Donanım, Yazılım ve Teknoloji Dünyası Hakkında Sorular&Öneriler&Haberler

Users who are viewing this thread

Frobo Goldfather said:
Arkadaşlar bu nedir?

1767061406.png

1 yıl önce ping 35-45 iken şimdi nasıl olduysa yükselmiş?
Ping anlık bile olsa değişebilir. Herhangi bir indirme yapmadığından emin ol. Onun dışında, server çok yoğun olabilir. Başka bir serverdan dene. Ben Ankara yaşıyor olmama rağmen, Ankarada bulunan serverlar bana 25 ping veriyor. İstanbuldaki Superonline serverı ise 5.

arkadaşlar bu gün Saints Row The Third açacaktım. sonra açıldı THQ falan geldi. eee si mavi ekran hatası geldi ingilizce olarak güvenli modda başlatın dedi sonra açınca da (safe mode değil) bu geldi

sisteme bir sekilde girebilirsen sistem geri almayi dene. ya da hata raporunu aynen googleda arat. ayni hatayi alan insanlar vardir.

Frobo Goldfather said:
Arkadaşlar klavyeler ve benim aramda büyük bir sorun var.Nedense n ve b'leri yazmıyor,ayrıca yeni bir sorun daha eklendi space'de tutukluk yaşıyorum.Ara ara düzeliyor sonra uzun süre geçmiyor.

2 tane klavye değiştirdim sorun çözülmedi.

Evet?

+

Fiber internet ne zamandan beri serbest bırakıldı?
ve
Fiyatı ne kadardır bilen varmı?

O değilde GittiGidiyor'dan alışveriş yapmayın agalar.Logitech marka oyuncu kulaklığı alıyordum(Böyle mikrofonu her türlü zamazingosu olanından...) adamların internet sitesi çöktü.Neyse geri geldi.Benim hesap sizlere ömür...Önceki alışverişlerimden kazandığım 10-25 tl kredim de gitti,en çok ona üzüldüm.

ben steami Fedora 16 64-bit altında Wine ile sorunsuz olarak kullanıyorum.

cmd den"ping -t 63.228.223.100" komutunu ver ve yaklaşık 1dk bekledikten sonra [CTRL]+[C] tuşlarına bas.
ekrandaki listede "time=" kısmının yanında yazan değerlere bak. eğer 1000 civarlarına çıkmışsa steam serverları ile iletişiminde problem var demektir.

Bilgisayarıma kulaklığı bağladım, oyun çalıştırırken ses geliyor ama youtubedan müzik açınca ses gelmiyor.  :cry: >Ne yapmalıyım?

Regedit'e gir ve HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Drivers32 'yi bul.
Sağ bölümde beyaz alana sağ tıkla ve "Yeni-Dize Değeri" ni seç. Yeni satırı "wavemapper" olarak değiştirip enter de. Daha sonra eklediğin wavemapper adlı satıra çift tıkla ve açılan yeni pencereye "msacm32.drv" yaz, tamam de. Kayıt defterini kapattıktan sonra sorunun hallolması lazım.

courage said:
Regedit'e gir ve HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Drivers32 'yi bul.
Sağ bölümde beyaz alana sağ tıkla ve "Yeni-Dize Değeri" ni seç. Yeni satırı "wavemapper" olarak değiştirip enter de. Daha sonra eklediğin wavemapper adlı satıra çift tıkla ve açılan yeni pencereye "msacm32.drv" yaz, tamam de. Kayıt defterini kapattıktan sonra sorunun hallolması lazım.
wavemapper zaten var diyor değiştiremiyorum.

courage said:
Bilgisayarında herhangi bir kodek program yüklü mü?
K- Lite Codec Pack diye bir şey yüklü.
Ne işe yaradığını ben de bilmiyorum :???:

courage said:
Sorun devam ediyor mu? Eğer devam ediyorsa, Flash Player'ı kaldırıp tekrar kurmayı dene.
Sorun devam ediyor. kaldırıp kurdum hala devam ediyor.

Konu hakkında şöyle bir çözüm önerisi var, dene bakalım.
bir NOT PAD dosyası açın. Aşağıda verilen tüm girdileri kopyalayarak (Windows Registry Editor Version 5.00 başlığı dahil) dosyanıza missing.reg ismini verip masaüstüne kaydedin. (Burada missing yerine herhangi bir isim de verebilirsiniz. Önemli olan dosyanın uzantısının .reg olmasıdır). Son olarak ise kaydedilmiş dosyaya gidin, üzerini 2(iki) kez tıklayın. Eklemek istiyor musunuz gibi bir soru çıkacak, EVET deyin. Sonra internet sayfalarının hepsini kapayın. Bilgisayarınızı yeniden çalıştırmaya gerek kalmadan, büyük bir ihtimalle sorununuz hallolmuş olacaktır. Youtube'a bir girin; göreceksiniz. Umarım işinize yaramıştır.

courage said:
Konu hakkında şöyle bir çözüm önerisi var, dene bakalım.
bir NOT PAD dosyası açın. Aşağıda verilen tüm girdileri kopyalayarak (Windows Registry Editor Version 5.00 başlığı dahil) dosyanıza missing.reg ismini verip masaüstüne kaydedin. (Burada missing yerine herhangi bir isim de verebilirsiniz. Önemli olan dosyanın uzantısının .reg olmasıdır). Son olarak ise kaydedilmiş dosyaya gidin, üzerini 2(iki) kez tıklayın. Eklemek istiyor musunuz gibi bir soru çıkacak, EVET deyin. Sonra internet sayfalarının hepsini kapayın. Bilgisayarınızı yeniden çalıştırmaya gerek kalmadan, büyük bir ihtimalle sorununuz hallolmuş olacaktır. Youtube'a bir girin; göreceksiniz. Umarım işinize yaramıştır.
Kopyalanacak girdiler nerede?  :???:

Back
Top Bottom