The War Z | Zombie MMO RPG

Users who are viewing this thread

Dies Irae said:
Vasi oyun bende de var da hiç heves edip oynamıyorum şu aralar , birlikte takılabiliriz istersen
Çok iyi olur ya. Loot loot nereye kadar. Birileriyle oynamanın keyfine 1 kere varabildim şimdiye kadar. Bir daha bir araya gelemedik.

Vasilidean said:
Dies Irae said:
Vasi oyun bende de var da hiç heves edip oynamıyorum şu aralar , birlikte takılabiliriz istersen
Çok iyi olur ya. Loot loot nereye kadar. Birileriyle oynamanın keyfine 1 kere varabildim şimdiye kadar. Bir daha bir araya gelemedik.
En büyük çantanın içini tıka basa doldurup safe zone'a 2 adım kala olunce.sogumustum oyundan :grin: konuşalım ayarlayalım oynayalım o zaman

Oyuna giremeyen arkadaşlar üzücü bir haberim var. Oyuna geniş çaplı bir hacker saldırısı olmuş kayıtlı birçok hesap bu saldırıdan etkilenmiş sanırım.

http://forums.thewarz.com/

Goliath. said:
War Z Türkiye'ye geliyor ;

http://aliveingames.com/haberler/4204-warz-turkiye-ye-geliyor-ozel-roportaj/

1 Nisanın ta kendisi oradaki anlatılanlar.Altada düşmüşler notu :sad:

Mysterion said:
Oyuna giremeyen arkadaşlar üzücü bir haberim var. Oyuna geniş çaplı bir hacker saldırısı olmuş kayıtlı birçok hesap bu saldırıdan etkilenmiş sanırım.

http://forums.thewarz.com/

Evet, maalesef ki öyle.

Hack halen oyunun içerisinde alphadan beri oynuyorum iyice soğudum artık.

Belki uzun bir süre sonra dönerim

Düşünsenize blazer m107 falan biriktiriyorum hack adam seni 500 metreden tabanca ile öldürüyor !!!!

:smile:

Oyunu daha demin aldım bana rehberlik edebilecek birisi varmı ? :smile:
Oyuna girerken haber verirseniz sevinirim steam: mrtrojand

No,

Klaups Chamask said:
https://account.thewarz.com/account/getsteamkey.php

Kullanıcı adı olan yere kaydolduğun hotmail'i yaz.

Tabi ilk başta oyunu alıp bir hesap kurman gerekiyor. Kurduktan sonra buradakini yaparsın.

Görüp göreceğiniz en iğrenç oyundur, her şeyi çalıntı oyunla ilgili vaat ettiklerinin %90'ı yalan ve yeni yalanlarda söylemeye devam ediyorlar. Gidin DayZ alın bunun yerine, ben bir DayZ fanboy değilim şey yapmayacağım ama iki oyunuda oynadım ve DayZ rahatlıkla 1000 basar. WarZ'nin resimler Walking Dead'ten çalıntı fikir ve oynanış DayZ'den çalıntı. Yani tamam başka yapımcılar esinlenebilir ona lafım yokta bütün fikri alıp üzerine hiç bir şey eklemeden yeni bir oyun diye sunmaları büyük terbiyesizlik. Bu konu hakkında isteyen herkesle tartışabilirim WarZ'yi savunmaya kalkan. İşe yaramaz, para kaybı. Bu oyunun hala satılması bile şaşırtıcı ya.

Arkadaşım DayZ bir mod, bunun farkındasın değil mi? Belli bir başlangıç bütçeleri yok hiç bir şeyleri yok adamların. WarZ ise full bütçesi olan ve güya DayZ çıkmadan önce yani şu andan 2 yıl önce tasarlanmaya başlanmış bir oyun. DayZ Standalone olarak geliyor ayrıca, orada oyun motorunu bile değiştiriyorlar. He o zamanda zombiler şimdi ki gibi olursa bir şey diyemem, gerçi ilk çıktığında Alpha sürecinde olacak ama olsun.

DayZ standalone 'da benim gibi pek çok oyuncunun tek  bir beklentisi var o da zombilerin düzgün saldırması. Şahsi düşüncem zombiler eskisi gibi olursa pek çok kişi oynamayı bırakacak. Onu geçtim eğer DayZ yapımcısının bütçesi olmasaydı animasyonları nasıl yaptıklarını sen biliyorsundur yapacakları para olmazdı. Hepsini geçtim ben çalıntı, alıntı vs laflarına bakmıyorum. WarZ çıktığında da Alfa olarak çıktı. Ben DayZ 'den alıntı bir şey göremedim. Ha alıntı diye zırvaladığınız koşma yürüme ise DayZ 'de çalıntı hacı kusra bakma.

Gargoyle said:
Görüp göreceğiniz en iğrenç oyundur, her şeyi çalıntı oyunla ilgili vaat ettiklerinin %90'ı yalan ve yeni yalanlarda söylemeye devam ediyorlar. Gidin DayZ alın bunun yerine, ben bir DayZ fanboy değilim şey yapmayacağım ama iki oyunuda oynadım ve DayZ rahatlıkla 1000 basar. WarZ'nin resimler Walking Dead'ten çalıntı fikir ve oynanış DayZ'den çalıntı. Yani tamam başka yapımcılar esinlenebilir ona lafım yokta bütün fikri alıp üzerine hiç bir şey eklemeden yeni bir oyun diye sunmaları büyük terbiyesizlik. Bu konu hakkında isteyen herkesle tartışabilirim WarZ'yi savunmaya kalkan. İşe yaramaz, para kaybı. Bu oyunun hala satılması bile şaşırtıcı ya.

20120707211059144.gif

Gargoyle said:

Hiç dayz oynamadığım çok belli. Dayz deli gibi oynuyordum zombiler evin içinden geçiyor kafasına sıkıyorsun yanından geçip gidiyor. çantanı yere koyuyorsun bug'a giriyor. Önem alınamamış bir hack problemi var.

Pardon ama o zaman Call of Duty de Medal of Honor özentisidir ikside savaş oyunu . aralarında 4 yıl var. Şu işe bak ikiside 2. dünya savaşı. Bu oyunlar taklit olamazlar . Kinght Online ve Silkroad gibi. Konu aynı ama içi farklı ikisinide oyna dayz çok eksikli bir MOD.

Biraz değişik olucak ama, o kadar "DayZ'yi aldığıma pişman oldum" tarzı mesajlar attıktan sonra tekrar DayZ başladım. Ve aslında "War Z'yi aldığıma pişman oldum" demeliyim. Survival olsun, looting olsun, teamwork olsun, her türlü DayZ daha çok sarıyor. İrili ufaklı buglar var evet, ancak whitelist mantığında bir sunucuya kayıt olduğumdan beri (yaklaşık 3 hafta) bir kere bile hile veya bug kurbanı olmadım. Yahu ortada boş boş koşturmak bile eğlenceli geliyor DayZ'de. Ayrıca oyunun bug kısmına gelirsek, şuana kadar hiçbir oyuna yapılmış hiçbir mod mükemmel olmadı. Standalone üzerinde çok uğraşıyorlar. Ortaya "mükemmel" i sunacaklarını düşünüyorum. Birçok kişinin düşüncesinin aksine bence PVP'si bile daha güzel DayZ'nin.

Back
Top Bottom