Ağustos Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Gerçi IQ ortalaması 88 olan bir ülkenin insanından da ancak bu beklenirdi yani.  :lol: :lol: Maymunda bile 82 IQ varmış gidin muz falan yiyin abi belki gelişirsiniz.

Finde said:
colombos said:
Beyler hayatımda hiç Starbucks'a gitmedim de bana bir rehber hazırlasanız.

Youtube'da starbucksız günü geçmeyen insanlar var onları izle. Kovulanlar, memesi açılanlar tonla. Orda yaşıyolar sanki.
Kitap okunabilir mi? Gürültü çok var mı? Youtube'da konuşanların dediğini anlamıyorum :razz:

colombos said:
Finde said:
colombos said:
Beyler hayatımda hiç Starbucks'a gitmedim de bana bir rehber hazırlasanız.

Youtube'da starbucksız günü geçmeyen insanlar var onları izle. Kovulanlar, memesi açılanlar tonla. Orda yaşıyolar sanki.
Kitap okunabilir mi? Gürültü çok var mı? Youtube'da konuşanların dediğini anlamıyorum :razz:

Macbook'un yoksa olmuyo kardeş öyle oturma. Kitap okunmaz bana kalırsa. Mc, burger gibi yerlerin iki tık altında gürültü oranı. Sonuçta insanlar bağıra bağıra konuşmasa da kahve içerken sohbet ediyolar.

Game of Thrones serisine başladım, türkçe altyazı izlemeyi sevmediğim için türkçe dublaj izlemek durumundayım.

f9t said:
Game of Thrones serisine başladım, türkçe altyazı izlemeyi sevmediğim için türkçe dublaj izlemek durumundayım.
Yani "0rJinal sesler abHi yhaaa" demeyeceğim ama Türkçe dublajdaki sesler uymamış.

Ne biliyim hiç sevmemişimdir altyazılı film, dizi seyretmeyi. Yukardaki olaylara mı bakayım aşağıda yazanlara mı?
Aman tartışma konusu yaratmayın da.

Benim anlamadığım 6 yılda 60 bölüm çekmişler her sezon için 10 bölüm biraz az değil mi?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom