Game Of Thrones MMO

Users who are viewing this thread

Oha :O

Başka söz yok. Yemin ederim sabah akşam oynarım lan.

Edit: Şu tanıtım videousu izledim biraz grafikleri ve oynanışı fena değil gibi. Bir de tarayıcıda olacak diyor o nasıl olacak?

trailer pek olmamış gibi hem de Joygame. Umarım hayal kırıklığı olmaz

Ya tarayıcıda çıkarsa zaten pek birşey beklemek gerekmiyor ki.

EmrehaN said:
Parayı basanın iyi olacağı oyunları hiçbir zaman sevmemişimdir, bir GoT oyunu olsa bile.
Pay2win tipi oyunları oldum olası bende sevmemişimdir.Archeage gibi bir kalitenin bu yönde ilerleme kaydetmesi de şaşırtıcıydı.

Joygame'in Son Savaşçı mı Son Kehanet mi? Öyle bir mmorpg yapımı vardı,onunla bayağı zaman geçirdim,oyun güzeldi fakat bir süre sonra f2p döndü pay2win'e,sıktı tabii.
Wolfteam'da yedi yaşındaki çocuk bile nakit çekiyorsa ve bu çocuklar binlerce ise Joygame bunu fırsat bilerek GoT'a da aynı sistemi getireceğinden eminim,vurgulamak istediğim firmanın bu sistemi çok farklı yollardan kullanarak kazancı daima ön planda tutma isteği.

Yeni bir P2W'e hoş geldiniz. 5000 Türk Lirası yatırıp oyunun en güçlüsü olmak istiyorsanız bu linke

Daha öncede GoT oyunu yapıldı. Animasyonlar, grafikler falan çok kötüydü ama hikayesi sebebiyle oynanabilirdi.

1 milyon kere gameoftırons.

Redstone Knight said:
Yeni bir P2W'e hoş geldiniz. 5000 Türk Lirası yatırıp oyunun en güçlüsü olmak istiyorsanız bu linke

Daha öncede GoT oyunu yapıldı. Animasyonlar, grafikler falan çok kötüydü ama hikayesi sebebiyle oynanabilirdi.

Telltale Games'in gideceği yer var,gitmeyeceği yer var.Joygame iyi bir çalışma çıkarmıştır umarım.

Ohoo siz uyuyorsunuz. 2 yıldır mı ne var bu. Merakla bekliyordum ama hiçbir bilgi kırıntısı olmadığı için beklemekten vazgeçmiştim.

Sewerus said:
Redstone Knight said:

Telltale Games'in gideceği yer var,gitmeyeceği yer var.Joygame iyi bir çalışma çıkarmıştır umarım.

Sadece Telltale yapmadı. Çıkmış 4 oyunu var Game of Thrones'un. 2 tane de çıkacak. Bununla 3.

Başlığı görünce korkmuştum konuya girip joygame'i görünce korkudan küçük dilimi yuttum, GoT'u bununla tanıyacak ufaklar. Sonra "Bizim oyunun dizisi çıkmış biliyor musun?" Daha sonra "Bizim oyunun dizisinden sonra kitabı da çıkmış biliyor musun?"
Zaten oyundan da pek bir şey beklemeyi düşünmüyorum, isim hakkını neden verirler ki Joygame gibi bir firmaya? Cevap: Para.

Oha oyunun kitabını çıkartmışlar, demekki güzel oyunmuş o.o

http://www.idefix.com/kitap/buz-ve-atesin-sarkisi-1-kitap-taht-oyunlari-tek-kitap-george-r-r-martin/tanim.asp?sid=IG8YFVMSCO3OJOBRP6TV
--
Edit:
Sewerus said:
Buna inanmakta gerçekten güçlük çekiyorum.
:lol: Lütfen bunu benle aynı amaçla yazdığını söyle...

Bound Sentinel said:

http://www.idefix.com/kitap/buz-ve-atesin-sarkisi-1-kitap-taht-oyunlari-tek-kitap-george-r-r-martin/tanim.asp?sid=IG8YFVMSCO3OJOBRP6TV

Sewerus said:
Bound Sentinel said:

Sen öyle de yada deme mutlaka bunu diyen çıkacaktır.

kahrolsun.jpg

Adam gibi bir yapımcı yapsaydı keşke. Tanınmamış yapımcılar daha iyi şeyler yapıyor bence Joygame gibilerden.

Ya joygame wow alsa onu da mahveder. Firmanın dümbüklüğü. Geçmiş olsun şimdiden, findecano haklı. Çoluk çocuğun tâbi olduğu firmada got gibi bir dizinib mmosu yapılırsa ne olacağı belli zaten. Dahası tarayıcı tabanlı -olmasa da fark etmez- mmodan iyi birşey çıkmaz. Zaten mmorpg değil, mmo.

Ha bir de proje ortaklarından birisi de -allah belasını versin- bigpoint. S1914'de Game Operatör olduğum için biliyorum onun nasıl bir illet olduğunu.*

*Basitçe şöyle özetleyeyim; supremacy 1914de her kullanıcının sadece 1 hesabı olmasına izin veriliyor. Biz GOlar da oyunlara birden fazla hesap kullananları bulup uyarıyoruz, hangisini kullanacaksınız söyleyin diğerlerini silecez söylemezseniz hepsini sileriz diyoruz. Hesap silme direk oyununun hesabını silmek demek. Biz hesabı siliyoruz ama oyuna s1914.comdan değil bigpointten girenlere hiç etki etmiyor. Yani biz adminler olarak bigpointten giren oyunculara müdahale edemiyoruz. Dağ gibi açıklık yaratıyor. O yüzden nefret ediyorum bigpointten.

Ha firma hatası da var. Ama para kazanmak daha cazip geliyordur tabii.

Back
Top Bottom