Search results for query: *

• Users: Alganhan
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Alganhan

Pathfinder Society: Years Of The Stolen Storm

"Amerika'da en çok satan masaüstü rol yapma oyunu olan Pathfinder organize oyunları artık Türkiye'de! 2009 yılının Ağustos ayında D&D3.5 oyun tarzını devam ettirme amacıyla piyasaya çıkan Pathfinder RPG, bütün dünyadaki oyuncularını Pathfinder Society oyunları ile bir araya getiriyor. Society...
  2. Alganhan

Roleplay Evreni

Herkese merhaba arkadaşlar yeni bir proje ile karşınızdayım. Öncelikle uzun zamandır forumda aktif değildim ve sanırım da halen öyle olmayacağım. Ancaak hepinize sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Konumuza gelirsek yabancıların tanımıyla RPG, açılımı ise Role Play Game yani Rol Yapma Oyunu (RYO)...
  3. Alganhan

Stygian: Yüce Eskilerin Hükmü: Korku, kaybediş ve delilik üzerine! Türk Oyunu!

Korku, kaybediş ve delilik üzerine bir Lovecraft RYO Merhaba arkadaşlar, “Stygian: Yüce Eskilerin Hükmü” Howard Phillips Lovecraft’ın esrarengiz ve garip boyutlarında geçen, korku içerikli, doğaüstü bir RPG oyunudur. Yüce Eskilerin uyanışından bu yana bir sene geçmiştir ve dünyamız artık ölü...
  4. Alganhan

Xuction - Post Apokaliptik Minecraft Roleplay Game Sunucusu / ÇOK YAKINDA!

Sitemiz Trailer'ın Trailer'ı
  5. Alganhan

Mikrafon & Hoperlör Paradoksu

Öncelikle Merhaba arkadaşlar uzun zamandır uğraşmış olduğum bir olay bu. Öncelikle kullandığım Ses Kartı Realtek ne yazıkki ve ne yazıkki Realtek HD Audio programını kullanmak zorundayım. Sorunum şu aslında sorunum değilde tam bir düşmanım diyeyim; Hoperlörü öne takınca oyunlardan gelen seslerin...
  6. Alganhan

Myth of Ages | Minecraft Hard Rol Sunucusu

Myth of Ages, oyuncular tarafından yaratılmış bir dünyada, Minecraft oyunu üzerinden sürükleyici bir rol yapma deneyimidir. Birbirinden farklı yapıları, hikayesi ve sistemleri tamamen bir numaralı sunucu olmasıyla beraber sadece Myth of Ages sunucusuna özeldir.     Myth of...
  7. Alganhan

Sancak Yapmak & Oyuna Eklemek

Merhaba arkadaşlar bizim youtube kanalımızda bu konu hakkında çeşitli istekler ışığında böyle bir video çekmeyi düşündük. Türkçe olarak böyle detaylı, basit ve video olarak anlatılan bir rehber olmadığından sizinle yaptığımız videoyu paylaşmak istedim.
  8. Alganhan

Internet Sağlayacıları

Bildiğiniz üzere TTNET, Superonline, Fibernet, Uydunet bilmem net gibi çeşitli internet sağlayacıları var ülkemizde ancak herkes en mantıklısını arıyor. Bence böyle bir konu gerçekten forumda lazım olan bir konu. Yaklaşık 2 gün önce bana tavsiye edilen superonline sağlayıcısına geçtim ancak...
  9. Alganhan

Game Of Thrones MMO

Joygame bir oyuna daha imza attı ve GoT dizisinin MMO oyununu öne sürdü. Bu oyun hakkında düşünceleriniz neler acaba? Link
  10. Alganhan

Mana Iksiri | Let's Play Çekimleri | ANKEET!

Mana İksiri, 2014 Nisan ayında Altay Göktan tarafından fikir bazında ortaya çıkıp, 2014 Haziran ayında çalışmalarına başlamıştır. Mana iksiri ekibi, bir çok oyuncudan oluşan kadrosu ile sürekliliğe önem vererek, bu oyuncuların ”Let’s Play” çekimlerini siz oyunseverlere sunan bir topluluk...
  11. Alganhan

Taleworlds Fotoğrafçılık Platformu

Merhaba arkadaş 2013 yazının başında başlamış olduğum fotoğrafçılık sevdamı biraz daha ilerleterek normal düzeyde fotoğrafçılığa başladım. Bir hocamın tavsiyesiyle Alanya Fotoğraf Sanatçıları Kulübüne üye gibi bir şey oldum. Yaşımdan dolayı genç üyelere katıldım.Ek olarak fotoğraf işleme sanatı...
  12. Alganhan

War Of The Vikings

Merhaba arkadaşlar oyun Paradox İnteractive ve fatshark işbirliğiyle piyasaya alpha versiyonuyla sürüldü.Oyun şuan Open Alpha sürümünde ve herkes katılabilir.Bu arada oyun güncellendikçe bilgi ekleyeceğim.Şuan oyun hakkında belirli sayıda kaynak var.Alpha'ya buradan kayıt olabilirsiniz.
  13. Alganhan

7 Days to Die!

7 Days To Die adlı oyunu Minecraft'ın ve İnfestation'un birleşmesiyle oluşmuş güzel bir FPS, Tower Defence, Survival ve Roleplay oyunudur.Tavsiyem Rhinocrunch'ın çektiği bu seri bence şuana kadar çekilen bu oyunun en iyi serisi olmuş.Oyun çıkalı 2 gün oldu ve bu kadar video çekmek gerçekten...
  14. Alganhan

SolForge - Magic: The Gathering'e Rakip!

Merhaba arkadaşlar bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine steadeki f2p SolForge oyununu inceledim oyun gayet güzel.Oyun karşıdaki rakibi elimizde bulunan kartlarla stratejik bir biçimde yok etmek.Oyunda canımız 100 olarak başlıyoruz ve stratejimizi kullanarak rakibimizi yeniyoruz.Oyun şuan her...
  15. Alganhan

RaewnCast Çekiliş [Sonuçlandı!]

Merhaba arkadaşlar cebimde kalan ufak bir miktarlada humblebundle weekly sale alıp çekiliş yapayım dedim.Katılmak isteyenler bu konu altından mesaj atarak veya özelden mesaj atarak katılacaklarını bildirebilirler.Daha çok kişi oyun kazansın diye oyunları ayrı şekilde çekeceğim.Ek olarak başka...
  16. Alganhan

Bilgisayar Almayı Düşünüyorum.

Merhaba arkadaşlar bilgisayar almayı planlıyorumda pek bakan olmadı sanırım donanım yazılıma burayada açıp ayrıntılı anlatmak istedim.Ek olarak 2000-2500 civarı bir bütçem var.Hem oyun oynamak amaçlı hemde çeşitli modelleme,render,kaplama gibi tasarımlarla uğraşmayı düşünüyorum.Sizce casper'ın...
  17. Alganhan

Felsefi Platform

Merhaba arkadaşlar ünlü düşünürlerin,filozofların,siyasetçilerin ve benzeri düşünürlerin sözlerini hem tartışarak veya o cümlenin anlamını ve ordan çıkarılmak istenilen ana düşünce burada konuşup azda olsa tercümanlık getireceğiz.Tabiki bu konu tartışmaya açık bir konu olduğu için aşağıdaki...
  18. Alganhan

TwArtGroup

Merhaba arkadaşlar,bu grup size resim'i editleme konusunda,resim bulma gibi benzeri konularda yardım etmektedir.Ayrıca bu gruba katılarak photoshop bilginizi çoğaltabilir(bir nevi öğrenci) hatta ekibimize katılabilirsiniz.Bu konuya normal bir mesaj atarak yardım isteyebilirsiniz,ayrıca dışardan...
  19. Alganhan

Gezinti.com/ttnet artık güvenli internet!

Evet arkadaşlar ttnet arttık güvenli internet.(!)Hepimize hayırlı uğurlu olsun!
  20. Alganhan

PayByMe Kart

PayByMe adlı kartı bı arkadaşımdan duydum.DenizBank anlaşmalıymış.Bende bir başvuru yapayım dedim.Ancak anasayfadaki kartım nerede butonunu uygulayınca kayıt bulunumıyor.Kartı almadan önce biraz baktım iyi gibiydi fakat.Kart 3 haftadır teslim edilmedi.İletişimden mesaj falan yazdım bakmadılar.Bu...
Back
Top Bottom