Yerleşke Ele Geçirmek Ve Birlik Çağırmak

Users who are viewing this thread

Ceer124

Recruit
Arkadaşlar oyunda kendi krallığımı kurmak istiyorum ancak bir yerleşkeyi ele geçirmem çok zor,100 kişilik ordum var ama en düşük yerleşkeye bakıyorum 200-300 kişilik ordu savunuyor.Kendi klan adamlarımdan ayrı birlik oluşturuyorum onlarda 65-65 topluyor ancak onları da yanıma çağıramıyorum kendi kafalarına göre takılıyorlar ayrı,var m bunun bir çözümü bir yerleşkeyi nasıl kolay ele geçiririm acaba ?

Krallıkta olduğumuzda nüfüs ile krallıntaki diğer klanlarla ordumuzu birleştirebiliyoruz belki de bizim klandaki yandaş birlikleride aynı şekilde çağırabiliyoruzdur, daha önceden denemedim bir bakmak lazım.

Krallıkta olduğumuzda nüfüs ile krallıntaki diğer klanlarla ordumuzu birleştirebiliyoruz belki de bizim klandaki yandaş birlikleride aynı şekilde çağırabiliyoruzdur, daha önceden denemedim bir bakmak lazım.
Krallıkta isem yandaş birlikleri hiçbir şey vermeden çağırabiliyorum,ama krallıkta değilsem çağıramıyorum.

ilk yerleskenizi kendi basiniza alin basirimda acmis olursunuz. iyi bir birlik kurarsaniz isyan etmis bir sehri ele gecire bilirsiniz
taktik vereyim ust sinif 100 kisi toplayin oyun ici bir iki seneye illaki farkli medeniyyetler bir birlerinin yerleskesini alacak ve yaninda takilin sadakat dususunden isyan cikacak , erzaginiz bol olursa sehri kusatmada tutun 10 gun icinde sehrin qarnizonu aclikdan cikib gidecek milisler zaten zayif birlikler ustune ustun aclikdan sayilari azalacak arti morallari 10-20 olucak yani 3 seviye kaleyi kapilari kilicka yikib ala bilmek mumkun (men yapdim sizde yaparsiniz :smile:

- klan seviyenizi yükseltin ( bunun sayesinde birlikler daha fazla asker toplar)
- liderlik becerinizi yükseltin ( bunun sayesinde +1 birlik oluşturma limiti kazanabilirsiniz)
- iyi bir komutan kadınla evlenin ( bunun sayesinde oluşturduğunuz savaş birliğinin asker sayısı daha fazla olur)

- Nufuzlu npclerele aranızı iyi tutun ( bunun sayesinde günde 0,1 gibi bir nufuz desteği alırınız)
- Oyunu imparator medeniyeti olarak oynayın ( bunun sayesinde ordudayken daha fazla nufuz kazanırsınız)
- Lordlarla aranızı iyi tutun ( böylece orduya çağırırken daha az nufuz isterler)

Back
Top Bottom