Gün İçinde Başınızdan Geçen Olaylar V2

Users who are viewing this thread

kierra said:
Annem hasta olmuştu 2-3 gün yattı tam o iyileşir gibi oldu hastalığını bana bulaştırmış son 2 gündür iğrenç bir şekilde yatıyorum hasta hasta. Normalde grip bu bir şey olmaz yat geçer diyoruz da yaşaması büyük eziyet cidden. Mide ağrısı ayrı, boğaz ağrısı ayrı, öksürüğü ayrı, kusması ayrı, burunun çeşme gibi olması ayrı hepsi eziyet veriyor insana. Bir ara kulaklarım da duymaz veya sesleri garip bir şekilde çift duyar oldu, neyse ki 2 3 gün yattım bugün çoğu semptomum geçti arada öksürüp burun çekiyorum sadece, umarım kötüleşmez tekrardan. Kışı hasta olmadan geçirdik ne güzel diyorduk yazın grip olduk trajikomik valla.
Hocam iki sene önce ölüyorduk ondan biz. Normal üşütme falandır dedik soğuk algınlığı ilacı içip yattık annemle bende yataktan kalkamıyoruz, kusuyoruz falan. Doktora gittik mutasyona uğramış grip virüsü dedi dayadı beş tane ilaç. Haşlama patates-yogurt gibi şeyler anca yiyorduk. Doktora görün gecmezse.

En son milattan önce 6. yy'da düğüne gittiğimden giyinmeyi unutmuşum. Karılar gibi, pardon hanımlar gibi saatlerdir ayna karşısındayım. Düğün başlayalı saatler oldu 5 dk kala gitmeyi düşünüyorum. Rezalet giyindim galiba 5 dk arkadaşa bakıp çıkacağım.

Çağırmayın anasını satıyım ya da çağırıyorsunuz parayı nerden buldunuz düğün için dolar 6.5 la.

kendi evinde yasadiktan sonra tekrar aile evinde yasamak rahatsiz geliyor insana. umarim universiteden sonra issiz kalmam da boyle bir durumun icine dusmem. azicik daha evde kalsam babami bogazlayacakmisim gibi geliyor bazen. oyle kavgali bagirmali bir durumumuz yok, ama sinir oldugum seyleri soylemeyip kafamda dondurup durunca cok rahatsiz ediyor. ev arkadasi olsa bir sorunum olsa karsilikli esit insanlar olarak konusur cozeriz. babayla surekli alttan aliyorsun o da icten ice yipratiyor, hele bir de kendi aliskanliklarin kurallarin olmasina alistiktan sonra.

Calradianın Bilgesi said:
kendi evinde yasadiktan sonra tekrar aile evinde yasamak rahatsiz geliyor insana. umarim universiteden sonra issiz kalmam da boyle bir durumun icine dusmem. azicik daha evde kalsam babami bogazlayacakmisim gibi geliyor bazen. oyle kavgali bagirmali bir durumumuz yok, ama sinir oldugum seyleri soylemeyip kafamda dondurup durunca cok rahatsiz ediyor. ev arkadasi olsa bir sorunum olsa karsilikli esit insanlar olarak konusur cozeriz. babayla surekli alttan aliyorsun o da icten ice yipratiyor, hele bir de kendi aliskanliklarin kurallarin olmasina alistiktan sonra.
4 sene yurtta kalmış biri olarak benzerini yaşıyorum diyebilirim.

Ailemden ayrı geçireceğim 7. sene olacak. Eve döndüğümde aynı sıkıntıyı çekiyorum. Her ne kadar yine bazı şeyleri paylaşabildiğimi düşünsem de bazen karşılıklı olarak birbirimize karşı yeterince anlayış gösteremiyoruz. Herkes eninde sonunda bunu yaşayacak sanırım, bu yüzden biraz da her tatil döneminde bir sonraki okul dönemini tekrar iple çekiyorum. Hatta arada 7 yıl bulunduğum yerde yaşasaydım nasıl geçerdi o seneler diye düşünmüyor değilim. :grin:

En iyi TM sınıfına yerleşmişim  :party: Bunun yanında 12 kişilik bi sınıftayım. 9 erkek 3 kız var. Günlük 6 saat ders. İlk gün çok güzeldi. Bakalım yarın beni neler bekliyor.  :smile:

Kara Bey said:
Kurnαz said:
4 sene yurtta kalmış biri olarak benzerini yaşıyorum diyebilirim.
Seni Bordo Bereliler kampına alalım. 4 sene yurtta kalmak nedir lo? :cool:
Tembel ve aşırı üşengeç olduğumu bildiğim için hiç eve çıkmadım valla. O evi yüzde yüz bok götürürdü ve ev arkadaşımla bu yüzden kavga ederdik. Böylesi daha iyi oldu. Kaldığım yurt özel yurttu bu arada.

Sen uzman çavuş :twisted:

Şaka şaka ne biliyim işte ortaya karışık bir şey olursun herhalde. Devlet yurdu tecrübesini yaşadığım için yazdım bunları.

Hayatımda ilk kez dün kendi nişanında gördüğüm babamın dayısının kızının düğününe takım elbiseyle gitmeye zorlanıyorum. Hiç hoş değil. Neyse ki kuzenlerim de öyle gidiyor düğüne, en azından pasta yerim.

Çeyrek altın 400₺ olmuş bu devirde düğün mü olur diye söyleniyor babam. :lol:

Dün bi arkadaş eski bi fotoğrafımızı attı, söyle dört arkadaş yan yanayız (Şuan hepsinden ayrıyım). Yaklaşık 2 yıl önceki bir fotoğraf. Ulan be yüzüme baktım, ne tatlı bi çocukmuşum ben. Şimdi aynaya bakıyorum, ne gördüğümü bile bilmiyorum. Yüzümü ergenlik katletti. Acaba bi 2 yıl sonra neye benzeyecegim?

Back
Top Bottom