High Five [H5 - High5]

Users who are viewing this thread

~PhoSPhoruS said:
Beyler sizin serverde oynuyordum. Daha hiçbir şey yapmadan, ImmorTal isimli bir adam bana tk attı. Ölünce de "pardon ya ata vuruyordum" şeklinde bir şey söyledi. Bir daha olmasın dedim. Bir dahaki el yine tk atıp ban oylaması açtı. Tabi serverdeki sazan arkadaşlar da 1'e basınca olaylar değişti. Lütfen bu banı kaldırmak için gerekli işlemi yapıp kendisine IP ban atın. Loglara bakılması gerekiyorsa bakılsın. Benim elimdeki ss budur.

qf5qy.jpg

Tamamdır halloldu.

~PhoSPhoruS said:
Beyler sizin serverde oynuyordum. Daha hiçbir şey yapmadan, ImmorTal isimli bir adam bana tk attı. Ölünce de "pardon ya ata vuruyordum" şeklinde bir şey söyledi. Bir daha olmasın dedim. Bir dahaki el yine tk atıp ban oylaması açtı. Tabi serverdeki sazan arkadaşlar da 1'e basınca olaylar değişti. Lütfen bu banı kaldırmak için gerekli işlemi yapıp kendisine IP ban atın. Loglara bakılması gerekiyorsa bakılsın. Benim elimdeki ss budur.

qf5qy.jpg
Sana az bile yapmış yüzsüz önce kendi ayıplarını kapa burda milleti malzeme etme

Bak yine biri tartışma yaratıyor.. Doğüşmeyin gidin öte yanda tartışın.. Ancient brothere gidin derdi olan oraya gidiyor hem istatistik artıyor diye mikail seviniyor :grin:.. Hadi go canım.. Adama bireysel laf ediyorsun.. Klanla alakası yok onuda diyimde olay çıkartma.. Hadi Ok kib Bye..

Miraak said:
Bak yine biri tartışma yaratıyor.. Doğüşmeyin gidin öte yanda tartışın.. Ancient brothere gidin derdi olan oraya gidiyor hem istatistik artıyor diye mikail seviniyor :grin:.. Hadi go canım.. Adama bireysel laf ediyorsun.. Klanla alakası yok onuda diyimde olay çıkartma.. Hadi Ok kib Bye..
Ortam ısınsın diye şaka yaptık cılkını çıkardın.Neyse daha bir şey yazmayacağımda laflarına dikkat et.

Miraak said:
Boş konuşma kardeşim.

ZonaPellusida said:
Miraak said:
Boş konuşma kardeşim.
Tamam mikail haklıda sana ne oluyor? adamla tartışman burda geçiyor..

Miraak said:
ZonaPellusida said:
Miraak said:
Boş konuşma kardeşim.
Tamam mikail haklıda sana ne oluyor? adamla tartışman burda geçiyor..
Canımın içi bak aynı ortama girip çıkıyoruz benim ağzımı bozdurma mübarek gün sen zararlı çıkarsın.

Ben  gereken cevabı verdim özelden arkadaşa daha da uzatmak isterse sallamam.. Mikail özür pnp sadece öyle rastgele aklıma geldi yazdım .. Öylesine direkt düzde yazardım canım istemedi..

Berkay o onların arasında bir şey,  yani olayın içinde olmadan laf atman gereksiz. Gerekirse o adamlar özelden kendi aralarında hallederdi. Burada suçlu aramaya gerek yok yani :smile: Neyse bak girmeyecektim foruma gene girdim dayanamadım. :razz: :grin:

Back
Top Bottom