Ağustos Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Calradianın Bilgesi said:
ChevalierEren said:
üzdü.. nolcak şimdi lise neye dönüştürcekler bi bilgin varmı
bilgim yok ya. Bi de aşırı idealistti vatana hizmet vs. için. :sad:
bilirim ya hep önünden geçiyorum. benimde bi arkadaşım vardı dediğin gibi çok idealistler :/

Aç televizyonu. Bütün kanallar canlı olarak veriyor. İlla internetten izleyeceğim dersen kanalların sitelerine gir. Canlı yayın linkleri var.

Pentagram said:
13902710_10206063941269204_5722590992149163511_n.jpg
İhbar ettim. Ancak "Milli irade!", "2023", "Reyis" yazılarını gördükten sonra bir şey yapacaklarını düşünmüyorum.

CavalryMan said:
İlk kurtlar vadisi bence gerçekten güzel bir diziydi, bir kere Osman Sınav vardı işin içinde. Prodüksiyon zamanına göre iyi olmakla beraber şuan koysan tekrar izlerim yani gayet güzel diziydi.

Calradianın Bilgesi said:
Işıklar hava askeri lisesinden bir arkadaş vardı bayağı da delikanlı ve zeki çocuktu. Yılda bir kişiyi amerikan hava akademisine gönderiyorlarmış, o da kazanmış tam gidecekti bu sene geri çağırmışlar sivil devam etmesini istemişler :sad: . Bayağı üzüldüm çocuğa.
üzdü be.

Çekim, senaryo vb gibi şeyler o zamana göre kaliteliydi dizide. Senaryo desen kalitesi tartışılır ama oldukça derin olduğu bence gerçekti. Oyunculuk ve sesler cidden çok kötü olsa da ben hala Türk dizileri arasında ilk 5e çok rahat sokarım.

Hayır sanki 1-2 ay sonra muhalefeti Fırtık Enternasyonal Trombosit Öksürüğü üyesi olmakla suçlamayacakmış, HDP'yi katmadan çok demokratik olacakmış, sanki yerden taç yapraklarında hoşgörü, birlik beraberlik, cumhuriyet, heyyo barış yazan papatyalar çıkacakmış, sanki hiç vakit kaybetmeden kutuplaşmaya daha da hızlı devam etmeyecekmiş gibi davranıyorlar ya başka da bir şey demiyorum, umarım yanılırım.

Uyarı....

@oyasar takılacak konu bu değil cidden. Ha çok istiyorsan Bizanslar Ortodoks, kafirin anlamını açıklamama zaten gerek yok.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom