The War Z | Zombie MMO RPG

Users who are viewing this thread

Gargoyle said:
Gerçekten yorumlarımı anlayamayacak kadar salak olduğuna inanamıyorum... :roll:

Sende hala o çalıntı bu çalıntı diye sidik yarıştırarak zeka geriliğini bize gösterdin zaten. Zeka geriliği olan bir insanın sen salaksın demesinden ne çıkarsa işte..

2 oyununda konusu aynı, "Zombilerin verdiği tepkiler aynı" yada "HUD aynı!" diyorsunuz anlamadım. Day Z'de Zombiler insan gördüğünde kovalıyor diye War Z yapımcıları, Zombileri insan dostu yada ne biliyim insan görünce dans etmeye başlayan npc ler olarakmı yaratacaktı? ne bekliyorsunuz ki, Zombi lan bu tepkisi tabiki aynı olacak oyunlarda. Ha bahsettiğiniz AI ise, ikisindede fazlasıyla bug var zaten AI olarak.

Bide silah olayı var, Day Z'de G36, H&K silahları yada başka silahlar kullanıldı diye War Z yapımcıları Işın kılıcımı verecekti elinize silahlar aynı olmasın diye? Oyunu beğenmeyebilirsiniz, hatta insanlara almayın beyler vesaire diyebilirsiniz ama silahları DayZ' den çalmışlar G36 kullanamazlar! yada HUD aynı!!!1 derseniz komik olur HUD dediğin kıçı kırık ekranın ortasındaki bi + işareti.

Bak şimdi anlaması çok basit ama ben birde bebek adımlarıyla anlatayım. Şimdi gerçek hayatta mesela 200 silah var değil mi? Evet. DayZ'de bu 200 silahtan sadece atıyorum 30 tanesi var hepsi yok değil mi? Tamaaam bunuda anladık problem yok. Peki WarZ'de neden aynı DayZ'deki gibi bu 200 silahtan sadece 30 tanesi var? Ve niye bu 30 silah DayZ'dekilerle aynı silahlar? Şimdi buraya kadar benimle birlikte gelemeyip anlayamamış olanlar için birde örnek vereyim...

DayZ'de 30 silah var tamam değil mi? Bu silahlar AKM, g36 falan filan buraya 30 tane silah koyun işte. Ama gerçek hayatta 200 silah var unutmayın tamam mı? Şimdi WarZ'ye bakalım oraya 30 silah koyacağız ya 30'unuda DayZ'deki silahlar listesi varya onun birebir aynısı olacak şekilde koyun. Heh artık şimdide anlamadıysanız mental bir probleminiz vardır herhalde, ben bir yorum yapamayacağım yani.

@Dombra

(Senin üslubunda konuşacağım bende)

Lan ben sana zombiler DayZ'de saldırıyor WarZ'dede saldırıyorlar çalıntı bu!! Mu dedim dümbük? DayZ'de zombilerin mesela seni farketmesi için çıkardığın ses ve bulunduğun ortama göre görünebilirlik şeyin var anladık değil mi burayı? He işte WarZ'de bu sistem birebir aynısı onu diyorum tamam mı? Anlayabildin mi? Buraya kadar benimle misin? He tamam o zaman bir dahaki sefere polemik çıkartmaya çalışacaksan karşındakinin yorumunu düzgün okuda böyle salakça bir duruma düşme tamam mı canım? Hadi görüşürüz.

Edit:
Risenfaw said:
Amerikanın bu işe bir el atması gerek artık

Hop! Okuduğunu algılayamayan ama yinede dalga geçmeye kalkıp kendisine k*çımla gülmeme sebep velet sayısı 5 mi oldu seninle birlikte kaç oldu? Saymıyorum artık. (Bu cümleden çıkaracağın sana k*çımla gülüyorum, o derece salaksın, yazayım dedim hani cümle çok kompleks gelir anlayamazsın falan.)

Erozbey said:
Gargoyle said:
Gerçekten yorumlarımı anlayamayacak kadar salak olduğuna inanamıyorum... :roll:

Sende hala o çalıntı bu çalıntı diye sidik yarıştırarak zeka geriliğini bize gösterdin zaten. Zeka geriliği olan bir insanın sen salaksın demesinden ne çıkarsa işte..

Çattık ya. Evladım ben sana WarZ'nin 60 tane kötü şeyini sayıyorum sen bana 2 gündür çalıntı konusuyla geliyorsun. Öbürlerinede bir şey desene? Hem benim anlamadığım şey oyunun yapımcıları kendileri kabul ettiler bu durumu sen hala neyin kafasını yaşıyorsun kimin avukatlığını yapıyorsun burada? Kalkmış birde bana sidik yarıştırıyorsun diyor ya.

Yapımcılar kendileri WarZ'nin DayZ'ye neredeyse her yönden benzediğini kabul ettiler, hatta çalıntı falan filan demesinler diye WarZ'nin iki yıl önce yapılmaya başlandığını (yani DayZ mod olarak çıkmadan önce) söylediler hatta bir ara asıl çalıntı olan DayZ'dir bile demeye kalktılarda öyle ufak bir imada bulunduklarında bile büyük tepki gördükleri için o kadar ileri gidemediler yalanlarında. İnternette hepsi var adam kendisi açıklama yapıyor sen hala neyine sidik yarıştırıyorsun ya?

Neutron!1! said:
Silahlar bizim memleketteki silahlara benziyo. Ulkeyi satmis tayyip

Heey Alperen'di dimi? Çok komik olmuşsun ya sen heh heh heh ne güldüm ama. Ya valla şöyle bir mesajı okuyup algılayamayan ama hala kalkıp aptal saptal yorum yapan veletleri gördükçe içim gidiyor böyle eğitim sistemimizden, senin gibileri doğuranlardan falan baya nefret ediyorum. Hatta bazen o kadar sinir oluyorum ki Türk olduğuma pişman oluyor gibi oluyorum, ATAM olmasada olurdum gerçi ama neyse. Git şuradan daha fazla rezil olmadan Allah için ya. Bir okuduğunu anlamayı öğren, beceremiyorsanda karşındakinin ne dediğini algılayamadan laf yetiştirmeye çalışıp cehaletini sergileme.(okuma-anlama konusunda, basmaz diye yazayım dedim)

Dr_066302_792573.gif

tumblr_mgr2f3zTwu1s0sr22o1_250.gif

Gargoyle , aslına bakacak olursan bence de DayZ , WarZ den çok daha orjinal bir oyun.

Fakat , ben seni anlamış değilim.Bir şeyi ispatlamaya yada savunmaya çalışırken insanlara hakaret etmenin seni daha üst bir noktaya taşıdığını düşünüyorsan , fena halde yanılıyorsun.Ayrıca , bu olayı bu kadar abartarak devleti meselesi haline getirmen de garip doğrusu.Millete sacma sapan laf etmeden önce kendi hareketlerine bak bir.Çünkü sana k*çımla gülmeme sebeb oluyorsun.

İki gündür oynuyorum. Sonunda bi sopa buldum :grin:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=138505414#_=_
EDİT: https://account.thewarz.com/account/getsteamkey.php Arkadaşım buradan Steam Key'e çevirecek. Bu site güvenli mi ? Daha önce kullanan oldu mu ?

Bende DayZ almayı düşünüyorum fakat hile sorunu çok fazla diyorlar. Erozbey'de sunucusunu o yüzden kapatmış. Sanırım.

Oyunun almaya değer olduğunu düşünüyorum fakat tam olarak emin değilim işte. Almalı mıyım ?

Birde telefondan alacağım. Steam'dan alamadığım için kendi sitesinden alacağım. Ordan verdikleri keyi Steam'da kullanabilir miyim ?

Edit : Win7 kurmak istemiyorum , XP'de çalışıyor mu oyun ? Sitede sadece Vista ve Win7 varda.

Hile sorunu ne oldu bilmiyorum.İki oyunu da uzun süredir oynamıyorum.Oyunu alırken beklediklerimi karşılamadı bence.Sen nasıl bir şey umuyorsun , bilmiyorum.Teflondan aldıktan sonra verdikleri key Steam key'i dir sanırım.Olmasa bile ,

https://account.thewarz.com/account/getsteamkey.php

Bu adresten , e-mail 'ini yazarak key'ini alabiliyorsun.Ben öyle yapmıştım.O zaman oyun steamde değildi.

Oyunu aldım az önce. Şimdi siteden 10 mblik web setup indiriyorum.

Bugün değilde , yarın oynayabilirim. Oynamak isteyen var mı ?

Şimdi ceza yiyecem ama :

Sound error' An invalid object handle was used.'..\GameEngine\fmod\SoundSys.cpp' at line 578

Herhangi bir servere girer girmez böyle bir hata alıyorum. "'..\GameEngine\fmod\SoundSys.cpp'" bu kısım tam böyle olmayabilir ama soundSys.cpp yazıyordu orası aklımda kaldı, birde at line 446 idi sanırsam.

Oyunda mağazada falan itemler kırmızı gözüküyordu. Hiç bir item gözükmüyordu.

Back
Top Bottom