Donanım, Yazılım ve Teknoloji Dünyası Hakkında Sorular&Öneriler&Haberler

Users who are viewing this thread

arkadaşlar benim bir sorunun var ve baya acil frapsta kendi sesimi çok az kaydede biliyorum yani gerçekten çok az o kadar az ki duyulmuyor bunu nasıl çözebilirim başka herşeyi normal kaydediyor

Savage Opress said:
arkadaşlar benim bir sorunun var ve baya acil frapsta kendi sesimi çok az kaydede biliyorum yani gerçekten çok az o kadar az ki duyulmuyor bunu nasıl çözebilirim başka herşeyi normal kaydediyor
pcnin sesini aç

pc nin sesini aç derken ne demek istedin yani ben bu videoları nete yüklüyorum ve kerkes sesimin az olduğundan şikayetçi sesi aç konusunu az daha açarsan iyi olur kısaca

Savage Opress said:
pc nin sesini aç derken ne demek istedin yani ben bu videoları nete yüklüyorum ve kerkes sesimin az olduğundan şikayetçi sesi aç konusunu az daha açarsan iyi olur kısaca
FRAPS(örnek olarak) bilgisayarın sesini alır sadece fakat her video çekme programında mikrofondan gelen ses ile bilgisayarın sesini ayırabilir. yani mikrofona konuşman bilgisayara giriyor. hoporlordan çıkıyor. bilgisayarın sesini arttırırsan mikrofondan bilgisayara yansıyan ses artar. ve video kaydetme programı o volume'ün ½'ni falan alır. Yani en azından benim pc de öyle.

||||||||||||

Bilgisayarıma format atmayı ve yeni parçalar ekletmeyi düşünüyorum(uygun fiyatlarda).Bana yardımcı olabilecek birisi varsa çok iyi olur.

Fraps'im orjinal ancak videoyu başlatınca 2 - 2.30 dakika sonunda çekmeyi durduruyor.Neden olabilir?

2 Tablet almayı düşünüyorum.

Birisi Grafik Tableti olucak(İnternetli) inch fark etmez.200 ila 500 arası arıyorum.

Diğeri normal olacak.10 inch tablet 100 ila 700 arası olucak.Android işletim sistemi.Birde tablet sistemini fazla anlamadığım için.Diğer özellikleri uygun olsun.

Alacağım parçaların birbiriyle uyumunu nasıl sağlayabilirim ? Mesela çok iyi bir ekran kartı alıp güç kaynağından dolayı performans alamamak gibi sorunlar olabiliyormuş.

Noventa said:
Alacağım parçaların birbiriyle uyumunu nasıl sağlayabilirim ? Mesela çok iyi bir ekran kartı alıp güç kaynağından dolayı performans alamamak gibi sorunlar olabiliyormuş.
Ne aldığına bakarak. Ekran kartı alıyorsan ne kadar güç harcıyor bakacaksın. Power supply ne kadar güç veriyor ona bakacaksın ve karar vereceksin; diğer bileşeleri de düşünerek.
Bu bir fikir verir http://extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp

200-400 arası bir bütçem var güzel bir telefon almak istiyorum önerebileceğiniz telefon ve ucuz bir market varsa çok sevinirim. :smile:

Her telefonda yapıyorlar mı bilmiyorum ama kendi ürettikleri telefonlara ne kadar saçma Turkcell uygulaması varsa hepsini yüklüyorlar. Telefonu yavaşlatıyor. Düzeltmek için Stock rom yapman gerekiyor ve bu da bazı eksikliklere yol açıyor.

Balkes said:
Android alırsan çok güzel seçenekler sunuyor operatörler. Bir bak derim.

android operatörden değil de direk üreticiden alınmalı her ne olursa olsun diyorum bende. Öellikler ülkemizde içine etmeden vermiyor hiç bir operatör telefonları...

Bu arada sesten sonra yeni bir problemim daha çıktı.
Bilgisayarı başlatıyorum (laptop xp)siyah ekran gelip windows başlatılamadı bunun nedeni vırt zırt diyor
sonra 5 tane seçenek çıkıyor
güvenli mod
ağ desteğiyle güvenli mod
komut istemiyle güvenli mod
en son ayarlarınızdan devam edin
windows olağan şekilde başlasın
her birini çok defa denedim fakat her seferinde yükleme barı geliyor o mavi kutucuklar geçerken bir anda duruyor ondan sonra 0.30 saniyelik bir süreliğine mavi ekran geliyor ve bilgisayar yeniden başlıyor.
Yardımlarınızı bekliyorum.

kurulum diskini tak, daha sorna kurtarma konsoluna geç, "chkdsk c:" komutunu ver ve exit komutu ile pcyi yeniden başlat. olmadı yine aynı yere girip mbr onarma işi yapman gerek, bunun için internette anlatımlar mevcut.

ama genelde chkdsk ile halloluyor işler (az yapmadım zamanında, ama bir teknik servise falan gitsen format dışında kurtulmaz abi bu yalanına kurban gidersin direk.)

Silverlight said:
kurulum diskini tak, daha sorna kurtarma konsoluna geç, "chkdsk c:" komutunu ver ve exit komutu ile pcyi yeniden başlat. olmadı yine aynı yere girip mbr onarma işi yapman gerek, bunun için internette anlatımlar mevcut.

ama genelde chkdsk ile halloluyor işler (az yapmadım zamanında, ama bir teknik servise falan gitsen format dışında kurtulmaz abi bu yalanına kurban gidersin direk.)
peki bilgisayardakileri kurtarabiliyor muyuz bununla?

http://www.merlininkazani.com/Apple_iOS_6yi_tanitti-oyun_donanim-52467p1.html

Back
Top Bottom