Başka oyunlardan ekran görüntüleri

Users who are viewing this thread

UMR

Sergeant Knight at Arms
C&C 3 Tiberium Wars:

Burada 25 tane "planetary assault carrier" yapmıştım. Bunların hepsi 8'er küçük uzay gemisi taşıyor (25x8=200). Süper hava üstünlüğü. Tabi başka şeyler de vardı, sadece havayla olmaz.

Burada ise düşman yoktu. 5,10 veya 15 dk. içerisinde "scrin-brutal-streamroller"ın gücünü görüyoruz. (oraya 250'yi aşkın birim var)

M 2    Total      War :

Bunda ise son 100 kişiyi birkaç kişiyle temizledim.

TW oyunlarına hasta oluyorum.  :smile: (total war, tiberium wars... bakalım başka neler çıkacak)

The Tarjistic Creature said:
Ya aslında ben ilkeli bir psikopatımdır o kadar kötü değilim ben ya :neutral:

sen yine de şuna bi bak  :grin:

http://www.gayet.net/testCenter.ovt?testId=18000000000000298

Suçlu
Söylemeye dilimiz varmıyor ama önceki hayatınızda suça oldukça eğilimli biriydiniz siz. Bir hırsız, katil ya da dolandırıcı olmanız çok mümkün görünüyor. Çok zeki olduğunuz su götürmez bir gerçek ama zekanızı insanlığın iyiliği için ya da başka bir takım hayırlı işlere kullandığınızı söyleyemeyeceğiz. Nerede bir alicengiz oyunu, nerede bir katakulli, siz derhal orada bitiyordunuz. Bir takım “kötü alışkanlıklar” a karşı koyamıyordunuz. Heyecanı, tehlikeyi ve adrenalini seviyor, “herkes” gibi bir hayat sürmeyi reddediyordunuz. Muhtemelen çevirdiğiniz işlerden epeyce para kazandınız ve bolluk içinde bir hayat sürdünüz ama büyük olasılıkla hayatınıza son veren şey de yine sürdüğünüz hayat şekli oldu. Ve şimdi, bu günlerde arada bir içinizden yükselen ve size tuhaf şeyler yapmanızı öğütleyen karanlık seslere kulak asmamalısınız. Ne de olsa içinizde bir yerlerde hâlâ küçük bir suç makinesi uyuyor olabilir!

Oha ama :razz:

Ehuehuehu!Orada ''Ne zaman öleceksiniz?'' diye bir test gördüm ehuehuehu!Adamlar kendilerini aşmışlar :mrgreen: :mrgreen:

Diril eyyy konuu!!!!!!

birkaç resim göndermek istedim...Oyun forumu olduğu belli olsun dimi...

Rise & Fall: Civilizations at War'dan

Orduyu toparladık,hadiyn sefere! (Roma vs Mısır)

dsfsdfdsf.jpg

Orduları Kapıştırırken

fdggf.jpg

Ve mısırdayız :lol:

msrda.jpg

Back
Top Bottom