WFAS Milli Takımının Kaptan Oylaması

Milli takım kaptanı kim olmalı ??

• Erozbey

Votes: 93 49.2%
  • Battal Malkoc

Votes: 96 50.8%

• Total voters
    189
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Erozbey said:
Donjuan_dejavu said:
YİEN HAKLISIN KAAN ayrıca kim erozbey enver senmisin la bu erozbey sahte hesaplarından birimi yoksa buda daha önce girdinmi la erozbey wfasa düzenbaz sahtekarlar sizi ayrıca geçen sene milli takım kaptanlığı yapmış SEZER kardeşime SO GC CL AKN ve GrandTURK ten katılan diğer oyuncu kardeşlerime desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum iyiki varsınız

"Ben Enver 'in ruhuyuuum! Seni yiyecek olarak adak yapacağıııııız..."
Senin gibi troll bir herif buraya adaylık koymuş ulan yazmayayım dedikçe tutamıyorum kendimi yazık yav vallahi yazık insan azcık olgun olur kaç yaşında olduğunda meçhul 13 yaşında çocukları doldurmuşlar git mahallende top oyna senin neyine kaptanlık güldürüyorsunuz yav  :razz:

Erozbey dedim de, bu battal malkoç mudur nedir 100 tane çocuğu toplamış klanında hepsini konuya salıyodur, ayrıca pek olgun biri gibi de görünmedi.

Karatasak said:
Erozbey dedim de, bu battal malkoç mudur nedir 100 tane çocuğu toplamış klanında hepsini konuya salıyodur, ayrıca pek olgun biri gibi de görünmedi.
Ben GrandTürklü değilim kimseyide konuya saldığı yok sanki siz daha çok saldırıyorsunuz konuya artı burada size olgunluğun ne olduğunu öğretemem onu ilk okulda öğrenecektiniz kişiliğinizle alakalı bir durum  :wink:

Sen lise okuyorsun ve hala öğrenememişsin. Burda ahkam kesmenin mantığı ne? Ben hayatımda böyle bir oylama görmedim. Çocuk gibi zırlıyorsunuz.

SuqLaT said:
Karatasak said:
Ben GrandTürklü değilim kimseyide konuya saldığı yok sanki siz daha çok saldırıyorsunuz konuya artı burada size olgunluğun ne olduğunu öğretemem onu ilk okulda öğrenecektiniz kişiliğinizle alakalı bir durum  :wink:
He

Beyler saygı çerçevesinden çıkmadan tartışın.Ne sizin zekanız nede yaşınız erkut abiyi sorgulayabilir.
Bu arada wfas ın %99 u grandtürklü zaten neden bu kadar "diktatör" tarzı davranışlar sergiliyosunuzki. Oylamadan bu kadarmı korkuyosunuz ? Tüm warbandcılar = %10 grandtürklü

SuqLaT said:
Oliver Queen said:
SuqLaT said:
Ne yazsam boş...

"Ne yazıyorum ki bir ton gerzek"
Erozla aranda en az 10 yaş farkı var.
Zeka yaşını kast ediyordum ben  :wink:
caps-caps-fotograf-1377217.jpg

Gerçekten çirkefliğin son seviyesindesiniz

sizin karşılaştırma böyle bir şey oldu  :???: birde şu resim atanlar komik değilsiniz gerçekten eğer komiklik yapmak istiyorsanız konu dışına yada forum oyunları gidin bir zahmet.

Fatih Terim=Şevket abi

Sergen Yalçın=Erozbey

SuqLaT said:
Gerçekten çirkefliğin son seviyesindesiniz

sizin karşılaştırma böyle bir şey oldu  :???: birde şu resim atanlar komik değilsiniz gerçekten eğer komiklik yapmak istiyorsanız konu dışına yada forum oyunları gidin bir zahmet.

Fatih Terim=Şevket abi

Sergen Yalçın=Erozbey
Ünal aysal ?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom