Barış yapmak icin para veriyorum fakat olmuyor

Users who are viewing this thread

Aseray ile savaş halindeydim başka bir krallığa katılmak için aseray ile barış yapmam gerekiyordu. 50k civarı param vardı 45K parayı barış için vermek zorunda kaldım ve kabul edildi. Ve kuzey imparatorluğa katılmak için giderken aseray bana tekrar savaş açtı aseray lordu beni resmen dolandırdı bu sinirle oyun dosyalarında hile yapıp beni dolandıran o lordun kafasını kestim ve saveyi tamamen sildim boşuna oynamış gibi hissettim umarım bu da düzeltilir yoksa oyundan soğutuyor

Ve kuzey imparatorluğa katılmak için giderken aseray bana tekrar savaş açtı aseray lordu beni resmen dolandırdı bu sinirle oyun dosyalarında hile yapıp beni dolandıran o lordun kafasını kestim
Çok güldüm hocam buraya, cidden kötü bir durum. Sanırım bu kısımla @mexxico hocam ilgileniyor, umarım çözüm bulunur.

Aseray ile savaş halindeydim başka bir krallığa katılmak için aseray ile barış yapmam gerekiyordu. 50k civarı param vardı 45K parayı barış için vermek zorunda kaldım ve kabul edildi. Ve kuzey imparatorluğa katılmak için giderken aseray bana tekrar savaş açtı aseray lordu beni resmen dolandırdı bu sinirle oyun dosyalarında hile yapıp beni dolandıran o lordun kafasını kestim ve saveyi tamamen sildim boşuna oynamış gibi hissettim umarım bu da düzeltilir yoksa oyundan soğutuyor
AI 300 IQ ile oynuyor knk. Barışı kısa zamanda bozana kötü etkiler bırakacak bir şeyler ekleyecek kadar kafası çalışmayan/eringen/umursuz ( hangisini beğenirsen ) bir yönetim oyunu yapıyor. Önerim oyunu oynama çünkü her seferinde böyle saçmalıklar yüzünden boş bir oyun oynuyor hissi alıyorsun.

Last edited:
İki farklı barış yöntemi olması sorunlar yaratabiliyor. Anladığım kadarıyla krallığını kurmuşsun ki sana sen hostile aksiyon yapmadan durduk yere savaş açılmış. Bu durumda krallığın varken barter yerine krallık tabından barış yapmanı ve tribute ödemeni tavsiye ederim. Tribute ödemeyince barışı bozmanın karşı tarafa kaybı olmuyor matematiksel olarak ve bozabiliyorlar anlaşılan.

Barterla barışın oyuncunun krallığı varken kaldırılması lazım. Benim alanım değil onun kararı

Saçma yapay zeka. Warband bundan kat be kat iyiydi. Geliştireleceği yerde saçma sapan bir yapay zeka yapılmış. EA süresince bannerlord oynamak pişmanlıktır. Tam sürümde ne olacağı da şüpheli.

Not: Patch Notes e.9.5.8 , Kaplama hataları düzeltildi. :party:

Back
Top Bottom