Gün İçinde Başınızdan Geçen Olaylar V2

Users who are viewing this thread

☪️?☪BarbarTurkic☪?☪️ said:
Bugün ankara üniversitesi uyum programındaydım bi kızla sohbete girmek istedim boyum 1.84 boylu birazda kalıplı hafif sakallı adamım genelde kızlar benden çekinir.Konferansda merdivenlerde oturuyorduk arkamdaki kız baktım merhaba dedim oda zorla gülüyo gibi hımmm yaptı bölümünü sordum filan kız söyledi pekde umrunda olmadı ha pekala dedim kestim konuşmayı yanımdaki adama paşa 2 el satranç atalımmı dedim olur başkan dedi sonra siyah mı beyazmı alıyosun başkan dedim adamla samimiyiz kızda orda bana baktı öyle sonra arkamı çevirdim umursamazca baktım kız bize bakarken döndüm önümü hiç oralı olmadım hiç sevgilimde olmadı bence doğru yaptım bi tavsiye alabilirmiyim forum enginlerinden
Kız Whatsapp grubuna atılan "İyi demiş miyim kızlar?" mesajı gibi oldu bu.

Pazartesi değişen şeyler var mı görmek için okula gittim. Öğlene kadar çoğu hocam ile konuştum. Sonra müdür beyi yemekte yakaladım. Yemekten sonra piyano işi ne oldu diye sordu, "okul sonuna doğru  yaşadıklarım yüzünden az kalsın bırakıyordum" dedim. Sonra okulun artık mezun olmuş piyanisti arkadaşımla bir konuştu; o günün akşamı adama gitmek zorunda kaldım ve her hafta böyle olacak. Ava gidip avlandım yani. Şimdi piyano çalışıyorum.

Bugün ankara üniversitesi uyum programındaydım bi kızla sohbete girmek istedim boyum 1.84 boylu birazda kalıplı hafif sakallı adamım genelde kızlar benden çekinir.Konferansda merdivenlerde oturuyorduk arkamdaki kız baktım merhaba dedim oda zorla gülüyo gibi hımmm yaptı bölümünü sordum filan kız söyledi pekde umrunda olmadı ha pekala dedim kestim konuşmayı yanımdaki adama paşa 2 el satranç atalımmı dedim olur başkan dedi sonra siyah mı beyazmı alıyosun başkan dedim adamla samimiyiz kızda orda bana baktı öyle sonra arkamı çevirdim umursamazca baktım kız bize bakarken döndüm önümü hiç oralı olmadım hiç sevgilimde olmadı bence doğru yaptım bi tavsiye alabilirmiyim forum enginlerinden

BAŞGAAAN PAŞAAAAAA  :lol:
Hanzo gibi görmüş olabilir, yanlış yapmışsın bence.

Çok zoruma giden bir durum var. Yine aynısı yaşandı, okul yaşantım olsun sosyal olsun hepsinde çok iyiyimdir. Herkes ile samimiyetim neyse ona göre konuşur, otururum. Şu son zamanlarda sarahah mıdır nedir, bir program var. Anonim kişiler soruyor kim açtıysa da cevaplıyor işte. Yine bir arkadaşım açmış falan, biri beni sormuş ama bir lakap ile. Burada söylemek istemiyorum çünkü her şekilde ayarımı bozan, beni çıldırtan bir lakap. Bu lakap ile sormuş falan, işte arkadaş da dalga geçerek cevap vermiş. Bu lakap'ın ortaya çıkmasında sorumlu kişi ben değilim, kendi buldukları bir şey. Uyardım, üstüne defalarca küstüm de bu lakap'ı kullanan kişilerle. Ancak tam şu okul'un başlama arefesinde yine ortaya çıktı. Ne yapmalıyım? İstersem samimiyetimi keserim, sıkıntı değil ama 1 senemi daha geçireceğim arkadaşlar bunlar. Onların arkadaş kavramı ayrı olabilir lakin benim ki apayrı ve karşı taraf beni bırakmadıkça asla silmem.
Fikirlerinizi bekliyorum.

yanımdaki adama paşa 2 el satranç atalımmı dedim olur başkan dedi sonra siyah mı beyazmı alıyosun başkan
Ya yavru BMW var aynen, parliament, cüzdan, rugan ayakkabı,  ruhum kadar sıkışık keten pantolon.

Ragnarsson said:
Çok zoruma giden bir durum var. Yine aynısı yaşandı, okul yaşantım olsun sosyal olsun hepsinde çok iyiyimdir. Herkes ile samimiyetim neyse ona göre konuşur, otururum. Şu son zamanlarda sarahah mıdır nedir, bir program var. Anonim kişiler soruyor kim açtıysa da cevaplıyor işte. Yine bir arkadaşım açmış falan, biri beni sormuş ama bir lakap ile. Burada söylemek istemiyorum çünkü her şekilde ayarımı bozan, beni çıldırtan bir lakap. Bu lakap ile sormuş falan, işte arkadaş da dalga geçerek cevap vermiş. Bu lakap'ın ortaya çıkmasında sorumlu kişi ben değilim, kendi buldukları bir şey. Uyardım, üstüne defalarca küstüm de bu lakap'ı kullanan kişilerle. Ancak tam şu okul'un başlama arefesinde yine ortaya çıktı. Ne yapmalıyım? İstersem samimiyetimi keserim, sıkıntı değil ama 1 senemi daha geçireceğim arkadaşlar bunlar. Onların arkadaş kavramı ayrı olabilir lakin benim ki apayrı ve karşı taraf beni bırakmadıkça asla silmem.
Fikirlerinizi bekliyorum.
Bahsettiğiniz arkadaşlarınızla aranızda olan yakınlığı bilemiyorum bu yüzden ortalama bir ilişkiye göre yazacağım. Öncelikle kafanızdaki arkadaş kavramını tekrar gözden geçirin. Çünkü yeri geldiğinde silmeniz gereken kişiler olacak. Lakabın da ağır mı hafif mi olduğun bilmiyorum ama pek önemi yok zaten. Önemli olan bu lakaptan hoşlanmamanız ve bunu arkadaşlarınıza belirtmiş olmanız. Buna rağmen yüzünüze karşı veya arkanızdan dalgası yapılması hoş bir davranış değil. Bir sene daha geçireceğim deyip kendinizi zorlamaya gerek yok. Gerekiyorsa samimiyetinizi kesin. Bu tarz boş insanlara tahammül etme uğruna kendinizi germeyin, sinirinizi bozmayın. Değmez.

beyler kız yollu çıktı 2 tane beyaz gömleli gözlüklü göğsü açık gitiler kızın yanına kızda verdi noyu sevine sevine geri döndü olaydan haberi yok yazık oldu yaw

giphy.gif

Felix said:
Numara verdi diye yollu mu oldu olayı anlamadım ben.

İşte adamların noyu alma amacı gezip tozmak değil işte onları daha önceden ufak münasebetimiz olmuştu kaderime tükürem neyse beyler devam edin

Back
Top Bottom