sağlık. Benim merak ettiğim konu oyunun orjinal spitems.xml dosyasıyla oynamadan bir mod ayarlamak. Örneğin bazı atların değerlerini değiştireceğim ama bunu sadece submodule olarak ayaralamak istiyorum orjinale dokunmadan. Bunu banba anlatabilir misiniz. Güzel bir mod yaptım "fırlatılabilir mızrak" ama orjinal dosyaları değiştirerek. İnsanlar orjinal dosyalarını değiştirmek istemediği için mod rabet görmeyecektir

Herkese merhabalar. Öncelikle emeğinize sağlık. Benim merak ettiğim konu oyunun orjinal spitems.xml dosyasıyla oynamadan bir mod ayarlamak. Örneğin bazı atların değerlerini değiştireceğim ama bunu sadece submodule olarak ayaralamak istiyorum orjinale dokunmadan. Bunu banba anlatabilir misiniz. Güzel bir mod yaptım "fırlatılabilir mızrak" ama orjinal dosyaları değiştirerek. İnsanlar orjinal dosyalarını değiştirmek istemediği için mod rabet görmeyecektir

"spitems.xml" dosyasını ayrı bir module dosyası açarak oraya kopyalayarak orada işleyebilirsin.

Arkdaşlar Türkiye genelinde bir discord sunucu kurup bir topluluk kurmayı hedefliyorum bu topluluk Bannerlord modlama ile alakalı rehber ile modlama konusnda sorun yaşayanlar için bir destek ekibi olusturmak var kafamda bu sunucuda hem muhabbet hem insanların kendi projelerini paylaşabileceği bir yer olucak suan maalesef yanlızım bana destek olmak istyenler olursa veya sunucuya katılmak isteyen olursa

Dıscord: omerfaruk.

Last edited:
Back
Top Bottom