SolForge - Magic: The Gathering'e Rakip!

Users who are viewing this thread

header.jpg

Merhaba arkadaşlar bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine steadeki f2p SolForge oyununu inceledim oyun gayet güzel.Oyun karşıdaki rakibi elimizde bulunan kartlarla stratejik bir biçimde yok etmek.Oyunda canımız 100 olarak başlıyoruz ve stratejimizi kullanarak rakibimizi yeniyoruz.Oyun şuan her girişte sanırım belirli bir paket ve para veriyor.Oyunda market sistemi mevcut.Ana menüye bakarsak yakında turnuvalar ve ilerlemeli bölümlerde gelecek!Oyun dört tane taraftan oluşuyor;Alloyin , Tempys, Nekrium ve Uterra

Alloyin;

Alloyin tarafı daha çok teknolojik silahlarla donanmış durumda.Teknolojik askerler ve makineler kullanıyor.

Tempys

Tempys tarafına daha çok vahşi ırk diyebiliriz.İçerisinde büyücüler, vahşi insanlar ve sıradışı büyüler mevcut.

Nekrium

Nekrium tarafı karanlık taraf canavarlar, cadılar , iskeletler, zombiler gibi üyeleri bünyesinde barındırıyor.Elbette bunda da çeşitli büyüler mevcut.

Uterra

Uterra daha çok doğayla iç içe hayvanlar , elf gibi canlılar bu tarafta mevcut ve benim en sevdiğim taraf neredeyse.

Dediğine katılıyorum.Fakat bizzat turnuvalara katılmış birinin dediğini yazdım yani bende.Dediğine katılıyorum.Oyun daha sonuçta gelişecek daha yeni çıktı ve her gün yeni şeyler ekleniyor.Bakalım güzel bir kart oyunu olabilecek mi. Ancak her şeyin bir ilki vardır.

Hayır, her gün dediğim gibi 10 karakter paketi ile para geliyor.Para ile de 2 tane küçük paket satın alabilirsin.Onlardan da 4 tane çıkıyor sanırım.Yani gerçek para pek mühim değil bu oyunda.Hayır bu arada.

Back
Top Bottom