Diplomacy mod 4.3

nemesistronkest

Sergeant Knight at Arms
M&BWBWF&SNW
Best answers
0
Forumu biraz araştırdım ve şu sonuca ulaştım bazı kullanıcılar ''Diplamacy Mod 4.3'ü'' bulamıyor veya bulduklarıda ingilizce çıkıyor. Buyrun ''Diplomacy Mod 4.3'' hemde türkçe.

İndirme linki:

Diplomacy Mod[Türkçe]

Yardımcı olmuşsam ne mutlu bana. :smile:

Not: Link yenilendi.

Ceza

moddaki Türkçe yama oyundaki çoğu diyaloğu vesayre kısmi olarak çevirir. yine de yararınıza olur.

Yeniceri16.5

Sağol gerçekten arıyodum buldum ayrıca sorum olacak oyunun ortasında kurup daha sonra oyunda etkin olurmu bu mod ?

kankalar85

Regular
Best answers
0
Kardeş Yükledim Kurdum Derebeylerine Toprak Verirken İsim gözükmüyor Onu nasıl düzeltiriz ve ya siz düzeltip linki yeniler misiniz????

nemesistronkest

Sergeant Knight at Arms
M&BWBWF&SNW
Best answers
0
kankalar85 said:
Kardeş Yükledim Kurdum Derebeylerine Toprak Verirken İsim gözükmüyor Onu nasıl düzeltiriz ve ya siz düzeltip linki yeniler misiniz????
Link yenilendi.

nemesistronkest

Sergeant Knight at Arms
M&BWBWF&SNW
Best answers
0
Yeni kayıta başlamayı denedin mi? Veya ''cheatmenu'' da bozabilir. ''cheatmenu'' bozabilir mi onu bilmiyorum ama yeni kayıta başlamayı deneyebilirsin.

kankalar85

Regular
Best answers
0
Muthven said:
Yeni kayıta başlamayı denedin mi? Veya ''cheatmenu'' da bozabilir. ''cheatmenu'' bozabilir mi onu bilmiyorum ama yeni kayıta başlamayı deneyebilirsin.
Şimdi Yaptım Fakat Gene Aynı buraya Fotoğraf Nasıl Ekliye biliriz Gösteriyim sana

Yusufazam

Veteran
Best answers
0
Sanırım bu moddan kaynaklanan bir sorun. Bende de aynısı var. Devletin geleceğiyle oynuyorlar  :mrgreen:

_Webbi_

Recruit
Best answers
0
kankalar85 said:
Gene Aynı kardeş Sorunu Nedir ?

http://imageshack.us/photo/my-images/546/mb1d.jpg/ Bu Sorun

bu sorunu nasıl çözeceğiz çözüldümü bu sorun ?

stronggg

Banned
Best answers
0
abi ben 4.1 i yüklemiştim
saltanat-ı selçuklu modunu oynuyodum modu yükledim oyuna bi girdim herşey native moduna dönmüştü harita,lord isimleri,müzikler vs bunu nasıl engellerim??