e1.1.0 Deneyimleri ve Görüşler

Users who are viewing this thread

Tamam arkadaşlar kavga edecekseniz özele geçin burada kavga etmek yasak ikinizde ceza alacaksınız yoksa bence moderatör gelmeden postlarınızı kaldırın sonradan üzülmeyin.

Daha fazla uzatmasan ? Yoksa benim bir sonum yoktur dahada diplere yollayabilirim seni emin ol.Tekrar söylüyorum sen sen ol bilgin olmayan konularda bilmiş gibi davranma,bak benden sana abi tavsiyesi.
Gel bana bilgim olmayan konularda bilgi ver.Diplere yolla beni özelden anlat bana kardeşim .

Renklerde, iç mekan atmosferlerinde ve gölgelendirmelerde bir geliştirme mi yapılmış yoksa algıda seçicilik mi benimki bilmiyorum ama sanki iç mekanlar e1.0.10'a göre daha güzel gözüküyor. Oyunun başında eklenen ışıklandırma ayarlarından olabilir gibi geliyor.
Bunun dışında arayüzler ve loading ekranlarında biraz daha uzun bekleniyor gibi geldi ama campaign modda da, aksiyon kısmında bariz gelişime var fps konusunda.

Bu arada ben de ilk mesajımı custom battle üzerinden attım, o modda da sorun yaşadığım için. Oyuna girdiğimde doğrudan campaignde 500v500 bir savaş yapamayacağımdan, doğal olarak ilk testi battle modunda yaptım. Çeşitli sistemlerde çeşitli sıkıntılar var, yazılan her bilgi, feedback birinin işine yarayabilir. Sen de campaign moduna gir, deneyimle, geri dönüşünü de campaign için yap. @Efsunger

Renklerde, iç mekan atmosferlerinde ve gölgelendirmelerde bir geliştirme mi yapılmış yoksa algıda seçicilik mi benimki bilmiyorum ama sanki iç mekanlar e1.0.10'a göre daha güzel gözüküyor. Oyunun başında eklenen ışıklandırma ayarlarından olabilir gibi geliyor.
Bunun dışında arayüzler ve loading ekranlarında biraz daha uzun bekleniyor gibi geldi ama campaign modda da, aksiyon kısmında bariz gelişime var fps konusunda.

Bu arada ben de ilk mesajımı custom battle üzerinden attım, o modda da sorun yaşadığım için. Oyuna girdiğinizde doğrudan campaignde 500v500 bir savaş yapamayacağımdan, doğal olarak ilk testi battle modunda yaptım. Çeşitli sistemlerde çeşitli sıkıntılar var, yazılan her bilgi, feedback birinin işine yarayabilir. Sen de campaign moduna gir, deneyimle, geri dönüşünü de campaign için yap. @Efsunger
8GB Ram Memory leak olayı Campaignde sıkıntı çıkarıyor oyun 8GB den fazla ram kullanmak istiyor 15 GB Ram kullananı gördüm evet betada düşürülmüş biraz ram kullanımı. ama 1 2 saatlik oynayışın ardından 8GB Den dışarı çıkmak istiyor Buda aşırı donma yapıyor.

An itibariyle oyun öldü. Öncelikle betayı yükledim girdim oyuna sorunlar çıktı sonra geri 1.0.10 a döndüm şuan oyuna devam et dediğimde oyun crash yiyor şimdi mecbur olarak oyunu tamamen silip baştan yükleyeceğiz 40 GB...

Arkadaşlar diyalog olaylarında çeşitlilik var mı? Yeni diyaloglar, NPC çeşitleri vs. ne alemde. Herkes optimizasyondan bahsetmiş, anlaşılan yok gibi.

An itibariyle oyun öldü. Öncelikle betayı yükledim girdim oyuna sorunlar çıktı sonra geri 1.0.10 a döndüm şuan oyuna devam et dediğimde oyun crash yiyor şimdi mecbur olarak oyunu tamamen silip baştan yükleyeceğiz 40 GB...
yeni save açmayı denedin mi peki

Arkadaşlar diyalog olaylarında çeşitlilik var mı? Yeni diyaloglar, NPC çeşitleri vs. ne alemde. Herkes optimizasyondan bahsetmiş, anlaşılan yok gibi.

ilk gözüme çarpan yoldaşların sayısı ve nitelikleri 1.0.10 unun öncesindeki noktaya geri dönmüş yani çeşitlilik ve sayı ve nitelik çok azalmış yoldaşlarda 1.0.10 da kiler çok iyiydi inşallah tekrar elden geçirirler. Onun dışında kardeşimizi aramıyoruz anladığım kadarıyla yada ben eğitim hızlı geçtiğim için o görevi alamadım. Direkt klan ve 10 lordla konuşma göreviyle oyuna başladım. Krallık kurma banner görevine gelince onu da yazarım.

Daha fazla uzatmasan ? Yoksa benim bir sonum yoktur dahada diplere yollayabilirim seni emin ol.Tekrar söylüyorum sen sen ol bilgin olmayan konularda bilmiş gibi davranma,bak benden sana abi tavsiyesi.
Custom Battle 350v350'de orta ayarlar 1920x1080de sabit 30-35 fps alıyorum 8gb ram ile ama singleda 9vs9 luk savaş yaptım Oynanmayacak Kadar drop yiyorum.Adam haksız değil yani..

Back
Top Bottom