[H5]High Five | Yeni Konu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Liderin arkasından iş planlama, bayan üyelere haksız yere ağır hakaretlerde bulunup yetkisi bulunmamasına rağmen klandan atma, görevini yerine kasıtlıca yerine getirmeme gibi sebeplerden dolayı Boromir, Flawin ve onları takip edenler klandan atılmıştır. Eski Gondor tayfası olarak tanımlanan topluluktan sadece olaylara, trollemelere karışmamış birkaç üye klanımızda kalmıştır. Liste yakın zamanda güncellenecektir.

Klanda ki bazı lüzumsuz kişiler çıkartılmıştır. Bundan sonra yolumuza böyle devam edeceğiz. Geç oldu fakat güç olmasın mantığıyla ilerleyip devam ediceğiz. Bundan sonra troll olaylarına karışan o gereksiz insanları atıp kendi yolumuza temiz ve düzenli bir şekilde devam edeceğiz.

Mucahit Han said:
Klanda ki bazı lüzumsuz kişiler çıkartılmıştır. Bundan sonra yolumuza böyle devam edeceğiz. Geç oldu fakat güç olmasın mantığıyla ilerleyip devam ediceğiz. Bundan sonra troll olaylarına karışan o gereksiz insanları atıp kendi yolumuza temiz ve düzenli bir şekilde devam edeceğiz.

Ah ettim vah ettim de dinlemediniz ki ..  :roll:

Fare666 said:
Mucahit Han said:

Ah ettim vah ettim de dinlemediniz ki ..  :roll:
Sonunda doğruya ulaştığımızı dünüşüyorum. Hata yapmışız meğer.

_Toi_ said:
Mümkünse bu konuda hakkında bir tartışma çıkmasın.

Mücahit ile benim aramda tartışma çıkmaz yahu. :grin: Bu oyunda kendimi bildim bileli tanıdığım tek tük insanlardan biri . :grin: Sıkıntı yok.
Müco, dedim bak, bi kişi daha için de aynısını demiştim, aga benim dediğim çıkıyor :grin:

Fare666 said:
_Toi_ said:
Mümkünse bu konuda hakkında bir tartışma çıkmasın.

Mücahit ile benim aramda tartışma çıkmaz yahu. :grin: Bu oyunda kendimi bildim bileli tanıdığım tek tük insanlardan biri . :grin: Sıkıntı yok.
Müco, dedim bak, bi kişi daha için de aynısını demiştim, aga benim dediğim çıkıyor :grin:
Olsun ya hata yaptık. :roll:

Little Jhon said:
Yalnız o hata yüzünden çoğu iyi insanın kalbini kırıp , karşınıza aldınız beyler.

Hayat felsefem İnsanlar Hatalarından dönerse Hiç yapmamış gibilerdir. Bu saatten sonra Yıkıcı değil yapıcı konuşmak lazım. Hayırlı olsun.

Transit said:
Little Jhon said:
Yalnız o hata yüzünden çoğu iyi insanın kalbini kırıp , karşınıza aldınız beyler.

Hayat felsefem İnsanlar Hatalarından dönerse Hiç yapmamış gibilerdir. Bu saatten sonra Yıkıcı değil yapıcı konuşmak lazım. Hayırlı olsun.

Haklısın baba zaten kötü birşey demedim kararlarında son destek arkalarındayım. Büyük bir uçurumun kenarından döndüler.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom