The Lunar War - Ay Savaşları - Küçük ülkeler eklendi!

• Thread starter Antifiriz_khergit
  • Start date

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Rize'a bir soruyum bakeym :smile:
%2719365 anket yapar. benden demesi, sizde gidin ing forumda oy kullanın. anket yaparsa.

bal beteklerim benim ay düzgün konuşun ayolll millet sizi top zannedecek

lordum edizim gülüm yok bişey bu bu arkadaşların arasında olan bi diyalog şekli yok yani bişey gülümmm işine bak tatlım tamammı? mucx

İşte Gerçek ;

178104.JPG

Bu beni daha sessiz olsun umut yok, ancak güzel bir iş çeviri, Antifiriz, teşekkür yaptı! (Sana, ben türk konuşamıyorsanız yaptığını düşünüyor :lol:)

Kötü türk, Google, çevirmen yabancı dil konuşmak için en iyi yol değildir dilerim.

Rize said:
Bu beni daha sessiz olsun umut yok, ancak güzel bir iş çeviri, Antifiriz, teşekkür yaptı! (Sana, ben türk konuşamıyorsanız yaptığını düşünüyor :lol:)

Kötü türk, Google, çevirmen yabancı dil konuşmak için en iyi yol değildir dilerim.
,
Nalet Olasıca Google Translate

English:Goddammn Google Translate  :lol:

Rize said:

Aww i cant understand :smile: you can write in english :smile: writing in english better than using google translate :smile:

Su bayrakları cevireceğim yakında hepsini.
I will prepare all of the flags soon.

Duble post!
iki devlet daha (yeni avrupa konfederasyonu [yak] ve yeni japon imparatorlugu [yjı]) çevirdim.
I translated two more nations.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom