High Five [H5 - High5]

Users who are viewing this thread

Alper Tunga said:
Ben bu klanda olcamda kötü mü olcak ?

İşte en büyük sıkıntımız bu.

Mucahit_Han said:
Alper Tunga said:
Ben bu klanda olcamda kötü mü olcak ?
Sana Bi SEGE :smile:
Dexess said:
AhmetHan40 said:
Mustafa sana sege

Burakcığım içinde kaldıysa ManAtArms yap yavyum, zaten önemli olan oynayış. He bu arada ben proyum :lol:

Tolga hayırlı olsun bro, deneriz tabi

Mücahitçiğim ,beni özleyen tek insan, az kaldı

Bu arada Kürşat geldi mi? :sad:

Geldi ama bu 5-10 gün ts giremem dedi. Sensiz ant olmuyor. Ama sen gelincede klan zıvanadan çıkıyor :sad:
Yok Ya Ahmet Bi Gelsin Bak Görürsün Nasıl Hizaya Geliyor Millet.  :twisted:

Ateş abi diyecektin galiba?

arttırıyorum 2 hafta yokum beyler okul açılıncada bok görürsünüz ahmer sen zaten sg kürşat şişman 50 tane göbekli var bora dilsiz  alper kafirdir miraak dengesizdir mq bu klanın ne biçim klan lan bu !!!!!!!

KaanAyaz said:
arttırıyorum 2 hafta yokum beyler okul açılıncada bok görürsünüz ahmer sen zaten sg kürşat şişman 50 tane göbekli var bora dilsiz  alper kafirdir miraak dengesizdir mq bu klanın ne biçim klan lan bu !!!!!!!
Kaan Türkçesi bozuk olanıdır..

Miraak said:
KaanAyaz said:
Kaan Türkçesi bozuk olanıdır..
+ bir :grin:

KaanAyaz said:
İstersen Gidebilirsin Seni Burda Tutan Yok.  :razz:

Mucahit_Han said:
KaanAyaz said:
İstersen Gidebilirsin Seni Burda Tutan Yok.  :razz:
Ahmeeeeeeeeeeeeeeeeeeet  bu bana salak dedi !

Bora Kürşat gidince yalnız kalmış diye duydum. Kimse ts uğramıyorum hal hatrını sormuyormuş. :sad:

Kürşat gidecem derken alay ederdim gitti bak ne oldu şimdi.. özletti ya.. Bora zaten konuşmuyor onu dinleyende yok arada sataşıyorum ona da.. Tüm eğlencelerim gitti.. Gelin Gitar, saz çalım size :smile:

KaanAyaz said:
Dedectedlendik.

Beyler sizin serverde oynuyordum. Daha hiçbir şey yapmadan, ImmorTal isimli bir adam bana tk attı. Ölünce de "pardon ya ata vuruyordum" şeklinde bir şey söyledi. Bir daha olmasın dedim. Bir dahaki el yine tk atıp ban oylaması açtı. Tabi serverdeki sazan arkadaşlar da 1'e basınca olaylar değişti. Lütfen bu banı kaldırmak için gerekli işlemi yapıp kendisine IP ban atın. Loglara bakılması gerekiyorsa bakılsın. Benim elimdeki ss budur.

qf5qy.jpg

Back
Top Bottom