Age of Empires Online Platformu

Users who are viewing this thread

hobeto13 said:
  Argos(German)'da oynuyorum.İnternet en iyi orada çeker diye düşündüm.Hadi beyler.Up,up,up.Co-op maçlara başlayalım bugün.

Not:Oyuna ilk girdiğinizde verilen görevlere ve soldaki yardım iletilerine uyarak Co-Op görevine kadar gelin.Fazla uzun sürmez.İlk başta sıkabilir oyun ama dert etmeyin.Sonradan gayet eğlenceli bir hal alıyor. :smile:
Almancam yok valla benim, İngilizce'ye girerim.
Almanlara Das Borak'ı anlatacak halim yok.

Yav oyuna bir girin anlarsınız oyuncu varmı... :smile:

Oyunda oyuncu ile Co-op yapma fırsatını bulmak zor.Ancak arkadaşlar ile yapılıyor. :smile:

Neyse ben Marathon'a girdim, Mısırlıyım ilk görevi yaptım :smile:
bu arada ferevon'um orada yine.

Marathon'da 4-5 Türk gördüm daha şimdiden :grin:

Kimse oynamıyor mu yav?Tam da Co-Op görevini yapacaktım. :smile:

Bu arada arkadaşlar oyun kesin olarak Free-To-Play.Ancak ek özellik isteyen varsa 5$'dan başlayan fiyatlarla premium veriyorlar.Ayrıca 20$'a kutulu sürümü de var.Neyse reklamı geçelim.Anlaşılan Microsoft bu oyundan iyi bir gelir beklemiyor... :grin:

Ben indirdim şimdi güncelliyorum.Yorumu yapıp kayıt olacağım.Herkes nerede oynuyor?Mısırlı olmayı düşünüyorum.

Noventa said:
Beyler şu oyunun uninstallı yok mu ? farklı bir dizine bile kursam zaten yüklü diyor ve oyunu açıyor sonra ise hata veriyor zaten
Denetim Masasına baktın mı?  :neutral:  ("Program Yükle/Kaldır" veya "Programlar ve Özellikleri")

Marathon'a gelin beyler.Tesadüfen oraya girdim ama Türkler var, hatta parti kurmuştum bir tanesiyle öylesine :mrgreen:.
Ben Mısırlıyım, Yunanlı olursanız yine beraber oynayabilir miyiz bilmiyorum ama bence sizde Mısırlı olun.
Forumda benden ve hobeto'dan başka başlayan yok sanırım.Hobeto Alman sunucusuna girmiş dolayısıyla ona girmenizi tavsiye etmem, Almanca konuşur insanlar.
Ben İngilizce sunucu olan Marathon'a girdim.Noventa bence yaz ilk mesaja da başka sunuculara gitmesinler Marathon gayet iyi.
Hobeto da imparatorluğunu transfer edebilir(girişte öyle bir şey vardı ama bilmiyorum nasıl yapıldığını) bence.Orası bayar öyle was ist das falan.

@hobeto
1 şehirden daha fazla yaratılabilir belki ileride(başlangıçta değil tabii).Çünkü oyna girerken bize
''Capital Name'' soruyor.Bu da benim aklıma ileride başka şehrimizin olabileceği ihtimalini getirdi.
Tabii, bir bilgim yok, sadece öyle umuyorum diyelim. :smile:

Oyunu saat 12'den beri oynuyorum.Gayet eğlenceli.Eğer görevlerden sıkılıp Co-Op oynamak isterseniz chat menüsünden LTC (öyle bir şeydi sanırım) katogorisinde Co-Op oynamak isteyenler istek gönderiyor.İsterseniz buradan başka biri ile Co-Op yapabilirsiniz.

Oyunda PVP olayı da var.Kendi şehrinde PVP düzenlemek istersen Arena kurman gerekiyor.(Premium özellik gerektirir)(Arena olan şehirlerde PVP yapılıyor.Arena sahibi parti kurarsa PVP düzenleyebilir.)

Oyunda ayrıca bildiğimiz "Survive" türü oyun da bulunuyor.(Sanırım bu da Premium istiyor.)Bunun için Kıbrıs'a gidiyorsunuz.(Size 6 lvl'de bir görev veriyor.Bu görevde denemek için oynamanıza belli bir yere kadar izin veriyor)Bu tür oyunda dalga dalga gelen düşmanlara karşı uzun bir süre şehrinizi savunmanız gerekiyor.Co-Op oynanabiliyor.

Arkadaşlar bir de oyun 5 lvl'den sonra birçok görev için Premium paket istiyor.Ancak bu canınızı sıkmasın.Oyunda çok sayıda görev ve harita bulunuyor.Bu nedenle canınız pek sıkılmayacak.Eğer forumdan oyuna başlayan olursa belirtsin birlikte oynayalım ve görevlerimizde birbirimize yardım edelim.Up,up,up...

ferevon said:
Ben Mısırlıyım, Yunanlı olursanız yine beraber oynayabilir miyiz bilmiyorum ama bence sizde Mısırlı olun.

Irk farketmeden istediğin kişi ile Co-Op oynayabiliyorsun.Irk olayı sadece askeri üniteler ve yapılar üzerinde etkili.

Güncellemesi çok üzün sürüyo ya.Scenario.bar dosyasını daha yeni yükledi.Hatta yüklemedi %95 te.Daha ne kadar var?

Forumun kurallarını çiğniyorum ama ;
Bu oyun bir efsanedir.Ama farklı bir versiyonu : Age Of Empires 2 : Conquerors.Arkadaşlarımızla habire LAN oyunları çevirirdik.
Bu oyun zamanının efsanesidir. ve hala öyledir.Ama bu g.t gerizekalılar efsane oyunu mahvediyor.Oyunun facebook'taki şeylerden farkı yok laan.Pardon ama bu oyunu çıkararak eski serilerin ağzına s.çtılar.

Red army haklısın hala oynuyorum arasıra AoE II ama yapacak bir şey yok
Ankara gazozu oyunu patchleri inidirirken indiriyor yaklaşık 2.5 gb
Uninstall yaptım yine de oyun var diyor

Red Army said:
Forumun kurallarını çiğniyorum ama ;
Bu oyun bir efsanedir.Ama farklı bir versiyonu : Age Of Empires 2 : Conquerors.Arkadaşlarımızla habire LAN oyunları çevirirdik.
Bu oyun zamanının efsanesidir. ve hala öyledir.Ama bu g.t gerizekalılar efsane oyunu mahvediyor.Oyunun facebook'taki şeylerden farkı yok laan.Pardon ama bu oyunu çıkararak eski serilerin ağzına s.çtılar.

Orası doğru ancak yeni getirilen sistemleri AoE 2'de bulmak biraz zorlaşıyor.Bunun gibi bir çok örnek var.Need for Speed:Underground 2 ve Need for Speed:Shift gibi.Oyunlara yeni şeyler eklerken en güzel şeyleri de oyundan atıyorlar.Bu nedenle önceden efsane olan oyunların yenileri pek sevilmiyor.Malesef katlanacağız.

Back
Top Bottom