[H5]High Five | Yeni Konu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Beyler yaş ortalamamız 13' ü geçmiyormuş ne yapak?

Ne işsiz insanlar var lan. Adam TS basıyor sırf attığımız için. Ergenlik işte yapacak bir şey yok.

carrier said:

Ne işsiz insanlar var lan. Adam TS basıyor sırf attığımız için. Ergenlik işte yapacak bir şey yok.

Kimin ne oldugunu herkes biliyor.Fazla uzatmayın üzülen siz olursunuz.Bide yenildiginiz maçlarıda yazın

Maçı ben girecem ayriyetten artislik yapmanın mânâsı yok anladın mı yok üzülen siz olursunuz vs. Bu işler göz korkutmaca yada çocukça şeyler bırakın şu işleri sıkıntın varda ekle steamdan anlat derdini anlayayım tamam mı? Bir daha yazma şuraya. Nedeni de artislik için yazıcaksan ağzının payınıda vermesinide bilirim üzülen tarafın kim olduğunu da gösteririm sana. Bundan sonra sıkıntısı olan özelden yazsın forumda da boş kirlilik yapmayın. Maçı yazmayı unuttum. Bunu söylemek için illaha buraya mı yazman gerekiyor zeki insan.
THE N.A.Y said:
carrier said:

Kimin ne oldugunu herkes biliyor.Fazla uzatmayın üzülen siz olursunuz.Bide yenildiginiz maçlarıda yazın

Kendinizi bu kadar utanç verici olaydan sonra savunabilmeniz şaşırtmakla beraber üzüntü verici bir durumdur.Ben sizin düzeldiğinizi umarak maç yapmak istedim ama gördüm ki sizden bir cacık olmaz.Maçta bu mapi açtık çünkü burada cami var diyen sizin oyuncunuzdu.Nane burada bana atıf yapıyor.İlk önce sen oyuncuna sahip çık.Benim tarafımdan maçta size dahi bir saygısızlık görmediniz.Bizim üzmemize gerek yok zaten gelen geçen vurmuş sizin ne olduğunuzu herkes çok iyi biliyor.Artistlik kelimesinin sözlükde ki karşılığı sizin lider dediğiniz eleman olmalıdır.Son olarak bildiğim kadarıyla antreman maçlarını da geçiyormuşsunuz bizimle önceki antreman maçınıda geçmemişsiniz.Umrumda mı umrumda değil geçmezsen geçme ama saygı göster ve unuttum gibi boş şeylerle gelmemelisin.

Allah aşkına üzermisin beni be.He bide elin değmişken bide şu ECL'de 15-1 yenildiginiz maçı da yazın bari bizimkini yazarken
JarvisAndPi said:
BRO 10 - 1 H5

4l1i2VF.jpg

6LdtMC6.jpg

TzyI43N.jpg

They left with a round still to play in the third set. 

Played on ECL_Germany_1.
Mucahit Han said:
Maçı ben girecem ayriyetten artislik yapmanın mânâsı yok anladın mı yok üzülen siz olursunuz vs. Bu işler göz korkutmaca yada çocukça şeyler bırakın şu işleri sıkıntın varda ekle steamdan anlat derdini anlayayım tamam mı? Bir daha yazma şuraya. Nedeni de artislik için yazıcaksan ağzının payınıda vermesinide bilirim üzülen tarafın kim olduğunu da gösteririm sana. Bundan sonra sıkıntısı olan özelden yazsın forumda da boş kirlilik yapmayın. Maçı yazmayı unuttum. Bunu söylemek için illaha buraya mı yazman gerekiyor zeki insan.
THE N.A.Y said:
carrier said:

_Alpaslan_ said:
Kendinizi bu kadar utanç verici olaydan sonra savunabilmeniz şaşırtmakla beraber üzüntü verici bir durumdur.Ben sizin düzeldiğinizi umarak maç yapmak istedim ama gördüm ki sizden bir cacık olmaz.Maçta bu mapi açtık çünkü burada cami var diyen sizin oyuncunuzdu.Nane burada bana atıf yapıyor.İlk önce sen oyuncuna sahip çık.Benim tarafımdan maçta size dahi bir saygısızlık görmediniz.Bizim üzmemize gerek yok zaten gelen geçen vurmuş sizin ne olduğunuzu herkes çok iyi biliyor.Artistlik kelimesinin sözlükde ki karşılığı sizin lider dediğiniz eleman olmalıdır.Son olarak bildiğim kadarıyla antreman maçlarını da geçiyormuşsunuz bizimle önceki antreman maçınıda geçmemişsiniz.Umrumda mı umrumda değil geçmezsen geçme ama saygı göster ve unuttum gibi boş şeylerle gelmemelisin.
Hocam aimbot diyip çıkıyonuz cami dedik diye biz suçlumu oluyoz :sad:

Uzatmayın. Fazla söze gerek yok ben geldim tsde o kadar konuştum demek ki boşa konuşmuşum herneyse yapacak birşey yok. Maç konusuna gelirsek BRO maçında ben yoktum bana denilen skoru geçtim. Sizin maçıda bi ara geçerim.

_Tomayus said:
Geldin ts mize konuştukta acaba bu forumdan yazanla konuştumuz arkadaş farklımı yoksa kişilik problemlerimi yaşıyor tam olarak anlıyamadım
Söylediğim şuydu ben dedim size ki maçları geçelim forumda da daha birşey yazmayalım sıkıntı çıkmasım dedim fakat yazmakla meşgul olduğunuz için ben sizi anlayamadım. Ben skoru geçmeyi unuttum eyvallahta buraya yazıp işi neden uzatıyorsunuz ki? Ben ts geldiğimde işi bitirdiğimi sanıyordum fakat öyle olmamış. Kişiliğime laf ettirtmem istersen klanınızda ki bazı adamlara sor volkan berent be bazı kişilere nasıl biriyim diye öğren. Sonra gel kişiliğime laf et.  Bu da son olsun daha da uzatmayalım. Skoru eve gittim mi geçerim. Tsde de ne konuştuğumu da anlamadın herhalde.

Klasik olaylar bunlar Görmemişin bi skoru olur yazacanda yazacan der heyecanlarına verin uzatılacak bi konu degil.

Yapılan tartışmaya bak ya skor için.. Maç bitince hemen yazılacak diye bir şey yok.. Yazmadıysa bir klan yazmaz yani ne zorla iş yaptırıyorsun ki? Sen yaz kendi forumuna sus bu kadar tartışmaya lüzum yok (onu geçtim yazmayacağız da demiyorlar).. Kaç sene oldu bu olaylar her sene yaşanıyor..Artık insanlar bazı şeylerin farkında olmalı.. Saygısızlığın anlamı yok..

Konuyu çarpıtma uyarı verildiği halde yazmayın ve başka birşey yazmayacağım.Size tavsiye git yukarıda yazdıklarımı oku derdim ne anlarsın.Başka derdi olan buyrun ts mize gelsin.Buradan uzatmayın mevzuyu.

ZonaPellusida said:
Klasik olaylar bunlar Görmemişin bi skoru olur yazacanda yazacan der heyecanlarına verin uzatılacak bi konu degil.
ah öylemi canım bi ara gelde konusalım ama özellikle gelince beni cağır oldumu

Çok çocukça kaygılarınız var. Amacı artistlik olanı zaten bilen biliyor.

Ben buraya tartışma başlatmak için değil klandaşlarımla konuşma başlatmak için yazdım. Tartışma başlatmak isteseydim zaten sizin sayfanızı kirletirdim. Ama bu nazikliği gösterip, sayfanızı kirletmek istemiyorum. Lütfen aynı nezaketi gösterin, teşekkürler.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom