Astral Seyahat

Astral Seyahat Yapılabilir Mi?

• Evet yapılabilir.

Votes: 8 24.2%
  • Hayır yapılamaz hikayeden ibarettir.

Votes: 10 30.3%
  • Ölçmedim ki.

Votes: 9 27.3%
  • Bilimselliği yoktur ve kanıtlanamaz.

Votes: 6 18.2%

• Total voters
    33

Users who are viewing this thread

Kardeş laf koyunca her şeyi hallettiğin anlamına gelmiyor, beni etkilemediği sürece attığınla kalırsın. Üstüne bence biraz öfke kontrolü yapman lazım, bir şakaya böyle ileri geri hareketler iyi değil yani, iyiliğin için diyorum.

Laf koyduğum falan yok 'kardeş' , gayem seni etkilemek değil."İleri geri hareketler"den kastın üslubun olmalı keza etki-tepki meselesi.

' Felon said:
Laf koyduğum falan yok 'kardeş' , gayem seni etkilemek değil."İleri geri hareketler"den kastın üslubun olmalı keza etki-tepki meselesi.

Çok haklısın canım öptüm.

A3rdbX.gif

Astral seyahat değilde ona benzer 2 olay yaşadım birini anlatayım siz karar verin.

25 yaşlarında parapsikolojiye merak sardım. Hipnoz da çok ilgimi çekmişti. Parapsikolojik deneylerde hipnozun ayrı bir yeri vardır. Bir şekilde tanıştığım Dr Tahir Özakkaş'ın hipnoz kitaplarını aldım ve hipnoz yapmayı öğrendim. Amacım hipnoz ile Ruhsal görüyü yapmak istiyordum. Ruhsal görü. Hipnozun 3 evresi var. Ruhsal görü için derin trans şart. Sadece derin transta yetmiyor kişininde buna yatkın olması gerek. Ben o kişiyi aradım durdum ama olmuyordu. Yaklaşık 20 kişide denedim sadece 2 kişi derin transa girdi onlarda ruhsal görü yapamadı. Bir gece telefonum çaldı arayan ailece görüştüğümüz yeni evli bir arkadaşın karısıydı. Ağlamaklı bir sesle Murattan haber alamıyorum Samsuna gitti cebi kapalı ona ulaşamıyorum ve bunu hiç yapmazdı abi yardım et hipnoz ile onu bulamazmıyız dedi. Bende zor derin trans vs derken abi yapalım belki olur dedi. Umutsuzca eşimle gittik. Kızın babası polis. Asker polis öğretmen çocukları transa daha yatkın oluyorlar. Kızı transa hazırlarken derin transa girdiğini fark ettim şaşkındım bu be hız. Ruhsal görüye hazırlamak için transı biraz daha derinleştirdim. Eşimi salona yolladım ve kağıda 3 haneli bir sayı yazdırdım eşim kağıda kaç yazdı dedim ve ben şok sayıyı bildi. Ruhsal görüye yatkındı. Murat nerede bulmanı istiyorum dedim. Bir iki saniye geçmeden otobüste dedi. Kaç numaralı koltuk dedim çok hızlı geçti göremedim dedi. Eşimle ben şaşkındık. Otobüsün içine gir bak dedim . 2 numaralı koltuk. Yanında ki adam çok konuşuyor Muratın canı çok sıkkın yüzünden belli diyordu. Eşimle ben birbirimize bakıyorduk. 10-15 saniye bi sessizlik oldu kız ayyy diye bağırdı ne oldu dedim. Çay servisinde yanındaki adam kolayı alırken Muratın üstüne dökmüş. Muratın yolda olduğunu anladık ama nereye gidiyordu. Gözünü yoldan ayırma kilometre tabelası çıkarsa bana söyle dedim. Yaklaşık 5-10 dakıka geçti. İstanbul 370 km dedi. Yaklaşık saati hesapladık sabah 6 gibi otogarda olacaktı. Aa birde hangi firma ile geliyor dedim. Firma isminide söyledi. Nerden gördün dedim. Koltuk başlarında yazıyor dedi. Sabah hep beraber otogara gittik. Otobüs geldi ve bizi görünce şok oldu. Ben kimseye haber vermedim nerden haberiniz oldu dedi. Otobüsde ki olayları anlattık. Beni kandırıyosunuz bunları nasıl bilebilirsiniz dedi. Samsunda otelde cüzdanı ve teledonu çalınmış. O sinirle seyahatini yarıda kesip geri dönmüş.

Bu kızla birde evden kaçan tanımadığı bir kızı Antalyada bulduk ruhsal görü ile. Oda çok ilginçdi. Kızın kaldığı evde ki buzdolabına asılmış ev telefon faturasından evi aradık kızla konuştuk.  :grin:

İnanması zor farkındayım ama bu 2 olayı bizzat yaşadım. Tıbben ispatlanmış ama nasıl olduğu izah edilemiyen şeyler bunlar.

Hipnoz böyle bir olay değildi en son hatırladığımda, insanın bilinçaltında bulunmayan bilginin hipnozla açığa çıkması gibi bir durum bilimsel filan değil.

Uğraşamam. Biraz araştır parapsikoloji bir bilim dalıdır. Bu ve buna benzer yüzlerce pisişik olayları klinik deneylerle ispat ediyorlar ama nasıl olabildiğini ispat edemiyorlar. Farklı örneklerde vereyim.

- trans halinde ki birinin koluna sıgara bastığını söylüyorlar. Ama sigara değil kalem deydiriyorlar. Kalemin deydiği yerde anında bül oluşuyor. Su topluyor.

- kolunu kesiyoruz diyorlar ılık su dökerek. Transa girenin vucudu aşırı kan kaybı var gibi tepkiler veriyor. Devam etseler ölecek

-Anne tavşanın vucuduna aletler takılıyor. Yavruları yüzlerce km uzağa farklı noktalara götürüyolar. Yavrulardan birini öldürüyorlar anne tavşanın vucut değerleri anında değişiyor. Diğer yavru ondada aynı tepkiyi veriyor anne tavşan.

parapsikoloji klinik olarak ispat ediyor ancak nasıl olduğunu anlatamıyor. Ruhsal görü bunlardan sadece bir tanesi. FBI MOSSAT CIA çok sık kullanıyor bunu diye bi makalede okumuştum.

hobeto13 said:
Hipnoz böyle bir olay değildi en son hatırladığımda, insanın bilinçaltında bulunmayan bilginin hipnozla açığa çıkması gibi bir durum bilimsel filan değil.

Dediğin doğru ama ben o alanla değil ilgimi çeken parapsikoloji kısmıyla ilgilendim.

Düzeltme : bilinçaltında bulunmayan bir bilgi demişsin. Bu yanlış. Bilinçaltının üzerini örttüğü sakladığı bilgi. Bu doğru.

Transit said:
Uğraşamam. Biraz araştır parapsikoloji bir bilim dalıdır. Bu ve buna benzer yüzlerce pisişik olayları klinik deneylerle ispat ediyorlar ama nasıl olabildiğini ispat edemiyorlar. Farklı örneklerde vereyim.

- trans halinde ki birinin koluna sıgara bastığını söylüyorlar. Ama sigara değil kalem deydiriyorlar. Kalemin deydiği yerde anında bül oluşuyor. Su topluyor.

- kolunu kesiyoruz diyorlar ılık su dökerek. Transa girenin vucudu aşırı kan kaybı var gibi tepkiler veriyor. Devam etseler ölecek

-Anne tavşanın vucuduna aletler takılıyor. Yavruları yüzlerce km uzağa farklı noktalara götürüyolar. Yavrulardan birini öldürüyorlar anne tavşanın vucut değerleri anında değişiyor. Diğer yavru ondada aynı tepkiyi veriyor anne tavşan.

parapsikoloji klinik olarak ispat ediyor ancak nasıl olduğunu anlatamıyor. Ruhsal görü bunlardan sadece bir tanesi. FBI MOSSAT CIA çok sık kullanıyor bunu diye bi makalede okumuştum.

Bu verdiğin ilk iki örnekle bir kızın vücudundan çıkıp kimin ne yaptığını görmesi farklı şeyler. Sonuncu örnek hakkında da kanıt sunman gerekiyor, öyle bir iddia ortaya atıp uğraşamam diyeceksen hiç yazma bir daha lütfen. 

İlk iki örnek belki beyin yoluyla oluşuyor olabilir, ama astral seyahat farklı bir şey. Şahsen beni inandıramadın.

Yav inandırmak değilse ne diye yazıyorsun o zaman?  :lol:

Geyik yaptığım yok, madem bir şeyler olduğunu iddia ediyorsun kanıtla bari. Öyle kaçamak cevaplarla tabi ki inanmıyorum derim.

Son yazdığınıza değildi o geyik ilk 3 sayfada ki geyik muhabbetinizi kast etmiştim.  :grin:

Arkadaşım uğraşamam gerçekten ben zamanında araştırdım ve yaşadığım 2 olayıda anlattım. Video kayıtlarıda var . İnanmıyabilirsiniz geyik yapıyo de geç o zaman  :grin:

Back
Top Bottom