Astral Seyahat

Astral Seyahat Yapılabilir Mi?

• Evet yapılabilir.

Votes: 8 24.2%
  • Hayır yapılamaz hikayeden ibarettir.

Votes: 10 30.3%
  • Ölçmedim ki.

Votes: 9 27.3%
  • Bilimselliği yoktur ve kanıtlanamaz.

Votes: 6 18.2%

• Total voters
    33

Users who are viewing this thread

Astral Seyahat hakkında videolar izleyip araştırmalar yaptım bir grup doğru desede diyer grup bunun imkansız olduğunu söylüyor. Sizin görüşleriniz neler?

Astral seyahat hakkında bilmeyenler için bir video.

https://youtu.be/Y6a2MGyZppo

Hz.Muhammet astral seyahat yapan ilk insandır. Astral seyahat sünnettir. Doğru yapabilmek için abdestten sonra kaç rekat namaz kılındığını bilmek gerek. Ben bir kez denedim nasip olmadı.

Sly said:
Hz.Muhammet astral seyahat yapan ilk insandır. Astral seyahat sünnettir. Doğru yapabilmek için abdestten sonra kaç rekat namaz kılındığını bilmek gerek. Ben bir kez denedim nasip olmadı.
Dedi , marjinal olmaya çalışan 'ileri' kafalı genç.

Lütfen herkes edebini takınsın. Ben sadece vakıf olduklarımı yazdım.Yalan söylüyorsam a noktasından b noktasına yol almak nasip olmasın efenim.
Birde zaten astral seyahat konusu önceden açılmamış mıydı ? Yoksa o lüsid rüya mıydı ?

Alışmışsınız anlaşılan bu tür mesajlar gördüğünüzde şaka deyip geçmeye.Edepten bahsediyorsan ilk sen uyacaksın bu dediğine.

' Felon said:
Sly said:
Dedi , marjinal olmaya çalışan 'ileri' kafalı genç.
Hacı adam taşak geçiyor niye ciddiye alıyorsun ki.

Valla astral seyahatin gerçek olduğunu söylüyorlar ben bi ara bayağı bir araştırdıydım ama sonuca ulaşamadım herkes atıp tutmuş kimse nasıl astal seyehat yapacağını bilmiyor yada bilenlerde söylemiyor  nedeni de asral seyehatte ruh bedenden ayrılırsa tekrar bedeni bulamama tedirginliğiymiş,Bana çok gerçekçi gelmiyor bu astral seyehat olayı nedense.

Emrehan said:
http://www.evrimagaci.org/fotograf/56/1276
Hem buradaki yorumlardan hem çevremden anladığım kadarıyla sözdebilim dediğimiz şey insanlara fazlasıyla çekici geliyor. Bence bi raddeden sonra kamuoyu açısından tehlikeli.Bireyler bilime değil de sözdebilime itimat ediyorlar.

Size kısa bir astral seyehat metodu soyliyim
Simdi ilk olarak guclu bir arkadasinizi buluyorsunuz
Daha sonra hizzlica nefes alip verin surekli ama
Daha sonra birden arkadasiniz sizin burnunuzu ve bogazinizi tikasin
Burdan 3 tane astral seyehat etme sansiniz var
1- gozleriniz kararirsa sonra duzelirse astral seyehati tamamlayip ruhunuz bedeninizi geri buldu
2-eger bayılmışsanız ruhunuz sizi aramış aramış zor bulmuştur
3-eger ölmüşseniz ruhunuz sizi bulamamıştır.
(Not:astral seyehati bedeniniz goremez o yuzden hatirlayamama ihtimaliniz %9:cool:
BAŞARDINIZ!! TEBRİKLER

Aslında her uyuduğumuzda astral seyahat yapıp uyandığımızda bunu hatırlamama ihtimalimiz var. Çoğu astral gezgin bile hatırlamakta zorlanıyormuş. Havale geçirdiğimiz zamanda olabilir.

Evet, bugün sizlerle birlikte en azından doğru düzgün bir şeye vakıf olabilmek için omlet yapacağız.

Omletin içinde kullanılan ana malzeme zaten yumurtadır. Buna ilave edeceğiniz her malzeme omletin lezzetine katkı yapar. Bu sizin hayal gücünüze ve damak tadınıza kalmış. Biz sizlerle bu kolay omlet tarifini hazırlamaya başlayalım.

Kolay omlet tarifi için gerekli malzemeler

2 adet yumurta
Yeteri kadar karabiber ve tuz
1 yemek kaşığı süt
1 çay bardağı rendelenmiş kaşar peyniri
1 yemek kaşığı tereyağı

Kolay omlet tarifi yapımı

Omleti hazırlayabilmek için, uygun boyda bir kase hazırlayalım. Bunun içinde malzemeleri çırpacağız. Önce yumurtaları içine kıralım. Buna tuz ve karabiberi ilave edelim. İçine sütü koyduktan sonra, çırpıcıyla hepsini güzelce çırpın. Tüm malzemeler iyice birbirine karışsın. Bu şekilde omletin malzemesi hazırlandı.

Şimdi omleti pişireceğiniz tavayı ocağa koyarak ısıtmaya başlayın. Tava iyice kızmalıdır. Lezzetli bir omletin gereklerinden birisi budur. İçine tereyağını atarak erimesini sağlayın. Kızmış tereyağına omlet malzemesini koyabilirsiniz. Hafifçe tavayı sallayarak, omletin tavaya yayılmasını sağlayın. Omlet çok hızlı piştiğinden, pişme süresine dikkat etmelisiniz. Alt tarafı pişen omletin üzerine kaşar peyniri rendesini serpin.

Daha sonra ıspatulayla omleti katlayın. Bunu servis tabağına alarak, yanında domates dilimleri ve maydanozla süsleme yapın. Hemen omletiniz soğumadan, sevdiklerinize ikram etmenizi tavsiye ederiz.

Afiyet olsun.

hobeto13 said:
Evet, bugün sizlerle birlikte en azından doğru düzgün bir şeye vakıf olabilmek için omlet yapacağız.

Omletin içinde kullanılan ana malzeme zaten yumurtadır. Buna ilave edeceğiniz her malzeme omletin lezzetine katkı yapar. Bu sizin hayal gücünüze ve damak tadınıza kalmış. Biz sizlerle bu kolay omlet tarifini hazırlamaya başlayalım.

Kolay omlet tarifi için gerekli malzemeler

2 adet yumurta
Yeteri kadar karabiber ve tuz
1 yemek kaşığı süt
1 çay bardağı rendelenmiş kaşar peyniri
1 yemek kaşığı tereyağı

Kolay omlet tarifi yapımı

Omleti hazırlayabilmek için, uygun boyda bir kase hazırlayalım. Bunun içinde malzemeleri çırpacağız. Önce yumurtaları içine kıralım. Buna tuz ve karabiberi ilave edelim. İçine sütü koyduktan sonra, çırpıcıyla hepsini güzelce çırpın. Tüm malzemeler iyice birbirine karışsın. Bu şekilde omletin malzemesi hazırlandı.

Şimdi omleti pişireceğiniz tavayı ocağa koyarak ısıtmaya başlayın. Tava iyice kızmalıdır. Lezzetli bir omletin gereklerinden birisi budur. İçine tereyağını atarak erimesini sağlayın. Kızmış tereyağına omlet malzemesini koyabilirsiniz. Hafifçe tavayı sallayarak, omletin tavaya yayılmasını sağlayın. Omlet çok hızlı piştiğinden, pişme süresine dikkat etmelisiniz. Alt tarafı pişen omletin üzerine kaşar peyniri rendesini serpin.

Daha sonra ıspatulayla omleti katlayın. Bunu servis tabağına alarak, yanında domates dilimleri ve maydanozla süsleme yapın. Hemen omletiniz soğumadan, sevdiklerinize ikram etmenizi tavsiye ederiz.

Afiyet olsun.

Wtf?! Kardes sen cok yanlis geldin

Ayrıca astral seyehat yapilsa bile bunu hatirlamamaiz coook kucuk bi ihtimal sonucta bilgileri biz beynimize kodlyoruz ruhumuza degil.

Back
Top Bottom