PayByMe Kart

Users who are viewing this thread

PayByMe adlı kartı bı arkadaşımdan duydum.DenizBank anlaşmalıymış.Bende bir başvuru yapayım dedim.Ancak anasayfadaki kartım nerede butonunu uygulayınca kayıt bulunumıyor.Kartı almadan önce biraz baktım iyi gibiydi fakat.Kart 3 haftadır teslim edilmedi.İletişimden mesaj falan yazdım bakmadılar.Bu kart hakkında ayrıntılı bilgisi olan var mı?Yani benim gibi bir durumda olup sonradan almış olan var mı?İninial kart var o nasıldır?O biraz daha masraflı ama bu daha iyi gibi geldi.

http://payby.me/prepaid/

Ayrıca böyle siteler var insanlar şikayet etmiş pay by me'yi ancak bu o paybyme mi anlayamadım.

http://www.alosikayet.com/tag/pay-by-me-topluluk

Ayrıca avea iş ortağı sitesinde böyle bir bilgi var.

https://www.aveaisortagi.com/tr-TR/AveaIsOrtaklari/PayByMe

Paybyme Kart gerçekten çok güzel birşey; İstediğin kadar yükle, istediğin kadar harca, abonelik sistemi yok, aylık ödemesi yok. İnternet üzerinden alışveriş yapan herkesin böyle bir karta sahip olması gerektiği kanaatindeyim.

İninal Kart'ta Paybyme kartın aynısı gibi. Tek fark daha fazla anlaşmalı yeri olması ve daha masraflı olması. Örneğin alırken 5TL kart ücreti ve 25TL yükleme yapmamız gerekiyor, ayrıca her ay komisyon olarak 1TL kart bakiyesinden düşüyor.

Kısaca; İninal kart çok daha kaliteli ancak ufak bir masrafı var, Paybyme ise masrafsız ancak anlaşmalı olduğu yer çok az. Şahsen bende her iki kartta var. Paybyme'in alışveriş yaptığım sitelerle şuanlık anlaşması olmadığı için, İninal'ı kullanıyorum.

PayByMe gelmeyince bende ininial aldım.Biraz pahalı ama steam anlaşmalı hem başka birsürü indirimli yer var.Migrostan 30 tl karşılığında alınabiliyor 5lira kart ücreti 25 lira bakiye -1 kesiyor içinde para olursa aylık.Kart alınırken biraz masrafa giriyor onun dışında karta her para yükleyişinizde 1-2 lira arası masraf kesiliyor.Gerçi biraz pahalı ama herzaman oyun almıyoruz =D PayByMe gelirse onuda kullanırım.

Paybyme kart hakkında söylediklerimi geri alıyorum. Tamamen kalitesiz iş yapıyor Denizbank.

Bugün karta yükleme yapmaya gittim, taktım Atm'ye kartı, şifremi istedi. Sanıyordum ki E-pin kodunun son 4 rakamı şifrem, meğer kart numarasının son 4 rakamı şifremmiş. Neyse yazdım E-pin kodunun son 4 hanesini, hatalı şifre dedi, tekrar deneyip yanlış girince de karta el koydu Atm. Eve geldim, müşteri hizmetlerini aradım; "Kartınızın geri iadesi olamaz, yeni kart çıkartabilirsiniz" dediler. Zaten yedek kartım vardı, aldım onu tekrar yükleme yapmaya gittim Atm'ye. Bu seferde 25 lira yükleme yapmak için 20 lirayı verdim, aldı. Fakat 5 lirayı bir türlü almadı, öyle çevirdim böyle tuttum derken bir türlü kabul etmedi banknotu. Geldim eve başka bir banknot aldım, tekrar gittim Atm'ye; Bu sefer de "sistem arızası oluştu" dedi ve bir türlü kartımı kabul etmedi.

Öyle işte, bunlar gerçekten kalitesiz işler.

Ayrıca hâla Steam, Origin vb. platformlarla anlaşmadılar.

İninal karttan şaşmayın derim. Biraz tuzlu kaçabilir ancak sağlam iş yapıyor adamlar.

lolde kullanılıyormu ? Anlaşmalı olmayan yerden mobil seçeneği tıklayın diyor.Yani Paybyme seçeneği yoksa direk mobil ödeme yapar gibi yapıyorsunuz işleminizi

Back
Top Bottom