High Five [H5 - High5]

Users who are viewing this thread

Miraak said:
Klandan atılsak ne olur ki ben hala anlamadım bu tehditi.. Klan mı yok nerdeyse 20-30 tane klan var gireriz birine..

Ben de seni eğlenceli biri zannetmiştim. :grin:
KaanAyaz said:
Miraak said:
tamam yarin saat 12 de kilisenin altında orucunu bozucam :grin:
sg pis kafir
Dikkat ette seni bozmasınlar.  :razz: :smile: Şaka bir yana ben yeni gelenleri hiç tanımıyorum.  :???:

Ben klanda isyan çıkardım haberin yok bir insan 2 ay beginner kalırsa olur bu.. Bu arada eğlence ne alaka? Ben ciddi söyledim forumda yazıyla nasıl espri yapcam :grin: orda söyleyiş tarzımı değiştiriyorum falan.. Bu arada bana yeni gelen diyeni mi var? Beni tanımayan varsa yarin tvlerde görürsünüz çıplak adam heryere Miraak yazıp kaçtı :grin:..

Miraak said:
Ben klanda isyan çıkardım haberin yok bir insan 2 ay beginner kalırsa olur bu.. Bu arada eğlence ne alaka? Ben ciddi söyledim forumda yazıyla nasıl espri yapcam :grin: orda söyleyiş tarzımı değiştiriyorum falan.. Bu arada bana yeni gelen diyeni mi var? Beni tanımayan varsa yarin tvlerde görürsünüz çıplak adam heryere Miraak yazıp kaçtı :grin:..

valla yaklaşık 1.5-2 aylık pasiflik sürem olduğu için benim için yenisin. :grin:

Mustafa sana sege

Burakcığım içinde kaldıysa ManAtArms yap yavyum, zaten önemli olan oynayış. He bu arada ben proyum :lol:

Tolga hayırlı olsun bro, deneriz tabi

Mücahitçiğim ,beni özleyen tek insan, az kaldı

Bu arada Kürşat geldi mi? :sad:

AhmetHan40 said:
Mustafa sana sege

Burakcığım içinde kaldıysa ManAtArms yap yavyum, zaten önemli olan oynayış. He bu arada ben proyum :lol:

Geldi ama bu 5-10 gün ts giremem dedi. Sensiz ant olmuyor. Ama sen gelincede klan zıvanadan çıkıyor :sad:

Alper Tunga said:
Ben bu klanda olcamda kötü mü olcak ?
Sana Bi SEGE :smile:
Dexess said:
AhmetHan40 said:
Mustafa sana sege

Geldi ama bu 5-10 gün ts giremem dedi. Sensiz ant olmuyor. Ama sen gelincede klan zıvanadan çıkıyor :sad:
Yok Ya Ahmet Bi Gelsin Bak Görürsün Nasıl Hizaya Geliyor Millet.  :twisted:

Back
Top Bottom