Users who are viewing this thread

Hoxwells

Recruit
Herkese selamlar!
KD Deathmatch sürekli Arena haritasında Deathmatch yaptığımız eğlenceli, katı kuralları ile oyuncuyu sıkmayan ve zevkli maçlar atabileceğiniz bir Warband Native sunucusudur. (Server Browser - TR_KD_Deathmatch)

KD Deathmatch, Nexus Mod kullanmaktadır(NeoGK) mod ayrı bir DLC gerektirmemekle beraber sadece Native klasörünüzün içerisine attığınız ufak bir mod.
Peki neler var?
Yeni zırhlar, silahlar, barikat kurabilme özelliği, oyun içi karakter seslerini kullanabildiğiniz, sevinme animasyonu ve ekstra animasyonlar kullanabildiğiniz eğlenceli bir mod.
Bu modun kurulumu için Türkçe anlatım olarak Discord sunucumuzda yayınladık, ziyaret edebilir ve modu rahatlıkla 5 dakika içerisinde kurabilirsiniz.(Mod diğer sunucuları etkilemez, sadece KD sunucusunda geçerlidir, başka sunuculara girmenize engel değildir.)

Bu davet ile Discord sunucusuna katılabilirsiniz: https://discord.gg/xgCVAZP9Tv

Discord içerisinde oyun içi yaşadığınız aksaklıklar veya diğer problemler, kural ihlalleri, keşfettiğiniz hata ve bugları Ticket sistemi ile bize bildirebiliyorsunuz.


Önümüzde ne var?
Yeni eventlar, eğlenceli Deathmatch turnuvaları, çekilişler, yayınlar var.

Şimdilik sadece modladığımız ve ekstra objeler eklediğimiz Arena haritası var, harita da eğlenceli olmasıyla beraber yeni bir harita rotası ekleyeceğiz.
Bu ekleyeceğimiz haritalar genellikle sizlerin de bildiği TDM haritaları ve NeoGK'in özel haritaları.

Genel Sunucu Bilgisi: (NeoGK yüklemeniz daha eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamanız için önerilir.)
Sunucu Adı: TR_KD_Deathmatch
Mod: Deathmatch
Harita: The Arena(Ekstra Obje ve Modlu Harita)
Round Süresi: 60dk/Round
Başlangıç Coin: 1900
Sunucu Politikaları:
Kural #1: KD sunucularında "Atatürk" ve değerlerine küfür etmek sınırsız yasaklanma sebebidir.
Kural #2: CK ve Teaming serbesttir, kural ihlali değildir bu sebeplerden ötürü şikayet oluşturmanız bir sonuca kavuşmayacaktır.
Kural #3: Barikatları kullanarak "Glitch-Killing" yapmak yasaktır, böyle bir durum ile karşılaşırsanız ekran görüntüsü veya video almaya çalışın ve yöneticilere bildirin.
Kural #4: At ile "The Arena" haritasında(veya herhangi başka bir haritada) merdiven altı(veya farklı) bugı kullanarak ok veya herhangi başka bir silah fark etmeksizin bug kullananlar yasaklanırlar.
Kural #5: PKK Sempatizanlığı yapmak veya PKK/YPG/PYD/DAES/ISID vb herhangi bir isim/klan tagı kullanımı yasaktır. Aynı şekilde oyun içerisinde sohbet üzerinden herhangi bir terör örgütünü savunur şekilde mesajlar göndermek, terör örgütünü övmek veya terör örgütü eylemleri ile ilgili kışkırtıcı kelimeler kullanmak sınırsız yasaklanmanıza sebep olacaktır.
Kural #6: Ailevi veya normal küfürlere karşı yöneticiler tutum sergilememektedir, size karşı küfür edildiği zaman karşılık verip vermemek size kalmakla beraber rahatsız olduğunuz durumlarda kişiyi ESC basarak kendinizden susturabilirsiniz.
Kural #7: Yönetime karşı tutum. Yönetimin koyduğu kurallara karşıt algı oluşturmak, yöneticileri kurallar üzerinden veya sunucu içerisinde bulunan özellik/modlar ile ilgili kışkırtmak, küçümsemek yasaktır. Eğer sunucu içerisinde olmaması gerektiği veya değişmesi gerektiğini düşündüğünüz bir durum olursa bunu yöneticilere bildirebilirsiniz.
Kural #8: Sürekli gir çık yaparak oylama oluşturmak 3 gün yasaklanmanıza sebep olacaktır.
Kural #9: Sohbet üzerinde yapılan spamlara çok tutum sergilemesek bile oyunun gidişatını etkileyebilecek veya normalden daha abartı bir şekilde flood atmak yasaktır. Bu durum 1 ila 5 gün arasında yasaklanmanıza sebep olacaktır.
 
Back
Top Bottom