Age of Empires Online Platformu

Users who are viewing this thread

Yüklendi.Bismillah kaydolup Play e basıcam.Da kaydolma yerini bulamadım.

Ya beyler şöyle hata geliyor.

To use all of the features of Games for windows software, you need to apply a hotfix
for windows xp.

Do you want to view and download the update ?

beyler indiriyorum.İngilizce olanını.Fakat yine hata geliyo bu hatada anladıgım kadarıyla şöyle diyor:Sizin sisteminizin diliyle indirdiginiz hotfixin dili farklı. Ben böyle anladım  :mrgreen:

Çözüm bulun beyler ya oynamak istiyom :sad:  :grin:

Biraz facebook oyunları gibi.Ama eğlenceli.İlerledikçe zevki artan oyunlardan.

Generallere yardım ediyorum.5 yada 4 levelım.Çoğu şey premium istiyor.Nereden alırız ve ne kadara alırız premium bilen var mı?

Ankara Gazozu said:
Biraz facebook oyunları gibi.Ama eğlenceli.İlerledikçe zevki artan oyunlardan.

Generallere yardım ediyorum.5 yada 4 levelım.Çoğu şey premium istiyor.Nereden alırız ve ne kadara alırız premium bilen var mı?

5$'dan başlayan fiyatları var.Ancak (neredeyse tüm özellikleri kullanabilmek için bulunan) "Civilization" paketleri 20$.Aynı şekilde kutulu versiyon bazı premium özellikleri ile $20.Windows Marketplace'de satılıyor.Ben almayı düşünmüyorum.Çünkü zaten istediğim sisteme ulaştım.Arkadaşlarımla "Online" bir şekilde oynamak yeter bana ... :grin: :grin:

ViqoR said:

To use all of the features of Games for windows software, you need to apply a hotfix
for windows xp.

beyler indiriyorum.İngilizce olanını.Fakat yine hata geliyo bu hatada anladıgım kadarıyla şöyle diyor:Sizin sisteminizin diliyle indirdiginiz hotfixin dili farklı. Ben böyle anladım  :mrgreen:

Haa benimde başım ağrımıştı XP kullanırken o hatadan dolayı.
Hatta Windows'un forumunda falan demiştim Türkçe için ne zaman yapacaksınız diye, tık gelmemişti.
Türkçe için hotfix yok.
Bilgisayarının dilini İngilizce yapıp bir hotfixi indirmeyi denesene bir?

Ben Marathondayım.Take The Oasis görevini geçemiyorum.Hani şu tipsiz generale yardım ettiğimiz.

O sanırım Co-op?

Bende Beat the Badari mi ne öyle bir görevi 2 kez denedim warchief öldürme sayacı 1/4'te tıkandı daha da öldürecek adam kalmadı  :???:

ferevon said:
ViqoR said:

for windows xp.

Haa benimde başım ağrımıştı XP kullanırken o hatadan dolayı.
Hatta Windows'un forumunda falan demiştim Türkçe için ne zaman yapacaksınız diye, tık gelmemişti.
Türkçe için hotfix yok.
Bilgisayarının dilini İngilizce yapıp bir hotfixi indirmeyi denesene bir?

Bir de öyle deniyim :smile:

foruma konu açarak sizce bir sohbet ortamı mı oluşturuyoruz beyler çünkü bu konu bazı ilkokullu oyun veletlerini age of empires online'a yöneltecek gibi geliyor :grin:

Forumda çok velet yok.Olanlarda Türkçe Forumda krek arıyor.

@ferevon

Onu geçtim.O kolay.Haritayı araştır 3 tane daha warchief olması lazım.

Ankara Gazozu said:
Forumda çok velet yok.Olanlarda Türkçe Forumda krek arıyor.

@ferevon

Onu geçtim.O kolay.Haritayı araştır 3 tane daha warchief olması lazım.
Biliyorumda 4'ünüde öldürdüm 1/4 hala  :neutral:
Neyse bir ara tekrar denerim.

Bu arada Marathon'u ben seçtim ama bayağı Türk çıktı.Generalden Türkçe konuşuyor millet sonra kızıyorlar ''english pls'' :mrgreen:
Adamın teki ''Türk var mı?''yazınca en az 3-4 tane var yazıyor generalde.
Birde benim gibi fısıltıyla var diyenler var, sayılarını bilemeyeceğim. :smile:

Doğrusu oyun gayet eğlenceli.Şuan 10 lvl oldum.Böylece 2. Çağ'a geçebileceğim.Oyunda bilgisayarla oynamak bile zorluyor.Özellikle öyle görevler veriyorlar ki(Görevi başlattığımda daha 1 bina bile yapamadan 3-4 adam şehrime saldırıyor ve düzenli olarak 1-2 dk ara ile geliyorlar).Aslında yenilmiyorum ancak kafam karışmaya başlıyor.İşleri düzene koymak yerine başka görevleri yapmaya çalışıyorum.(Gerçi işe yarıyor :smile: )

Oyunda ek özellikler olmadan da rahat oynanabiliyor.Doğrusu ben teknoloji ağacına bile dokunamayacağımızdan korkuyordum. :grin: :grin:

Age Of Empires 2 yi bu tür grafiklerle oynamak isterdim.Bu şimdi facebook oyunu gibi olmuş ama eğlenceli.

Back
Top Bottom