Battlefield 4

Users who are viewing this thread

Sorunların çözümü %40 bireysel, %60 EA ya da DICE kaynaklı oluyor. Launcher'dan geldiğinden eminsen ona göre araştırabilirsin. Belki bir çözümü vardır. Yoksa firmanın senin sisteminde sorun yaratan yerleri düzelten bir güncelleme yayınlaması ya da sistemi geliştirmesi gerekiyor. :razz:

Çünkü Battlefield 3'te C4 Recon gadgetiydi. BF4'e ekstradan Supporta geliyor. Ancak son gelmesinin olayı çok efektif olmasından. Malum, support kendine cephane verebilir. Delay zamanı dahil sınırsız C4 demek bu. Motorun üzerine ammo bag atıp tank avcılığı yapanlar oluyordu.

İster motorun üstüne C4 koy, tanka doğru sür yaklaşırken hemen atla ve patlat; ister bir arkadaşınla koordine çalış motorun üstüne ammo bag koy ve arkaya bin, tanklara yanaşıp C4 koyup kaçıp patlatın. Aşırı etkili. O yüzden C4 en sonda.

Abi BF3 Recon'da C4 yok ki..??

Edit: Emin olmak için BL'ye girdim,
Ads_z.png
Support'da C4?

BF4'de tam tersi değil miydi extradan Recon'a da geliyor?

Tam tersi miydi ki? Hmm. Bilemedim şimdi benim de kafamı karıştırdın. Eğer BF3'te Support'tayken, BF4'te recona geliyorsa yine mantıklı. Böylece öne koymuş oluyorlar. Dengeleri değiştirmiş oluyor.

Öbür dediğimle aynı mantık ama tam tersi. BF3'ü da 350 yıldır oynamadım hiç kabaca hatırlıyorum sadece. :grin:

Valla BF4'de uzman sensin ne desen tamam da eski hesap dahil 600 saat falan BF3 oynadım ve recon'da c4 yoktu :razz: Sende oynamayalı epey olmuş gerçi, doğal. BF3 demişken, onu kaldırır mı seninki acep? Hala serverlar dolu, girebiliriz.

GT520M yemez. Insurgency ve Day of Infamy'yi 640x480'de, her şey dipte, üstelik cfg ile daha da dibe çekilmiş şekilde oynayabiliyorum. Fakirlik.

bf 4 de hem reconda hem supportta c4 var.Bf3 de sadece supportta.Gt 630m var bende,eskiden bf4 açıyordu.Artık gram kaldırmıyor.Bıraktım oyunu bu yüzden. Eğer fast level up istiyorsan uğraşma vanilla silahları ile.Direkt pre al.Prede zaten bir çok silah ve xp boost geliyor.En son 100 tane +200 boostum vardı :d

Uzun sürmesi önemli değil benim için ya, hızlı lvl atlama şeyi yok. Zevkine oynuyorum. Premium almam pek mümkün değil zaten.

Afa Pottersson ??➕❌ said:
Uzun sürmesi önemli değil benim için ya, hızlı lvl atlama şeyi yok. Zevkine oynuyorum. Premium almam pek mümkün değil zaten.
Ben oyunu 40 tl'ye,preyi 90 tl'ye 3 sene önce almıştım.Şimdi fiyatlar düşmüştür herhalde.Gene de para vermeye gerek yok diyorsan assault silahları sağlam vanillia da.Scar-h olsun,m4 olsun,aek olsun,an 94 olsun.Supportta biraz sıkıntılar var.Mesela aws fazla op bir silah m249 a kıyasla.Veya türevi olan silahlara kıyasla.Reconda da keza öyle.Awp vardı ismi l ile başlıyordu tam hatırlamıyorum o ve magnum optu baya.Susturuculu bir silah vardı o da öyle.Ama vanilliada da jng90 var,m98 barret var.Yani silah kısmı çok sıkıntı değil support dışında.Bir de pistol de deagle olmama dezavantajı var işte.Mübarek alet susturucu ile iki vuruyordu.İşte şu xp boost olayı sıkıntı olur senin için.Çünkü boost olmadan silah kitlerini açman ve attachmentları açman zorlaşacak

Valla premium şu anda 120'den aşağı yok gibi sitelerde :razz: xp boost konusunda haklısın açmak zorlaşacak ama dediğim gibi eldeki silahlarla yetinebilen biriyim pek sıkıntı yok o yüzden.
Sadece SUAV ve UCAV'in eksikliğini hissediyorum, onlar harikaydı... :neutral:

Birde bazı silah eklentileri kill aldıkça, bazıları da neden battlepack'den çıkıyor ona anlam veremedim. Çanta açmak falan F2P online oyun gibi hissettiriyor pek olmamış bence.

Valla premium şu anda 120'den aşağı yok gibi sitelerde :razz: xp boost konusunda haklısın açmak zorlaşacak ama dediğim gibi eldeki silahlarla yetinebilen biriyim pek sıkıntı yok o yüzden.
Sadece SUAV ve UCAV'in eksikliğini hissediyorum, onlar harikaydı... :neutral:

Birde bazı silah eklentileri kill aldıkça, bazıları da neden battlepack'den çıkıyor ona anlam veremedim. Çanta açmak falan F2P online oyun gibi hissettiriyor pek olmamış bence.
Çanta ile açılanlar ır,3x falan oluyor genelde.Veya halihazırda laser light varken çatadan 3 beam laser falan çıkıyor.Çok da önemli değil çantalar yani.Fiyatlar böyleyse durum kötü.Suav açıktı bende.Çok eğlenceli değil.Ucav çok seviliyor ama açtım mı yoksa açmadım mı hatırlamıyorum.

BF4 konusunda BF3 sormak garip olacak ama silah eklentisiyle ilgili olduğu için kabul edilebilir olduğunu umuyorum.

9dmVk5.jpg
Foregrip takınca neden uzak mesafe atışları daha az isabetli oluyor onu çözemedim.

BF4 konusunda BF3 sormak garip olacak ama silah eklentisiyle ilgili olduğu için kabul edilebilir olduğunu umuyorum.

9dmVk5.jpg
Foregrip takınca neden uzak mesafe atışları daha az isabetli oluyor onu çözemedim.
Foregrip benim bildiğim silah tırmanmasını(horizantel çıkışı)düşürdüğünden dolayı olabilir.Bf4 de angled falan vardı sanırım.Biri vertical diğeri horizanteli düşürüyordu.

Amaç oyunu dengelemek.

Horizon ney? Ufuk çizgisi. Ufuk dikey mi yatay mı? Demek ki Horizontal yatay oluyor. Bu grip silahın yatay eksendeki recoilini azaltıyor (sağ ve sol), dikey olarak bir şeyi değiştirmiyor. İsabetin azalması da oyunu dengelemek için. Ne derece bozulduğunu denersen görürsün.

Dene gör demişsin hocam da benim silah hislerim seninkinin onda biri falan, susturucunun etkisini hissediyorum ben anca :smile: Neyse biraz daha dikkatli olayım.

Back
Top Bottom