A Clash Of Kings DEVREDİLDİ

Users who are viewing this thread

hard02

YAMA YAPIMI DOSYALARIYLA BERABER DEVREDİLMİŞTİR
YENİ KONU: https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,359338.0.html

Allah Razı olsun senden. En sevdiğim mod clash of kings. Ama ingilizcem olmadığı için oynayamıyordum. Dört gözle bekliyorum çevirinin bitip yayınlanmasın. Başarılar :smile:))

beni destekleyen arkadaşlara teşekkür ediyorum ayrıca;
Yild said:
Keşke biraz daha sonra açsaydın :grin:
modun 23bin satırın bir kısmı çevrilmiş durumda. yeni sürüme aktarılacak. ardından geriye kalan kısmı çevirmeye başlayacağım.

hard02 Büyük adamsın üstat umarım çevirir ve istediğin başarıyı yakalarsın.

Çok Büyük Bekliyoruz Bilgin Olsun... :grin: :grin:  :fruity:  :fruity:

6784621731236. ACOK çeviri konusunu açtığın için öncelikle tebrik ederim. :party:

Umarım tamamlarsın çeviriyi, başarılar.

aykut07 said:
6784621731236. ACOK çeviri konusunu açtığın için öncelikle tebrik ederim. :party:

Umarım tamamlarsın çeviriyi, başarılar.
şimdiye kadarki açılan konuları hep başkaları açmıştı  ama işte kimse tamamlayamadı.  inşallah ben bu işi yapacağım.

TheSystem said:
Arkadaşlarımla beraber istersen sana yardım edebiliriz özelden ulaşabilir misin?  :grin:
yardımınızı çok isterim ancak şu an eski çevirileri yeni versiyona uyarlamakla meşgulüm bittikten sonra sana özelden ulaşacağım. teşekkürler.

Abishov007 said:
merhaba yama ne durumda? çeviriliyormu? bide yüzde kaç kaldı.
merhaba şu anda eski çeviriyi yeni versiyona uyarlıyorum. bi çok değişiklik var biraz zaman alacak. yüzde kısmı ana başlıkta görüldüğü gibidir.

Abishov007 said:
cevapın için teşekkür ederim :smile:. bide birşey soracam. Tahimi bir zaman varmı yamanın bitimine.
tahmini bir zaman yok 1 ay sonra da olabilir 3 ay sonrada. neden böyle söylüyorum çünkü özel hayatımda bir çok işim var çok az müsait olduğum zaman oluyor onu da sadece yamaya ayırmak istemiyorum. fakat diğerleri gibi yamayı yarıda bırakmayacağım ondan emin olabilirsin. eğer yamaya yardım edenler olursa tabiki daha erken de bitebilir.

hard02 said:
Abishov007 said:
cevapın için teşekkür ederim :smile:. bide birşey soracam. Tahimi bir zaman varmı yamanın bitimine.
tahmini bir zaman yok 1 ay sonra da olabilir 3 ay sonrada. neden böyle söylüyorum çünkü özel hayatımda bir çok işim var çok az müsait olduğum zaman oluyor onu da sadece yamaya ayırmak istemiyorum. fakat diğerleri gibi yamayı yarıda bırakmayacağım ondan emin olabilirsin. eğer yamaya yardım edenler olursa tabiki daha erken de bitebilir.

Benim ingilzcem yok yoksa seve seve yardım ederdim. İnşallah birileri yardım eder sana yamayı çevirmekte. Kolay Gelsin :smile:

hard02 said:
Abishov007 said:

Bu ay bitirelim bu yamayı :smile: pm de yazdım tel no vb lazımsa verebilriim halledelim yolla bana text şeklinde türkçe olarak geri döndüreyim sana iyi forumlar

Selam Bro En Yakın Zamanda Bitirmen Dileyiğle
Yardım Lazım Olursa Bana Ulas Bi kac tane Arkadas Var tanıdıgım yardım ederız Ellimizden geldıgınce

Dragon5455 said:
Selam Bro En Yakın Zamanda Bitirmen Dileyiğle
Yardım Lazım Olursa Bana Ulas Bi kac tane Arkadas Var tanıdıgım yardım ederız Ellimizden geldıgınce
selam teşekkürler zaten tek başıma işin içinden çıkmam zor görünüyor :smile:

Back
Top Bottom