A Clash Of Kings DEVREDİLDİ

Users who are viewing this thread

Lan çıkmaz falan diyenler kimsiniz siz söyleyin lan adamın asabını bozmayın bu adamlar çeviriyi yayınlıyınca paramı kazancaklar? Hayırrrrrr!!! Ama siz tutturdunuz çıkmayacak diye

SultanKutuz said:
Lan çıkmaz falan diyenler kimsiniz siz söyleyin lan adamın asabını bozmayın bu adamlar çeviriyi yayınlıyınca paramı kazancaklar? Hayırrrrrr!!! Ama siz tutturdunuz çıkmayacak diye
Düğün işi n'oldu?

ben game_menus un yüzde 95 kısmını çevirdim kalanlar önemli olmadığı ve uzun olduğu için bekliyorum
hard02 mesajlarıma cevap vermiyor FatihBey sağolsun bir tek o var ilgilenen şuan

drfatih said:
ben game_menus un yüzde 95 kısmını çevirdim kalanlar önemli olmadığı ve uzun olduğu için bekliyorum
hard02 mesajlarıma cevap vermiyor FatihBey sağolsun bir tek o var ilgilenen şuan

Çeviri dosyaları sizin elinizde yok mu? İsterseniz siz paylaşın, çok bir şey kalmamıştır diye tahmin ediyorum.

Eğer ekip içerisinde böyle bir anlaşmazlık varsa çeviri ile ilgilenen kişiler yamayı sunsun bence. Yoksa daha çok bekleyeceğiz.

Bu çeviri Tinercix ve Doflamingo hariç herkese ÜCRETSİZDİR.

6784621731236. ACOK çeviri konusunu açtığın için öncelikle tebrik ederim. :party:

Umarım tamamlarsın çeviriyi, başarılar.

Mod da küçük işler yapıp tüm işleri başkalarına savan, kendi konusuna yormular yapılınca trip atan fakat başka bir konuda aynı yorumları yapıp trip atması çok garip bir şey.

Modla şuanda da çok ilgilenmiyor sanırım. Eğer büyük bir sorunu varsa özür dilerim fakat bu yaptığı çok iyi bir şey değil. 234123213 ACOK konusu da başarısız oldu.

Çevirinin %60-70 i eski çeviriden alındı.

hard02 said:
Çepni said:
Reklam oyunun içerisinde mi olacak indirme linkinde mi ?
indirme linkinde olacak

hard02 said:
CavalryMan said:
Mod işi gönül işi parayla bağışla reklamla olmaz, siz modu çeviriyorsunuz mod yapmıyorsunuz bu modu yapan adamlar para kazandı mı ki çevirenler kazansın ? Yanlış anlamayın ama ben çeviriyor olsam böyle bir parayı vicdanen  alamam ( reklam olsun bağış olsun fark etmez), modun yapımında çalışan günlerini model çizimine veren, günlerini sahne tasarımına veren, günlerini koplamaya veren adamlar para kazanmazken, onların yaptığı işi belki onların rızası bile olmadan çevirerek para kazanmak bana kalırsa etik değil.
biz kimsenin cebinden para talep etmiyoruz tiklayacagin 3-5 reklam belki gunde 20 reklama tikliyorsundur ruhun duymuyordur. ustelik bu isi anketle yapiyoruz ankete gore hareket ediyoruz kafamiza gore degil.

Bunlara bir şey bile demiyorum zaten. Daha değinmediğim çok konu var.
Bu yorumu yapmak için sadece bugünü bekledim.

Aizen Sousuke said:
hard02 said:
Aizen Sousuke said:
hard02 said:
arkadaşlar kısa ve net bir açıklama yapacağım. darbe işi olmasaydı 20sinde mutlaka çıkartacaktık. ancak şu andan itibaren ayın 30undan önce bir şey beklemeyin.

haydaa hocam naptın ya öyle 2 hafta ileri attın bekleyen kaç bin kişi var yapma gözünü seveyim  :facepalm:  :facepalm:
ee işte darbeyi hesaba katamadik

Hocam Darbelik Bi İşmiki Bu Anlamadım Ben Napıyosun Bütün Gün Meydanlardamısın Yada Bir Kaybınmı Oldu Nedir Yani Durum  :ohdear:  :ohdear:

Bu modu adam akıllı, tanınmış kişiler çevirmedikçe; çevirinin çıkmasını ummayın arkadaşlar.

hard02 said:
Doflamingo said:
kaç gündür %60 sıkmaya başladınız
kardeş biz bu modu çevirmek zorunda değiliz sende beklemek zorunda değilsin. Çalışmalarımız devam ediyor.Ama çıktığında sen indirmezsen sevinirim.

ben aileme zor vakit ayırıyorum işten dolayı. çeviriyim diye yalvaran adamlar çeviri verdikten sonra bi kaç hafta bekletip çevirmiyor. bi de bunun gibi dgalaklar çıkıp neymiş sıkmışmışız bilmem ne. çevirmeyi bıraksam kimse hesap soramaz kimden 5 kuruş almışım çıksın söylesin 2 aydır çeviriden başka bişeyle ilgilenemez oldum yeter artık.

OkanDRDYK said:
Hocam kusura bakmada böyle forumlardan sağdan soldan toplama adamların ipiyle kuyuya inilmez. Çevrende tanıdığın arkadaşın falan varsa ekip kurar çeviri yaparsın bu işin oluru bu. Gelipde forumda falan sağdan soldan toplama adamlarla çeviri yapmaya çalışırsan seni kafasına göre yarıda bırakır veya yavaşlatır.  :wink:

Buda kulağına küpe olsun. Benden bu kadar herkese iyi günler.

@Yild  Biz burda gönüllü çeviri yapıyoruz zorunda değiliz benim işim vardı darbe oldu beklemeyi bilmeyen gitsin satışa uğradık en erken 1 ekim yaparken para almıyoruz  bekliceksinizasjfjaskekwqk  loading.. :mrgreen:

madem çıkardığı linkten yardım toplayacak bizede versin lan

ÇEVİRİ EKİBİ:

"Black Dead"

SultanKutuz said:
Başarılı bir operasyon sayesinde işi başardım zevkli ve çok güzeldi ama konu bu değil
öyle bir evlilik hayatım olsun foruma uğrarsam klavyeme dik otururum, risk budur.

Black Dead said:
madem çıkardığı linkten yardım toplayacak bizede versin lan

ÇEVİRİ EKİBİ:

"Black Dead"
bak karaktersiz adam hemen kendini belli ediyor.

Bu arada yüzde yetmiş bence de yayınlansın.

arkadaşlar aşağıda dosya durumlarını yazıyorum;

çevirilenler;
dialogs.csv
info_pages.csv
item_kinds.csv
item_modifiers.csv
parties.csv
party_templates.csv
quests.csv
skills.csv
skins.csv
troops.csv

çevirilmekte olanlar;
game_menus.csv
game_strings.csv
quick_strings.csv

bu 3 dosya dışında diğerleri türkçe. en azından bir kaç satır dışında türkçe durumda ve "game_menus.csv" drfatih tarafından çevirildi, aslında bazı satırlar dışında çevirdiğini söylemişti şu an ne durumda tam bilmiyorum. onuda bana atarsa sadece "game_strings.csv" ve "quick_strings.csv" dosyası kalıyor çevrilecek.

toplamda 2235137 kilobayt verinin 1321036 kilobayt kadarı işlem görmüştür. kalan son iki csv dosyası içerik olarak biraz kabarık. buna göre % söyleyecek olursam şu anda çevirilmiş kısım %59,10313327549944 yani %59 diyebiliriz :smile:

tabi hard02 bu iki dosyanın bir kısmını çevirdiyse ilerleme daha çoktur.

Back
Top Bottom