Age of Empires Online Platformu

Users who are viewing this thread

Evet, hatırladığım kadarıyla bugün açılacaktı ve oyun Ftp olacaktı.

Oyunu denedim.Gayet başarılı bir yapım olmuş.Görevleri ve oynanabilirliği gayet güzel.Ancak tam olarak "Online" denemez.Ben daha çok "Co-op" demeyi tercih ediyorum.Eğer oynayan varsa belirtsin de birlikte oynayalım... :grin: :grin:

Ya yüklerken launc diyo basıyorum bi siteye yönlendiriyo orda napcaz anlıyamadım  :neutral:

Duyduğum kadarıyla oyun sadece 40 saat için bedavaymış, sonrası için para vermek gerekiyormuş. Doğru mu?

Ben kaydolmak için yarım saat uğraştım.Yüklemesi basit.Sitesine girip "Free Play"e tıklıyorsun.Sana bir dosya veriyor.(Dosyanın içinde Age of Empires Online Updater,Windows Live Games,Windows Marketplace ve sürücü yazılımı var)Bunları yükledikten sonra Windows Marketplace'e üye olmalısın.(Eğer MSN adresin varsa üye girişi yapıp sadece bilgilerini girmen ve onaylaman yeterli)En son oyunun updater'ını kullanarak oyunu indiriyorsun.(Oyun dosyası yaklaşık 2,5 GB)Oyuna girdiğinde Windows Live hesabına girip oyunu oynuyorsun.

İşte oyunu yükleme rehberi...  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Edit:Oyun bedava.Sadece istersen premium versiyon var.Bunun fiyatı 5$'dan başlıyor. :smile:

Aquilon said:
Duyduğum kadarıyla oyun sadece 40 saat için bedavaymış, sonrası için para vermek gerekiyormuş. Doğru mu?
Bende öyle hatırlıyorum ama dur bakalım, 40 saat oynayalımda hele bir.
1 yıldır falan takip ediyorum, sonunda bitti Noventa benden önce davranmış :razz:

Not:razz:atchleri yapıyor şu anda, oynu indirdiğimden fazla patch yaptı hadi bakalım ne çıkacak.

Benim okuduğum her kaynak f2p sistemi diyor yani oyunu oynamak bedava ek özellikler parayla.Yakında daha çok bilgi kurulum rehberi falan da ekleyeceğim.

İstiyorsan benim yazdığım anlatımı ekle. :smile: Bu arada oynayan varsa Windows Live için gametag'ini versin,ekleyelim birbirimizi Co-Op yaparız. :smile:

hobeto13 said:
  İstiyorsan benim yazdığım anlatımı ekle. :smile: Bu arada oynayan varsa Windows Live için gametag'ini versin,ekleyelim birbirimizi Co-Op yaparız. :smile:
Tamam tamam veririz de şu realminizi söyleyin ona göre geleyim :grin:

Argos(German)'da oynuyorum.İnternet en iyi orada çeker diye düşündüm.Hadi beyler.Up,up,up.Co-op maçlara başlayalım bugün.

Not:Oyuna ilk girdiğinizde verilen görevlere ve soldaki yardım iletilerine uyarak Co-Op görevine kadar gelin.Fazla uzun sürmez.İlk başta sıkabilir oyun ama dert etmeyin.Sonradan gayet eğlenceli bir hal alıyor. :smile:

Back
Top Bottom