A Clash Of Kings DEVREDİLDİ

Users who are viewing this thread

Doflamingo said:
kaç gündür %60 sıkmaya başladınız
kardeş biz bu modu çevirmek zorunda değiliz sende beklemek zorunda değilsin. Çalışmalarımız devam ediyor.Ama çıktığında sen indirmezsen sevinirim.

ben aileme zor vakit ayırıyorum işten dolayı. çeviriyim diye yalvaran adamlar çeviri verdikten sonra bi kaç hafta bekletip çevirmiyor. bi de bunun gibi dgalaklar çıkıp neymiş sıkmışmışız bilmem ne. çevirmeyi bıraksam kimse hesap soramaz kimden 5 kuruş almışım çıksın söylesin 2 aydır çeviriden başka bişeyle ilgilenemez oldum yeter artık.

Konunun tekrar açılmasına sevindim. Gerçekten bu yamanın çıkmasını isteyen çok fazla kişi var, bir seviyesiz kişi yüzünden bu tarz sorunların yaşanması üzüyor sadece.

hepinize tek atarım bi hafta girmedim kavga çıkmış  :grin: bu forum böyle mod görmedi daha önce.. çeviri de istekle devam etmeli zorunlulukla değil.

çeviri güzel olacak; çünkü septe gidip dua ettim
başarılı bir çeviri olacak; çünkü ateş tanrısı için kan akıttım
oynayan zevk olacak; çünkü eski tanrılar böyle istiyor
ve son olarak bitecek; çünkü %60 çeviri ile boğulup update ile yeniden doğdu.

Arkadaşlar biri bana yardım edebilir mi? Acok 2.2 indirip kurdum modulese attım sonra tam yama olan yamayı indirdim ve acok 2.2'nin içindeki langues klasörüne attım. Sorunum şu bu yamadan önce bi yama daha cıkarmışlardı coğu yer ingilizceydi bu yamada da aynı şey var coğu yer ingilizce bu arkadaşlar neyi çevirmiş tam olarak yoksa ben mi yapamadım yardımcı olursanız mutlu olurum neredeyse hiç bir diyalog türkçe değil. Yama kurulumu hakkında yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ediyorum şimdiden.

Tinercix said:
Arkadaşlar biri bana yardım edebilir mi? Acok 2.2 indirip kurdum modulese attım sonra tam yama olan yamayı indirdim ve acok 2.2'nin içindeki langues klasörüne attım. Sorunum şu bu yamadan önce bi yama daha cıkarmışlardı coğu yer ingilizceydi bu yamada da aynı şey var coğu yer ingilizce bu arkadaşlar neyi çevirmiş tam olarak yoksa ben mi yapamadım yardımcı olursanız mutlu olurum neredeyse hiç bir diyalog türkçe değil. Yama kurulumu hakkında yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ediyorum şimdiden.
hocam bitmesini bekle bitince test edeceğiz daha test etmedik. tamamı bitmeden de test edilmiyor.

çapçı said:
Abi bi çok modu skıntısız bi şekilde oynarken acok modu pc açmıyo :grin:
mod deil bu başlıbaşına oyun :grin:
ayarlarını filan düşür bi şekilde gir mod çok güzel ama çok büyük.

2.0 versiyonun tükçe yaması ile 2.2 yi uyarlama konusunda benim yöntemim sağlam.

eğer uyarlama dosyasında hata olabilir diyorsanız bana gönderin, kod kısmını düzeltirim o çok kolay benim için.

FatihBey said:
2.0 versiyonun tükçe yaması ile 2.2 yi uyarlama konusunda benim yöntemim sağlam.

eğer uyarlama dosyasında hata olabilir diyorsanız bana gönderin, kod kısmını düzeltirim o çok kolay benim için.
bi bteydi hepsine bakacam kim ne cevirmis

çapçı said:
Abi bi çok modu skıntısız bi şekilde oynarken acok modu pc açmıyo :grin:
mod deil bu başlıbaşına oyun :grin:
Ayarlardan "Dokuları İhtiyaç Halinde Yükle" seçeneğini aktifleştirip denedin mi?

Zea said:
Tarihten ziyade ilerleme barı veya ilerleme durumunu yüzde (%) ile belirtmeniz de mümkün mü?
Kolay gelsin.
%60 tamamen bitti tahmini su an %70lerdeyiz 2 tane cevirmen yine cevirecem deyip cevirmedi

Hocam kusura bakmada böyle forumlardan sağdan soldan toplama adamların ipiyle kuyuya inilmez. Çevrende tanıdığın arkadaşın falan varsa ekip kurar çeviri yaparsın bu işin oluru bu. Gelipde forumda falan sağdan soldan toplama adamlarla çeviri yapmaya çalışırsan seni kafasına göre yarıda bırakır veya yavaşlatır.  :wink:

OkanDRDYK said:
Hocam kusura bakmada böyle forumlardan sağdan soldan toplama adamların ipiyle kuyuya inilmez. Çevrende tanıdığın arkadaşın falan varsa ekip kurar çeviri yaparsın bu işin oluru bu. Gelipde forumda falan sağdan soldan toplama adamlarla çeviri yapmaya çalışırsan seni kafasına göre yarıda bırakır veya yavaşlatır.  :wink:
cevremde kimse yok tek ceviririrm sandim da baya bi uzun bi satir 4-5 cumle. buldugum kadariya cevirmeye calisirim

hard02 said:
OkanDRDYK said:
cevremde kimse yok tek ceviririrm sandim da baya bi uzun bi satir 4-5 cumle. buldugum kadariya cevirmeye calisirim

Öyle veya böyle %60-70 ilerleme ciddi bir başarı. Ben bu çevirinin tamamlanacağını düşünüyorum, forumdaki muadillerine göre çok daha başarılı bence.

Back
Top Bottom