Currently viewing this thread:

• Kun
OuyqJN.png

OuSJyp.png

Ouy2cP.png
OuSJyp.png

OuyekY.png

Ouy3a0.png

OuyFu6.png

Last edited:

Mangudaii

Sergeant Knight at Arms
WBWF&SNWVC
Önce ki klan konunuza yorum yapıp hatırlattığımı düşünüyordum. Fakat anladığım kadarıyla görmemişsiniz. Yine aynı yazıyı buraya yazayım.

''Yaptığınız maçları eksiksiz girmişsiniz fakat nedense Kingdom of Vizara ile yapılan yenildiğiniz maçın skorlarını yazmamışsınız, unuttuğunuzu varsayıyorum. Buyrun şu şekilde; Kingdom of Vizara 20 | 7 Warriors Of Araluen''

Mangudaii

Sergeant Knight at Arms
WBWF&SNWVC
Her ne kadar şahsi olarak cevap vermeme değmeyecek birisi olsanda en azından Whalterın cevaplarını bırakıyorum.
"O maçta oynayan iki kişi aimbot kanıtı ile banlandığı için olabilir mi? TR sunucularından... :smile:"
''Her ne kadar şahsi olarak cevap vermeme değmeyecek birisi olsanda'' demişsin.

Şu ortamda kimseyle bir düşmanlığı olmayan birisiyle senin düşmanlığın varsa bu senin sorunundur.

Ayrıca bir Piyade maçında neyin Aimbotundan bahsettiğinizi anlamadım.

Ayrıca bunu bana hile kullanıp hile dağıtan, durduk yere P.K serverlerine insanlar oynamasın diye DDOS atan birisinin söylemesi çok ironik değil mi? :grin:

Maçı yazmayacaksanız saçma sapan bahaneler üretmeye çalışmayın.

Dediğim gibi daha fazla uzatmayacağım, söyleyeceklerimi söyledim.

Gerisi sizin, hatta pardon ''sizin'' demeyeyim. Klan üyelerinin hepsi bundan habersizdir.

Gerisi senin onuruna kalmış, iyi günler.

Last edited:

Mangudaii

Sergeant Knight at Arms
WBWF&SNWVC
Şahsen ben seni zaten muhattap almıyorum, bizimle daha önceden maç yaptığınız için bunları söyledim ve söylediğim her şeyin arkasındayım.

Şunları şuraya bırakıp bir daha sana bir şey söylemeyeceğim.

'Hilenin tek adresi olan Calphalon/Zwarte' buna yazdığın cevabı umursamayacağım.
Cevap bile vermeyeceğim, her şey bu ekran görüntüleri ve videoda mevcuttur.

Şahsen ben seni zaten muhattap almıyorum, bizimle daha önceden maç yaptığınız için bunları söyledim ve söylediğim her şeyin arkasındayım.

Şunları şuraya bırakıp bir daha sana bir şey söylemeyeceğim.

'Hilenin tek adresi olan Calphalon/Zwarte' buna yazdığın cevabı umursamayacağım.
Cevap bile vermeyeceğim, her şey bu ekran görüntüleri ve videoda mevcuttur.
Ağlama duvarı mı burası? S**** git başka yerde yap tatavanı tanıtım kirletme.

Mangudaii

Sergeant Knight at Arms
WBWF&SNWVC
Ağlama duvarı mı burası? S**** git başka yerde yap tatavanı tanıtım kirletme.
Sırf küfür etmek için kullanmadığı hesabına giriş yapıp bana hakaret etmeni çobanın söyledi sanırım :grin:

Ayrıca tanıtımı kirleten siz ikinizsiniz. Ben buraya her şeyi söyleyerek kanıtlayarak geldim.

''Ağlama duvarı mı burası?'' demişsin. Fakat 20 - 7 yenilen klan sizin klanınızdı. Bunu maçlarımız kısmına yazmamışsınız. Bu yüzden kim ağlıyor diye kendinize bir sormanız gerekiyor.

Ayrıca Vizara'da benim bulunduğum zamanda ve sizinle maç yaptığımız dönemde tekrar ve tekrar söylüyorum, sanırım anlamıyorsunuz. Hiçkimse de hile yoktu.

Gerçekten bir bahane bulacaksanız bile doğru düzgün bir bahane bulmalısınız.

Ki zaten oyuna yeni başlamış insanları klana alıyorduk hep öyle devam etti.

Şu zamana kadar bulunduğum klanların hiçbirinde oyunu çok iyi oynayan insanları şahsen davet etmedim, hep yeni başlamış oyuncuları oyuna kazandırmaya çalıştım.

Şimdi de bunun altına yine imalı imalı tepeden konuşmalar yazacaksınız.

Yazmaya devam edin.

Vizara ne ve sen kimsin en ufak bir bilgim yok, olması da gerekmiyor açıkçası. Draka dostumdur tanıtımda aptalca yazılar yazıp kirletmen hoşuma gitmedi, sürdürme. 12 saat içerisinde yazdıklarımı kaldıracağım zaten.

Mangudaii

Sergeant Knight at Arms
WBWF&SNWVC
Vizara ne ve sen kimsin en ufak bir bilgim yok, olması da gerekmiyor açıkçası. Draka dostumdur tanıtımda aptalca yazılar yazıp kirletmen hoşuma gitmedi, sürdürme. 12 saat içerisinde yazdıklarımı kaldıracağım zaten.
Ne için mesaj yazdığını bile bilmiyorsan kim haklı kim değil diye bir göz gezdir.

Yenildiğiniz maçı yazmıyorsunuz, üstüne üstlük aimbot kullanıyorsunuz diye iftira atıyorsunuz üstelik adamların hepsi oyuna yeni başlamış adamlarken ve yaptığımız maç piyade maçı olmasına rağmen.

Sende gelip burada sadece bir taraftan dinlediğin şekilde bana küfür ediyorsun.

Mangudaii

Sergeant Knight at Arms
WBWF&SNWVC
Philip'i tanımaman bizim hatamız değil? bu kadar yeni ve dikkate alınamıycak kadar yeni birisinin kendinden üstünleri bilememsi ekndi hatasıdır ve ezilemeye mahkumdur eğer küfredicek olsaydım bunu senden daha üstün birine ederdim hakaretlerime değmezsin.
Üyeniz [Vizara]Krang'ın Highlanders klanında aimbot dağıttığına dair kanıtlarda mevcut buyurun:
OujNFY.png

OujXjv.png

OujcWx.png

Eğer burada hala adam bulduğu linki reportlamış için attığını savunacaksan o halde az önce hile ile itam ettiğin şahsımdan özür dilemen gerekmektedir. Bu açıdan düşündğünde bana söylediğin suçlamalarda bu ss gibi sadece yazıdan ibarettir.
Şu ana kadar tek hile kanıtım bulunmamakta eğer hala ağlama duvarına devam ediceksen hesabı reportlayabilirsin nede olsa aynı ip/kesişen noktalardan bu hesabımda ban yer kendi yeniliğin sayesinde insanları tanımayıp birde utanmadan suçlayabiliyorsun ezik herif.
Sizin gibi böceklerin üstünlük kurabilecğei tek yer olmadığından istediğim kattan bakabilirim? sunucularınız vurulduğunda birşey yapamıyorsunuz, karşınızda birisi hile olunca benden biliyorsunuz ama elinizden birşey gelmiyor yada üyeleriniz yaptığın gibi gelip kendini ezdirince yine toxic ve saygısız biz oluyoruz. uzatmadan yolun açık olsun kazandırdığınız yeni oyuncuların çoğunun toxitesinin burda yaptığın gibi yüksek ve gereksiz olmasını saymıyorum bile oyuncuya aç ve güçsüz bir insanasın bu forumdan bile yeni oyuncular arıyorsun klanımıza alımlar zaten kapalı olduğundan umrumda değil ancak bu kadar düşük birinin acizliğini dahada gözler önüne sermesi ağzımda resmen çiğ çiğer tadı bırakıyor umarım bir gün şuan çalıştığın gibi benimle konuşabilecek, bana denk olabilecek birisi olursun aciz insan
Benim bulunduğum dönemde ilk Vizara'da Krang'in bulunduğu dönem 2020 yılıdır.

Ve o yılda o adam blok tutmasını bile bilmezdi, okçu bile değildi.

Ekran görüntüsünde gösterdiğin videoda ki tarih 12 Ocak 2021.

22.07.2020 Vizara'nın kapanış tarihidir.

O dönemlerde yaptığımız maç budur.

''Kingdom of Vizara 20 | 7 Warriors Of Araluen 3v3 Piyade Maçı''

Ayrıca gösterdiğin bir diğer ekran görüntüsünde HighlanderS yazmakta HighlanderS'a girince hile bulduysa ya da başka bir yerden bulduysa bununla aylar önce yaptığımız maçın ne alakası var?

Gerçekten birde böcek edebiyatı yapıyorsun :grin:

İma ettiğin ithamların hepsini sana geri iade ediyorum.

Mangudaii

Sergeant Knight at Arms
WBWF&SNWVC
Elinde hile bulunduran birisinin klanda bulunması ve bunu sonradan aldığını söylyürosun ancak hile kullanmaya başlayan birinin ne zaman aldığını yada ne zaman kullandığını bilemezsin bunun için krangı masum gösterme çabalarında boş. Madem yeni oyuncuların olduğunu söylüyorsun senin gibi bir newbienin hayranlık duyduğu kişilerden üstün şahıslarla olan bir maçta bu tarz bir yenilgi sencede tuhaf değil mi? maçtada bir otonun yapabilceği hatalarla karşılaşmamız doğal olarak şüphelendiriyor ardından bu kişilerin aimbottan banlanması da bu şüpheleri doğruluyor. Burda aimbotun ne olduğunu bilmeyen temiz oyuncu aptallığını bırak youtube videoalrında bile görüldüğü üzere Comfy AutoBlock, Auto Block Plus ve Mrmedic olamk üzere çokça otoblok mevcut bunu bilmeyen o derece bir aptal numarası yapıyorsun ki asıl burda batırıyorsun
Krang'i masum falan göstermeye çalıştığım yok.

Vizara'da bulunduğu süre zarfında hile kullanmadı.

Kullansaydı eğer ben ya da bir başkası fark ederdi.

Onun dışında, hileler hakkında bilgim olmadığını söylemişsin.

Senin gibi hile araştırmadığım için ya da dağıtmadığım için bilmemem gayet normaldir.

Yenilgiyi kabullenmek bu kadar zor olmamalı 'hilenin tek adresi Calphalon/Zwarte?'

Tekrar söylüyorum, tüm ithamlarını sana iade ediyorum :grin:

Last edited:

Mangudaii

Sergeant Knight at Arms
WBWF&SNWVC
Klanından bir oyuncunun hile olduğunu kabul etmemek burda senin ezikliğin geçmişte klanimda tek hile bulundurmadım ve dediğim gibi aptal taklidini sürdürüyorsun yada gerçekten aptalsındır daha hile olduğumu kanıtlayabilmis bile değilsin ve ban yiyen arkadaşlarının hala açıklamasını yapmadan hakkımda suçlama bulunmamasına rağmen hile demeye getiriyorsun bu tür eziklere daha önce pw, pk, native herhangi bir kayıp vermedim aynı şekilde sadece oyun zevkini sunucuların vurararak yok ettiğim için ağlama köşesine çevirmen normal daha önce tarafımca acı çektikten sonra güzel kirli gözlerinle bakmana layık olmayan forumda kuyruk acından bu tür acınası suçlama ve sinirini çıkarmaya devam ediyorsun ama unutma burda konuştuğumuz kadar hiçbir sey değişmeyecek hilelerin sayısı dahada artacak pk sunucuları geçen hafta olduğu gibi çökmeye devam edicek ve tek acı çeken mahlukatlar siz olacaksınız yeni bir forum atmak basit ancak burda yanlış hareketlerde bulundun ve warbandı tekrar indirip sizle muhattap olmayı düşünmüyorum ama indirirsem olacaklardan sorumlu değilim bu açık bir tehdittir zamanı gelincede şiddetle uygulanacaktır ve bu oyundan zevkin kesilene kadar devam edicek seni basit insan kendinden kat kat büyüklere saldırarak ün elde etmeye çalışsanda sadece ezilişinle son bulucak
Bu ego ile ancak kendi başına iş alırsın.

Sana her şeyi düzgünce söylüyorum.

Senin bana söylediğin şey ''Ben yaparım ben asarım ben keserim.''

Gel yap, as ve kes.

Ayrıca sonuçlarını bana yaşatmanı istiyorum.

Çok merak ettim şuan ne yapacağını gerçekten.

Zerre beyin hücresi kalmamış, insanların oyun zevkini öldürmekten başka bir şey yapmayan birisisin.

Naparsın? DDOS atarsın. Gerçekten atmanı istiyorum.

Halâ daha diretmen ayrı gülünç doğrusu.

En başından beri düzgün bir şekilde konuştum seninle.

İthamlarını tekrar sana iade ediyorum.

Mangudaii

Sergeant Knight at Arms
WBWF&SNWVC
Burdan sonra daha diyecek birşeyim yok sırf şu son mesajından sadece zwarte tarafından ilgi çekebilmek, kale alınabilmek için yazdığın saçmalıkların hepsinin salaklığın sınırlarını zorlamasına rağmen savunman sadece ilgi için olduğu bile belli. Boş konuşmayı sevmem direk icraata bakarım umarım ilerde bir gün aynı ortamda karşılaşmayız. Yanıtlarımın hepsini kaydetsen iyi olur 24 saat içinde yanıtları kaldıracağım sendende aynısını bekliyorum amacın bu konu altında ilgi toplamak olsada lütfen biraz temiz bir form olmasına uğraşıyorum onun için bu konuşmayı video, .txt uzantısı olarak kaydedikten sonra silmeni rica ediyorum iyi günler daha fazla pleblerle uğraşmak istemiyorum en kısa sürede umarım sende yaparsın yanıtlarımı silince kendi kendine aptalca bir kavga vermiş biri görünme illa devam etmek istiyorsan discord sunucumuzdan, steamden ulaşabilirsin.
Sen sanırım önüne gelen herkese pleb diyorsun.

Ayrıca herkese üst perdeden konuşuyorsun.

Grynn'den özür dilediğinde aynı hataları bir daha yapmazsın diye düşünmüştüm.

Neyse artık şuraya hile dağıttığının kanıtlarını da bırakayım.

Bu arada kendi kendime konuşmadığımı bu mesajda belirteyim, her şeye yanıt verdin ve hepsini cevapladım.

Hadi iyi günler :smile:
1157063DA51D4D349BAC101BEDF207103FE7B542

CCC6478E2B9F02F1F7A3DFECBDCD4E47599191E6

085E77B9C44F0A2834BC405B8A10F60C07503572

CE039884BBE5174035C0FA7B5EF6D97A29F8798A

Mangudaii

Sergeant Knight at Arms
WBWF&SNWVC
Cevaplayabildiğin birşey göremiyorum aynı şekilde ilgi ve sadece isim karalayabilmek için açılmış düşükçe hesaplar görüyorum youtube kanalına bu forumdaki tasarımlarımla alakasız konulmuş bir Draka Zwarte yazısı ve pp eğer biraz uğraşsaydın şuanki kanal profil fotoğrafımı elindeki sse koyabilirdin ancak ilgi için daha sslerini sağlama almadan bile kanıt elde etmeden paylaşıcak kadar **zayıfsın** eğer hile olduğumu ispatlayabiliyorsan buyur durma istediğin yere şikayet et ama asla yukarda bahsettiğim gibi sizin gibi hileler ban yerken ne dersem diyeyim ban yemiyeceğim ve canın yanmaya devam edebilir bu arada video konusuna gelirsek buyur son bir açıklama yapayım:
OuBE3n.png

OuBnHj.png

OuBJKo.png

Herşeyide cevaplayıp cevaplayamadığını bir gör cevaptan kastın hakkında bir iddia atılınca aksi anlamına gelmese, doğruluğunu yalanlığını kanıtlamasa bile sadece kendine göre haklı bir laf söylemek değil şöyle düşün sence attığın sslerden bir tanesi bile bir hakim karşısında bağdaştırılabilir mi? benle bağlantısı olabilir mi? hesapların bana ait olduğuna yada kopya olduğuna dair kanıt yok? şu anki hesabımda o döneme ait bir kanıt yok? seni zaten bileceklerini sanmıyorum ama beni bilmeyen birisi karşısında 2 tarafında kanıt ve açıklamlarını koysak beni tanımayan birisi bunları bağdaştırıp banlayabilir mi buna göre kanıtlarını paylaş aksi halde attığın gibi hiçbir geçerliliği yok pleb olan birine pleb demememi bekliyorsun buda kendi ezikliğin forumda sana cevap vermem hala kale aldığımı göstermez pleb dışında başka bir hitapta bulunacak değilim
1.Üyelerinin hileden ban yemesini hala açıklayamadın
2.Klan üyelerinden Krangın hile bulundurmasını hala açıklayamadın
3. Hile olduğumda dair bir kanıt gösteremedin hesaplarımdan birine dair kanıt bile sunamadın
4. Discord hesabının benim olduğuna dair bir kanıtta sunamadın
5. Hile kullandığıma dair bir kanıt sunamadın
6. İlgi ve bu forumdan bile oyuncu peşinde olan bir ezik olduğunun aksinide sunamadın
7. Türkçe bir bilgisayar ekranı ile hesabın benim olduğunu da kabul edecek değilim en azından bilgilendireyim arayüzüm türkçe değil felemenkçe eğer bir daha deneyeceksen :wink:
Son olarak rezil olduğunu açıklamama rağmen karşında senden kat kat yüksek birisine böyle diklenerek yeterince ilgi çektin hadi şimdi toz ol yeterince kanıtın varsa forumda şikayet açarsın tabi daha önce 2017den beri hiç kimse yeterince kanıtı olmadığından banlatamadı aynı şekilde şansını dene bu kadar ilgi yeterse ilgiyi git babanda ara ve forumdan mesajlarımı silince dipnot olarak ''Draka Zwarte şu suçlarla suçlanmaktadır'' tarzında bir post atarsın birkaç pleb görüp klana gelicek değil gelsede alınacak değil sana yönlendiririz en azından şu salak mesajlarını sildikten sonra bari bir mesajda özetle bu şekilde gereksiz varlığın karşımda fazla yer kaplıyor
ne dersen de bu bir yere varmayacak ve ben aksine asla ban yemeden gözlerinin içindeki acıya gülerek istediğim zaman oynamaya devam edeceğim. kayıtları alınca bildirirsen direk temizlerim sende gereksiz varlığını daha ufak bir spoiler içine koyup gören insanların fikir sahibi olmasını sağlarsın dediğim gibi burda dediklerinin ne geçerliliği nede bir amacı var amacın sadece forumda gürültü yaparak insanların dikkatini çekip ilgi almak gerçekten çözüm peşindeysen discord sunucumda daima genel kanalda bekliyorum burdanda ne ban atacağımın, gücümü kötüye kullanmayacağımın nede benden aşağıdaki ufakları ezmeyeceğimin sözünü veriyorum
Bu kadar kanıta rağmen ve TR Sunucularında banlıyken halâ daha bunları yazman şaşırtıcı doğrusu.

Ayrıca numaralandırdığın her şeyi kanıtladım.

Bu arada sende ki bu betimleme hırsını da anlamıyorum.

O kadar saçma şekilde yazıyorsun ki ''Asla ban yemeden gözlerinin içindeki acıya gülerek istediğim zaman oynamaya devam edeceğim.'' demişsin :grin:

Sence senin ban yemen ya da yememen umurumda mı?

Ben sana halâ daha maç skorunu yazmadığın için yazıyorum.

Ve sen konuyu iftiraya, oraya buraya çekiyorsun.

Garipsin, insanlara ''2017'den beri oynuyorum.'' deyip hava atmayla olmuyor bu işler.

İstediğin kişiye git ahkâm kes laf et.

Umurumda bile değilsin, sadece insanları ezdiğini sanan birisisin.

O kadar kanıta rağmen kendine göre beni ezdiğini sanıyorsun.

Tabii doğru ya... Sen hilenin tek adresi Calphalon/Zwarte'sin!

Aimbot kullanarak ya da Autoblock kullanarak insanları ezebilirsin!

Yenemediğin adamları da tehtid edersin Discordlarını patlatırsın, iftira atarsın, kafana göre milletin P.K sunucusuna DDOS atarsın...

Bunları nasıl unutabildim?

Bak bugün tüm ithamları sana iade ettim, bir daha ediyorum :grin:

Mangudaii

Sergeant Knight at Arms
WBWF&SNWVC
Küfür kullanmadım ve su ana kadar forumda olduğumuzdan zaten paylaştığım şeyleri kanit siz çıkardım ve hala trde oynayabiliyorum forum umrumda değil azıcık zeki olsan senin gibilere yaptığım ve oyun zevkini nasıl elinden alabileceğimi düşünürdün yeni bir forum açıp isim yazarız zwarte ilgisini çekmeye o kadar uğraşan birisisin ki gelip sadece forumda görünebilmek için isim yazdırmaya kadar sabahtan beri ilgi arsızlığından boş yapıyorsun daha fazla forumda olduğum için role gerek yok söyle bakalım ckk bir sonraki maçınız kiminle? Umarım ne demek istediğimi anlamışsındır bundan böyle karşında her birisine hile dediğinde, hileden oyuncuların ve sen artık bıkma noktasına geldiğinde bunun tek adresi hilelerin sahibi Calphalon Zwarte dan bileceksin daha fazla bu forumda işim yok ama önümüzde hile için birçok suçlamada bulunacaksın ya ddos yada dediklerini yaparak senin gibi bundan kuyruk acısı duyan kişileri yaratmaya bayılıyorum discord patlatırken, ddos atarken, karşında her hile seni ezişinde HEPSİNİN DE SEBEBİ BENDIM PUHAHAHAHA ve şimdi çektiğin acılardan beni sorumlu tutmak için kendini haklı cikarabilecegin foruma geliyorsun ama ben bütün bunları yüzünüze bakarak yaparken hiçbir zaman bana birsey olmadı olmayacak zarar gören tek tipler sizsiniz sana yeteri kadar aptala yatarak konuyu kapatman için şans verdim ama sırf bir plebin cehaleti yüzünden birçok kişi acı çekicek ölü bir oyunda bol şanslar :smile:))) sabahtan beri şunu buna bahane üreterek rol sıktı bir sonraki hile olayında görüşmek üzere sende bu sırada kovalayarak geçmişte çektiğin acılardan hala kim gitmeye devam et ama yaptığım tek şey senin oyununa olacak HAHAHAHA ezik herif umarım bir dahakine kimle konuştuğunu iyi hatırlarsın
Bu ergence tavırları gerçekten anlamıyorum ve artık kendimi tutamayacağım lkdjfglkfdlgkdjfglkdfjglkfdjglkfdjglkfdjglkfdhjfdkjlhgskjfdhg

Elinden geleni ardına koyma, gerek Forum ortamında, gerekse Warband ortamında herkes doğruyu bilecek ve ona göre sana muamele edecek.

Oyuna kendin zarar vereceğini ağzınla söylüyorsun.

Ayrıca bana veya klan üyelerime ya da Warband'de ki diğer oyunculara vereceğin herhangi bir zararın sonucunda sen kendin zararlı çıkarsın bilgin olsun.

Burada kimse senin gibi klavye delikanlısı değil, işinde gücünde adamlara kafa tutma.

Bugün gündelik işlerimi hallettim, işe gittim işten geldim her şeyi yaptım ve yine gereksiz şekilde yanıtlar yazdığını gördüm.

Acınası durumdasın, gerçi bu duruma o kadar alışmışsın ki, yine sunucu patlatmayla oyuna zarar vermeyle tehtid ettiğini falan zannediyorsun.

Yazık gerçekten yazık...

Top Bottom