İşlevsel Modlar

Users who are viewing this thread

Party Daily Training
Skillls Matter
BuyPatrols

Sadece bu üç mod açik ve oyuna girerken crash yiyorum?

Buypatrols bu yüzden listede yok. Son versiyon ile Çökme sorunu yaşatıyor.

Vortex ile kurulan modları kaldırınca oyunu açılmayan var mı? Nasıl çözerim bu sorunu?

Save Module Fix isimli modu kurun. Bazı modlar kaydınıza veri işler. Mod silindiği zaman kayıt kullanılmaz hale gelir. Tekrar o modu yüklemeniz gerekiyor.

Sound the Alarm Beta 1.3 ile İşlevsiz durumda çalışmıyor.

Oyunumu Çökerten Modlar
Battle Bandage
Cheer
Stop Conspiracy
Extend Conspiracy
Improved Garrisons
Party Screen Enchancements

Beta 1.3 ile Sorun Yaşamadığım Modlar
Hideout Battle Max Troop
2H Swords on hip
Bannerpeasants
BreakIn
Can't Run Forever
Collision Fix
Developer Console
Diplomacy Fixes
Diplomacy Reworked
Dismemberent
EastSmithing
Enter Castle and City With Horse
EquipmentUpgrader
ExitSettlement
Fight to End Basic
MBFastDialogue
Moblib
Party Daily Training
Party AI Overhaul
Recruitable
Skills Matter
Smithforever
View All Wars
Warband Kilfeed
Cut Through Everyone
FireLord
Armor Does Something

yaklaşık 13-14 tane mod yükledim fakat demirciye gir dediğim zaman oyun takılıp oyundan atıyor crash vermeden nasıl düzeltebilirim
sorunu çözdüm bannerlord tweaks güncellenmemiş sıkıntı o modda eğer oyunun çökmemesini felan istiyorsanız ''hide locked weapons in smelting menu'' ve ''settlement food bonus'' seçeneklerini devre dışı bırakın

Ben birkaç mod denedim ve çalıştı. Daha sonra yüklemek istediğim tüm modları ekledim. Ama bu modları yükledikten sonra oyun açılışta crash yiyor. Modları kaldırdım ancak işe yaramadı. Şuan oyun hiç açılmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Oyun 1.2.1 Beta Hotfix

Crash yemeden hemen önce yüklediğim modlar şu şekilde;
Aragas.SaveMissingModuleFix
Comunity Patch
Diplomacy Fixes
Diplomacy reworked
Hideout battle max troop
Kingdom Creator
Viev All Wars
Cut Trought Everyone
Growup and work
Skills Metter

Düzenleme: Nasıl yaptım bilmiyorum ama oyun çalştı. Muhtemelen modları sildikten sonra bilgisayarı açıp kapattığım için düzeldi. Ancak hala buna hangi modun sebep olduğunu anlamadım. Eğer cevabı bilen yoksa boş vaktimde tek tek kontrol edeceğim.

Last edited:
Yeni güncelleme ile ilgili bir uyum sorunu olabilir. Modları kaldırıp Vortex ile kurun. Ara sıra güncelleme kontrol edin. Tek tek kontrol etmekten daha kolay olur. Beta için bir kaç modun sorunu düzeltildi.

Yeni güncelleme ile ilgili bir uyum sorunu olabilir. Modları kaldırıp Vortex ile kurun. Ara sıra güncelleme kontrol edin. Tek tek kontrol etmekten daha kolay olur. Beta için bir kaç modun sorunu düzeltildi.

Düzelemeyi sizin mesajınızdan hemen önce yapmıştım. Vortex ile deneyeceğim. Teşekkür ederim.

Ben birkaç mod denedim ve çalıştı. Daha sonra yüklemek istediğim tüm modları ekledim. Ama bu modları yükledikten sonra oyun açılışta crash yiyor. Modları kaldırdım ancak işe yaramadı. Şuan oyun hiç açılmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Oyun 1.2.1 Beta Hotfix

Crash yemeden hemen önce yüklediğim modlar şu şekilde;
Aragas.SaveMissingModuleFix*
Comunity Patch*
Diplomacy Fixes
Diplomacy reworked*
Hideout battle max troop
Kingdom Creator
Viev All Wars
Cut Trought Everyone
Growup and work
Skills Metter

Düzenleme: Nasıl yaptım bilmiyorum ama oyun çalştı. Muhtemelen modları sildikten sonra bilgisayarı açıp kapattığım için düzeldi. Ancak hala buna hangi modun sebep olduğunu anlamadım. Eğer cevabı bilen yoksa boş vaktimde tek tek kontrol edeceğim.
Yanlarına yıldız koyduklarım bende sorunsuz çalışıyor vakit kazanmak için denemeye diplomacy fixes ve kingdom creator ile başlamanı tavsiye ederim

Betada mod harici bir sorunda var gibi 1.3.0 gelince aynı modlarla başlayıp oynadığım oyunuma bugün girerken crash alıyorum yeni oyun açabiliyorum ama kayıtlı oyunuma giremiyorum garip moddan kaynaklandığını sanmıyorum bu sefer

Betada mod harici bir sorunda var gibi 1.3.0 gelince aynı modlarla başlayıp oynadığım oyunuma bugün girerken crash alıyorum yeni oyun açabiliyorum ama kayıtlı oyunuma giremiyorum garip moddan kaynaklandığını sanmıyorum bu sefer

Bende aynı sorunu yaşadım. Sürümle alakalı olabilir. Yeni kayıt açmak zorunda kaldım.

Şu modu tam anlamadım. Savaş açmak istediğimizde bayağı nüfus istiyor o kısım tamam da ya diğer krallıklar için de geçerli mi ? Yani savaş açma işini iyice zorlaştırdılar mı ? Ayrıca diğer krallıklar barış teklif ettiği zaman bu mod sayesinde bize para teklif ediyor mu ?( Save zırt pırt bozulduğu için oralara daha gelmedim.)

Back
Top Bottom