Users who are viewing this thread

Svana ile evlenmek için gereken adımları atmadan önce, kadının babasıyla konuşup önce ağabeyime (Nogand) mi yapsak diye konuştum. Babası belli bir para isteyince iptal ettim. Svana'ya gidip evlilğe ikna ettikten sonra babası Godun'a geri dönünce belli bir para karşılığı kızını aynı anda hem benimle, hem ağabeyimle evlendirme teklifini sundu. Görsel bir hata. Teklif kabul edilince evlilik sadece ben ve Svana arasında gerçekleşti. Ekran görüntüsü ektedir.
9D12B8AD789259E4D2D6A122004A0E95ED723C47

ben,bunun aksinin oldugu bi ekran görmedim.en az 20 defa oyunu sıfırdan açıp,svana ile evlendim.evlilik ekranında her zaman hem ben hem kardeşim çıkardı.kardeşimi yada kendimi seçme var orada ama kardeşimi seçmeyi hiç denemedim.her zaman kendimi seçtim,evlendik.bu ekranda sadece benim oldugum olmadı hiç yani bende hep böyleydi.

Dostum bu bug değil orda kızın kiminle evleneceğini seçiyorsun kardeşini seçersen kardeşinle evlenir o kısımda

Bir de rhagea ya gidiyorum aileleri birleştirelim diyorum 1.6.0 a kadar kendisini öneriyordu tamam diyince evlilik gerçekleşmiyordu. Şimdi evlilik gerçekleşiyor ama kardeşimi kaybediyorum onlara gidiyor damat olarak, rhagea güneyin başında kalmaya devam ediyor.

Buraya kadar herşey tamam.

Burdan sonra güney ile ve kardeşimiz ile tüm ilişkiler nötr hiç bişey yokmuş gibi. Sonuçta adam bizim klandan çıktı, bizim klanı güneye almak isteyebilir, saraya veya orduya almak isteyebilir. Ayrıca koskoca kraliçe ile sokakta konuşup lap diye evlenmekte biraz garip...

Diğer husus ise aslında ben rhagea nın kızı ira ile evlendirmek istiyorum kardeşimi ancak mevcut bekarlar arasında seçim sunmuyor şu mu bu mu diye. Burası da muallakta.

Rhagea nın klanı ile ilişkim 21. Daha önce savaştık, Bir kaç bıraktım 5-10 oldu sonra 2 lere düştü hediye verdim soylusunu kurtardım görev yaptım falan 21 oldu. Erkeklerinden birisi savaşta benim okçularım tarafından öldürüldü, lycoan a bağlı 2 köyü yağmaladım, esir aldıklarım oldu. Gelmek istediğim nokta klanda esir aldığım kişiler de ira gibi serbest bıraktığım kişiler de klanın bana bakış açısı olan 21 ile ilişki kuruyor. Aslında hepsinin ayrı ayrı bana ilişki puanı olsa, aynı anda klan ilişki puanıda olup ona göre diyaloglar ilerlese daha gerçekçi olabilir.

Back
Top Bottom